e
sv

Tek Başımıza dizisi Star TV

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün


KANAL: STAR TV
YAYIN GÜNÜ: SALI 22.30

“Tek Başımıza”, ekrana veda ediyor…

Kenan’ın yolunun daha önce Çanakkale’den geçtiğini öğrenen Hande, Ufuk’un uyarılarına aldırmadan Zehra’yla birlikte yola koyulur. Bir zamanlar Kenan’ın patronu olduğunu öğrendikleri
 Hüsamettin’den bilgi almaya çalışacaklardır.

Tek Başımıza dizisi saat 22.30 STAR TV

GENEL KONU :

Tek Başımıza hayatları hiç beklemedikleri anda ellerinden alınan ve sıfırdan başlayıp her şeyi yeni baştan kurmaya çabalayan iki kadının öyküsü.

İşini, zenginliğini, evliliğini ve yaşadığı her anı gölgeleyen büyük bir acıyı çocukluğundan beri içinde taşıyan Hande… Ve gözükara, deli gibi aşık bir adamın geçmişten çıkıp gelmesiyle hayatı altüst olan Zehra… Aynı gün içinde ikisi de ölümün eşiğine geliyor ve ikisi de her şeyi geride bırakıp kaçmak zorunda kalıyor.
Sadece acımasız eşlerinden ve onlara hiçbir şans tanımayan ailelerinden değil tüm anılarından kaçmak zorunda kalan bu iki kadın, kendilerini uzun ve zorlu bir yolculuğun içinde buluyorlar.

Bu yolculuk sırasında Türkiye'nin dört bir yanını dolaşıp Doğu'sundan Batı'sına, büyük şehirlerden ücra köylere kadar pek çok durağa uğrarken, aşkları, cesaretleri, güçleri ve doğru bildikleri her şey sınavdan geçecek. Hande ile Zehra bir yandan zor zamanlarda el ele vermenin, sırtını bir dosta yaslamanın değerini anlayacak, bir yandan da tek başlarına ayakta duracak kadar güçlü olmayı öğrenecekler.
Hepsinden önemlisi, görünüşteki tüm ayrımlara rağmen aynı acıları çekip aynı umutları taşıdıklarını görecekler.

tek başımıza dizisi oyuncu kadrosu

OYUNCULAR :
Başak Köklükaya
Ahu Türkpençe
Tardu Flordun
Şekip Taşpınar
Erkan Bektaş
Barış Yalçın
Hakan Meriçliler
Tuba Erdem
Kadim Yaşar
Betül Aşçıoğlu

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Tek Başımıza dizisi Star TV

x