baby sensory

Firuze ölecek mi?

05 Mart 2014 Çarşamba, 05:04

Tvaktuel.com ÖZEL HABER: Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümü büyük bir heyecana sahne oldu.

Sultan Süleyman'ın yeni gözdesi Firuze Hatun, Hürrem Sultan tehlikesi altındadır. Hürrem Sultan, Sultan Süleyman'ın Firuze'ye aşık olduğunu anlayınca artık ondan kurtulması gerektiğini düşünür ve bu iş için Rüstem Paşa'dan yardım ister.

Hürrem'in sinsi planı Sultan Süleyman ile Firuze'nin Hasoda'da birlikte olduğu sırada devreye girer. Hürrem, Sultan Süleyman'a haber göndererek çocuğun hasta olduğunu söyler. Firuze'yi odada bırakan Süleyman, Hürrem'in odasına gider.

Sultan Süleyman Has odadan çıktıktan sonra daha önceden getirilmiş yemeklerden yiyen Firuze bayılır. Odaya giren Rüstem Paşa, bayılmış olan Firuze'yi kucağına alarak balkonun kenarına gelir. Rüstem Paşa tam atmaya hazırlanırken, içeriden Has odanın kapısının açıldığını anlar ve sevilen dizi Muhteşem Yüzyıl bu sahneyle sona erdi.

Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı daha önce yaptığı açıklamayla Firuze karakterinin Hürrem'in gazabına uğrayacağını ve diziden ayrılacağını söylemişti. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümünde olmasa bile Firuze karakterinin en kısa zmaanda diziden ayrılması bekleniyor.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...