e
sv

Feriha'sız Emir başlıyor

Show TV ekranlarında yayınlanan “Adını Feriha Koydum” 3’ncü sezonda seyircisinin karşısına “Adını Feriha Koydum-Emir’in Yolu” olarak çıkıyor. Hazal Kaya, Vahide Gördüm ve Barış Kılıç'ın ayrıldığı dizi yeni kadrosuyla seyircisine merhaba diyecek.

Dizi 7 Eylül Cuma günü saat 20.00’da Show TV’de yeniden başlıyor.

EMİR'İN YOLU 2. TANITIM FRAGMANI – VİDEO İÇİN TIKLAYIN

EMİR'İN YOLU 1. TANITIM FRAGMANI – VİDEO İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜM KONUSU

Emir artık tek başına… Feriha'yı bu defa sonsuza kadar kaybetti… Emir şimdi ne yapıyor, nasıl yaşıyor?

Tanıdık bir adam yepyeni bir hikaye… Hem tanıdık… Hem de yepyeni… Emir kendi yolunda travmasını atlatıp yola devam edecek. Hayat acısıyla tatlısıyla akıyor…
 
Diziye yeni katılan Zülal karakteri, kapıcı dairesinin süt kızını canlandıracak. Yani Zehra'nın kızı…  Rıza'da onu köyden alıyor ve İstanbul'a getiriyor. Üniversite okuması için. Zülal aslında saf gibi görünüyor ama evdeki durumlardan haberdar. Uzun dilli, söyleyeceği şeyden kaçınmayan bir kız. Mesela Seher'e bile kafa tutuyor. Diziye yeni katılan bir diğer isim de polis karakteri Can. O da dik kafalı, korkusuz bir kız. Emir'le tesadüfen karşılaşıyor ve onun niçin bu halde olduğunu öğrenince, kafasındaki pek çok soruya da cevap buluyor. Polis kız, Emir'i kendisi gibi çetin ceviz ve cesur düşünüyor.
 
Tüm bu sorular, dizinin 3. sezonunda cevap bulacak. Yeni ve birbirinden sürükleyici bölümleriyle “Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu” Eylül'de Show TV'de…

YENİ OYUNCU KADROSU

Emre Koç (Yavuz), Furkan Andıç (Selim), Beril Kayar (Zulal), Çağatay Ulusoy (Emir), Zeynep Çamcı (Can), Deniz Uğur (Sanem), Yusuf Akgün (Koray)

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Feriha'sız Emir başlıyor

x