e
sv

Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam Kanal 7

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

DR. ÜMİT AKTAŞ’LA KEYİFLİ YAŞAM
KANAL 7
PAZARTESİ'DEN PERŞEMBE'YE 11.40

Kanal 7 yaz döneminde sağlıklı yaşama dair pratik bilgilerin yer alacağı bir program başladı.

Sağlıklı ve doğal yaşamın sırrını paylaşan ‘Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam’ Pazartesi’den Perşembe’ye saat 11.40’ta Kanal 7’de…

Dr. Ümit Aktaş’ın sunumuyla ekrana gelecek Dr. Ümit Aktaş ile Keyifli Yaşam, renkli ve dolu içeriği ile Kanal 7 ekranlarında olacak.  ‘Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam’, uzmanlar eşliğinde sabah sporu, alternatif tedavi yöntemleri, güzellik önerileri ve ünlü aşçı Esat Özata’nın vereceği birbirinden güzel yemek tarifleri ile yaz sabahlarını şenlendirecek.

Kanal 7 ekranlarında zengin içeriği ile  yaz aylarını şenlendirecek dopdolu bir sağlık ve yaşam programı başlıyor.  Akupunktur ve Fitoterapi Uzmanı  Dr. Ümit Aktaş’ın sunumuyla ekrana gelecek olan ‘Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam’da profesyonel spor eğitmenleriyle canlı yayın bağlantısı kurularak, eğitmenler eşliğinde ekran başındakilerle birlikte sabah sporu yapılacak. Dr. Ümit Aktaş alternatif tedavi yöntemleriyle, sağlıklı ve zinde bir yaşama dair önemli bilgiler aktaracak. Programda ayrıca Türk Aşçı Milli Takım Kaptanı sempatik aşçı Esat Özata ile sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlanacak. Kaptan aşçı Ramazan ayı için özel iftar ve sahur menüleri de hazırlayacak.

Programda hastalıklar hakkında bilgiler, alternatif tıp yöntemleri, sağlıklı beslenme ile ilgili öneriler ve güzellik sırları izleyiciyle buluşacak.

Sağlıktan güzelliğe, birçok konuda önemli bilgilerin verileceği programda canlı telefon bağlantıları ile sorular alınarak Twitter’dan da interaktif katılım sağlanacak. Her gün ünlü bir konuğun ağırlanacağı Dr. Ümit Aktaş ile Keyifli Yaşam’da yok yok…

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Dr. Ümit Aktaş’la Keyifli Yaşam Kanal 7

x