baby sensory

En Büyük Show

05 Mart 2014 Çarşamba, 04:35

EN BÜYÜK SHOW
SHOW TV
CUMARTESİ – PAZAR 20.00

Her hafta şov dünyamızın birbirinden ünlü isimlerinin de konuk olarak katıldığı En Büyük Show’a bu haftasonu; Tolga Savacı, Yonca Evcimik, Yaşar, Buket Dereoğlu, Tarık Pabuççuoğlu, Veysel Diker, İzzet Çapa, Meral Kaplan ve Güneş Zavrak  konuk olacak.

Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan “En Büyük Show” izleyicisiyle buluşmaya tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü dans grupları, şov dünyasının ustaları, birbirinden renkli, eğlenceli ve heyecanlı performansıyla bu haftasonu yine izleyenlerin nefeslerini kesecekler. Cumartesi ve Pazar günleri izleyicisiyle buluşacak “En Büyük Show”da,  şov dünyamızın ünlüleri de konuk olacak.

Verda Penso ile Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde yapılan En Büyük Show’un sunuculuğunu ise, kendilerine özgü anlatımı ve yorumlarıyla; Hakan Akkaya, Çağla Şikel ve Ivana Sert yapıyor.

 

DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRMİŞ BİR PROGRAM

Şimdiye kadar birçok ülkede yayınlanmış ve dünya çapında ses getirmiş bu programda neler mi olcak? Her hafta  farklı gösteri grubu ve  farklı şovlar  ile izleyiciler nefeslerini tutacaklar. Las Vegas ve Broadway’in en önemli şovlarını izlemek için dünyanın bir ucuna gitmeye artık gerek yok. Tüm bu şovlar “En Büyük Show” ile ayağınıza geliyor.
 
Dünyaca ünlü dans grupları, şov dünyasının ustaları, birbirinden renkli, eğlenceli ve heyecanlı performansıyla izleyenlerin nefeslerini kesecekler. Cumartesi ve Pazar günleri izleyicisiyle buluşacak “En Büyük Show”da,  şov dünyamızın ünlüleri de konuk olacak.
 
Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan “En Büyük Show” 15 Eylül’de başlıyor. Seyirciden büyük beğeni toplayacak olan “En Büyük Show” Verda Penso ile Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde yapılırken programın sunuculuğunu ise, kendilerine özgü anlatımı ve yorumlarıyla; Hakan Akkaya, Çağla Şikel ve Ivana Sert yapacak.
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...