baby sensory

28 Eylül Cuma hangi filmler var?

05 Mart 2014 Çarşamba, 04:46

28 Eylül Cuma gününün filmleri ve konuları.

Hızlı Yarışçı
“Speed Racer” Y: Andy Wachowski, Lana Wachowski O: Emile Hirsch, Christina Ricci / 2008 MACERA

Pistte fırtına gibi giden ve rakiplerine toz attıran Speed Racer, direksiyon başında doğal bir yetenektir. Speed’in amacı ailesinin ve kız arkadaşının desteğiyle ağabeyinin canını alan, ölüme meydan okuyan, Crucible adlı cross-country rallisini kazanmaktır.
19.50 KANALTÜRK

Tokatçı
Y: Natuk Baytan O: Kemal Sunal, Şevket Altuğ / 1983 KOMEDİ

Saf köylü Osman yanında ırgat olarak çalıştığı Hasan Ağa’nın kızı Emine’ye deliler gibi aşıktır. Ağa başlık parası isteyince Osman, parayı biriktirmek için gurbete çalışmaya gider. Ancak tamamladığı başlık parasıyla köye dönerken soyulur. Tekrar şehre dönen Osman, askerlik arkadaşı Şevket’ten dolandırıcılık yapmayı öğrenir.
20.25 STV

Ölüm Şarkısı
“The Kovak Box” Y: Daniel Monzon O: Timothy Hutton, Lucia Jimenez / 2006 BİLİMKURGU GERİLİM

David, bir konferans için Akdeniz adası Majorca’ya gelir. Her şey, nişanlısı garip bir telefon alana kadar yolunda gider. Nişanlısı, telefonu kapadıktan sonra aniden otelin balkonundan aşağı atlar. David, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken, etrafındaki tüm insanlar tek tek intihar etmeye başlar.
21.30 TV2

Gol Kralı
Y: Kartal Tibet O: Kemal Sunal, Suna Yıldızoğlu / 1980 KOMEDİ

Aziz Nesin’in aynı isimli romanından uyarlanan filmin konusu şöyle: Sait Sarıoğlu aradığı aşkı bir gün sokakta gezerken bulur. Futbol meraklısı Sevim, Sait’e ilk görüşte aşık olur. Nişanlanan aşıkların arasına futbol topu girer. Sevim’in futbol aşkı Sait’in de futbolla ilgilenmesine neden olur. Nişanlısının kendisine bağlanması için futbola merak salan Sait onun gözüne girmek için başarılı bir futbolcu olmaya karar verir. Ancak Sevim’in onunla dalga geçmesi hırsını daha da artırır.
22.00 KANAL 7

Tanrıyı Oynayanlar
“Something the Lord Made” Y: Joseph Sargent O: Alan Rickman, Mos Def, Kyra Sedgwick / 2004 BİYOGRAFİ DRAMA

Yapım, cerrah Alfred Blalock ile siyahi asistanı Vivien Thomas’ın 1930’larda Büyük Buhran sırasında başlayan 34 yıllık ortaklıklarını konu ediyor. Kardiyolojide çığır açan buluşların öncüleri olan Thomas ve Blalock’ta Mos Def ile Alan Rickman’ı izliyoruz.
22.00 CNBC-e

Deney
“The Experiment” Y: Paul Scheuring O: Adrien Brody, Cam Gigandet / 2010 MACERA GERİLİM Travis gazetede bir ilan görür.

İlanda insan davranışları üzerine yapılacak bir deney için katılımcı arandığı yazılıdır. Deney iki hafta sürecektir ve katılımcılara günlük 1000 dolar verilecektir. Travis’in başvurusu kabul edilir ve diğerleri ile birlikte her yerin kameralarla gözetlendiği bir mekana kapatılır. Bu mekan hapishane formatında hazırlanmıştır. Deneklerin bir kısmı mahkûm, bir kısmı da gardiyan rolünü üstlenecektir.
22.30 KANALTÜRK

İçimizdeki Düşman
“Submerged” Y: Anthony Hickox O: Steven Seagal, Christine Adams/ 2005 AKSİYON

Dünyanın en iyi paralı askerlerinden biri olan Chris Kody, hapishaneden yeni çıkmıştır fakat özgürlüğünün tadını çıkaramayacaktır. Çünkü kendisine karşı hazırlanmış bir tuzak vardır. Kody, nükleer bir denizaltıyı ele geçiren bir grup teröristi durdurmak zorunda kalır.
23.15 CINE5

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...