e
sv

Star TV 10 yıl sonra gelen başarıyı kutladı

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Star, Doğuş Yayın Grubu’na katılışının 1. yılında Ekim ayı rating rakamlarına göre Türk televizyonlarının en çok izlenen kanalı oldu. 10 yılın ardından gelen başarı, Star binasında yapılan törende kutlandı.

Doğuş Yayın Grubu tarafından satın alındıktan sonra 2012 Ocak ayında yeni yayın akışıyla atağa geçen Star TV, 10 yıl aradan sonra ekim ayının en çok izlenen kanalı oldu.
Bu sezon “Muhteşem Yüzyıl” ve Acun Ilıcalı’nın “Yetenek Sizsiniz” ile “O Ses Türkiye“ yarışmalarını Show TV’den transfer eden Star TV, böylece Kanal D’nin 5 yıldır süren birinciliğine son vermiş oldu. Star TV ekim ayını AB Sosyo ekonomik Statü’de 6,33 reyting ve 18,6 izlenme oranı, Tüm Kişiler’de ise 5,56 reyting ve 15,65 izlenme oranıyla zirvede kapattı.

10 yılın ardından gelen başarı, Star binasında yapılan törende kutlandı. Törende Star çalışanlarına teşekkür eden Genel Müdür Cem Aydın, kanalın bundan sonraki hedeflerini anlattı ve 2013 yılı beklentilerini açıkladı.

“Tüm ekibi kutluyorum” diyerek sözlerine başlayan Cem Aydın, şunları söyledi: “Star en son 2002 yılında birinci olmuş, bu birincilik onun için değerli. Yoksa birinci olmak, ikinci olmak değil mesele. Bizim için mesele, yayıncılıkta kalite arayışını sürdürebilmek, sevdiğimiz, inandığımız işleri hayata geçirebilmek; yeni ve yaratıcı işlere, akıllara yol açmak. Bunu yapabilmek için de gelir yapımızın güçlü, izlenme payımızın yüksek olması gerekiyor.”    

 
 
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Star TV 10 yıl sonra gelen başarıyı kutladı

x