e
sv

Arka Sokaklar'da Ali ölüyor mu?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kanal  D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin bu haftaki yayınlanan bölümünde dizinin  önemli isimlerinden Ali vuruluyor.

 
BÖLÜM KONUSU:

Bir olay sonucu Torbacı Nemci yakalanıp emniyete getirilir. Sorguya alınacağı sırada Vedat Müdür ve Narkotik Amiri Hakan ile emniyete girer. “Necmi ile ilgili biraz konuşmamız lazım” derler. Hakan, Rıza”ya işi ağırdan almalarını söyler. Rıza, Necmi”nin vukuatlarını kısaca hatırlatır Hakan”a. Ama Hakan amirin derdi başkadır.

Necmi”yi bin bir zahmetle İhsan Avşar”ın şebekesine sızdırmıştır. İhsan Avşar büyük uyuşturucu patronudur. Adamın yurt dışı bağlantıları bilinmektedir ve Interpol de işin içindedir. İran”dan gelen uyuşturucunun çeşitli Avrupa ülkelerine İhsan Avşar tarafından dağıtıldığı kesindir.

8 aydır izleme yapılmaktadır ve delil toplanmaktadır. Çok yakın zamanda da İhsan Avşar yeni bir yurt dışı sevkiyat gerçekleştirecektir. O zamana kadar Narkotik Şube”nin Necmi”yi kullanması şarttır. Bu durum Rıza Baba”nın içine hiç sinmez ama Hakan”ın isteğini de yerine getirir. Rıza sorgudakilere telefon açar ve Necmi serbest bırakılır. Bu arada Hasan, İhsan”dan izin isteyip birkaç saatliğine dışarı çıkar.
 
Elinde de bir çanta vardır. Korumalar çantayı sorduğunda benim emanetim deyip çıkmıştır. Edip bu durumu İhsan”a iletir. Zaten uzun zamandır da Hasan”dan şüpheleri vardır. Hasan, Necmi ile gizlice iş yapmaktadır. Hasan Necmi”yi arar ve bir korulukta buluşurlar. Hasan malı verip, Necmi”ye sattırıp, parayı bulmak istemektedir. İhsan”ın adamları uzaktan izlemektedir. Olan biten İhsan”a iletilir ve ölüm fermanları verilir, çatışma başlar. Bu sırada tüm ekip Efe”nin doğum günü için evdedir.

Bir tek Ali gelmemiştir. Ali yoldadır. Çatışmada Hasan vurulmuş, Necmi direnmektedir. Edip”in adamlarından da ölenler var. Bu sırada sivil polisler çatışmaya dahil olur. Ali oğlunun doğum gününe giderken girdiği çatışmada vurulur.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Arka Sokaklar'da Ali ölüyor mu?

x