baby sensory

Behzat Ç. ile Ercüment Çözer ortak oluyor!

05 Mart 2014 Çarşamba, 04:53

TVaktuel.com ÖZEL HABER: Ekranların fenomen dizilerinden Behzat Ç.'nin yeni bölümü dün akşam yayınlandı. Uzun süredir ortalıklarda gözükmeyen Ercüment Çözer karakterinin geri döndüğü bölümde Behzat Ç. savcının katilini aramayı sürdürdü. Behzat Ç. ile Ercüment Çözer ilk defa ortak bir hedef bir araya getirdi. Savcı Esra'yı öldüren katili bulmak isteyen Behzat Ç.'nin karşısına Ercüment Çözer çıktı. Savcının öldğrülmesinden dolayı ihaleyi alamayan Ercüment Çözer de katili bulmak istiyor. Behzat Ç.'ye beraber çalışmayı teklif eden Ercüment Çözer, başkomiserin kabul etmemesi üzerine Savcı Esra'nın katilini kendi bulmaya çalışıyor. Dizinin ilerleyen bölümlerde  Behzat Ç. ile Ercüment Çözer'i birlikte görebiliriz.

BEHZAT Ç.'DEN DOKUNDURMALAR!

Behzat Ç.'nin yeni bölümünde ikinci öğretimlerden harç ücreti alınması gündeme getirildi. Behzat Ç.'nin kızı Şule, ikinci öğretim de okuduğunu ve harç parası ödemek zorunda kaldığını söyleyerek, protesto gösterilerine katıldı. Ercüment Çözer karakteri de '%100 doğal biber gazı bombası, zararı yok diyorlar' diyerek gönderme yaptı.

'MAKAM SAHİBİNE GÜVENMEM'

Behzat Ç.'de sosyal paylaşım sitelerinde en çok konuşulan sözünü ise Ercüment Çözer söyledi. 'Makam sahibine güvenmem' sözleri ile Ercüment Çözer, Twitter'da Türkiye gündemine girdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...