a2 tv yayın akışı

a2 tv kanalı yayın akışı ve uydu frekans bilgileri..

22 Kasım 2017 Çarşamba, 00:01

a2 tv kanalı güncel yayın akışı ve uydu frekans bilgileri.. a2 tv nasıl izlenir hangi diziler programlar var?

Turkuaz Medya ve ATV’nin yeni kanalı a2 tv günlük yayın akışı.. Türksat 4A uydusu, Digiturk, Turkcell TV, TiviBu ve Teledünya üzerinden yayın yapan a2 tv kanalının güncel yayın akışı sayfamızda…

23 Kasım 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Gönülçelen
08:30 Büyük Yalan
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:30 Adanalı
18:45 Selena
21:00 Yeter
23:10 Avrupa Yakası
00:40 Karadayı
02:45 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz
05:25 Melekler Adası

22 Kasım 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

08:30 Büyük Yalan
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:30 Adanalı
18:45 Selena
21:00 Yeter
23:10 Avrupa Yakası
00:40 Karadayı
02:45 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz

19 Kasım 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

08:30 Gönülçelen
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler-Çizgi Sinema
12:00 Oskar’s Oasis-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
16:15 Çocuklar Duymasın
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Süper Lig Özet
23:10 Kırık Ok-Yabancı Sinema
00:00 Süper Lig Özetleri
05:25 Avrupa Yakası

18 Kasım 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

08:30 Gönülçelen
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
16:15 Çocuklar Duymasın
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Süper Lig Özet
23:10 Anka’nın Uyanışı-Yabancı Sinema
00:00 Süper Lig Özet
00:15 Anka’nın Uyanışı-Yabancı Sinema
00:50 Avrupa Yakası
01:00 Süper Lig Özet

17 Kasım 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Gönülçelen
08:30 Büyük Yalan
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:30 Adanalı
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Süper Lig Özet
23:10 Avrupa Yakası
00:00 Süper Lig Özetleri
00:40 Aşk Kupası-Yabancı Sinema

16 Kasım 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Gönülçelen
08:30 Büyük Yalan
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:30 Adanalı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:10 Avrupa Yakası
00:40 Karadayı
02:10 Bir İstanbul Masalı

14 Kasım 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:30 Büyük Yalan
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:30 Doksanlar
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:10 Avrupa Yakası
00:40 Karadayı
02:10 Bir İstanbul Masalı
03:10 Unutulmaz

13 Kasım 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

08:30 Büyük Yalan
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:30 Doksanlar
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:10 Avrupa Yakası
00:40 Karadayı
02:10 Bir İstanbul Masalı
03:10 Unutulmaz

12 Kasım 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

11:00 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler-Çizgi Sinema
12:00 Oskar’s Oasis-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
14:25 Yahşi Cazibe
16:15 Doksanlar
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:15 Nitro Rush-Yabancı Sinema
00:30 Asmalı Konak

11 Kasım 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

08:30 Al Yazmalım
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
16:15 Doksanlar
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:15 Ödül Avcıları-Yabancı Sinema
00:50 Avrupa Yakası
02:00 Ödül Avcıları
03:40 Unutulmaz
05:35 Melekler Adası

9 Kasım 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:10 Bir İstanbul Masalı
03:10 Unutulmaz
05:10 Melekler Adası

8 Kasım 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:10 Bir İstanbul Masalı
03:10 Unutulmaz
05:10 Melekler Adası

7 Kasım 2017 Salı a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:10 Bir İstanbul Masalı
03:10 Unutulmaz
05:10 Melekler Adası

6 Kasım 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:44 Unutulmaz
05:35 Melekler Adası

4 Kasım 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
16:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Süper Lig Özet
23:20 Sonsuza Dek-Yabancı Sinema
00:00 Süper Lig Özet
00:15 Sonsuza Dek-Yabancı Sinema
01:00 Süper Lig Özet

3 Kasım 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz

2 Kasım 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz
05:35 Melekler Adası

31 Ekim 2017 Salı a2 tv yayın akışı

11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz
05:35 Melekler Adası

30 Ekim 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:35 Bir İstanbul Masalı

29 Ekim 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

11:00 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler-Çizgi Sinema
12:00 Oskar’s Oasis-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
14:30 Yerli Dizi
16:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 G-Force- Yabancı Sinema
00:25 Asmalı Konak
02:05 G-Force- Yabancı Sinema
03:25 Unutulmaz

28 Ekim 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
14:30 Yerli Dizi
16:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Atlara Fısıldayan Adam- Yabancı Sinema
01:45 Bir İstanbul Masalı
03:35 Unutulmaz
04:40 İlişkiler

26 Ekim 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz

25 Ekim 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz
05:10 İlişkiler
05:45 Melekler Adası

24 Ekim 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz

23 Ekim 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Kertenkele
15:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Hayat Devam Ediyor
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:50 Bir İstanbul Masalı
03:45 Unutulmaz
05:10 İlişkiler
05:45 Sıcak Saatler

22 Ekim 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

11:50 Maceracı Yüzgeçler-Çizgi Sinema
12:00 Oskar’s Oasis-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
16:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Kahraman Babam – Yabancı Sinema
00:25 Asmalı Konak
02:25 Kahraman Babam
03:50 Unutulmaz
05:20 İlişkiler
05:45 Sıcak Saatler

21 Ekim 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan-Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
16:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Erkek Severse – Yabancı Sinema
01:10 Unutulmaz
02:40 İlişkiler

20 Ekim 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:45 Selena
21:00 Kertenkele
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:40 Bir İstanbul Masalı
03:40 İlişkiler
04:15 Hatırla Sevgili
05:30 Sıcak Saatler

19 Ekim 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:45 Selena
21:00 Kertenkele
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:40 Bir İstanbul Masalı

18 Ekim 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:45 Selena
21:00 Kertenkele
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:40 Bir İstanbul Masalı
03:40 İlişkiler
04:15 Hatırla Sevgili
05:30 Sıcak Saatler

17 Ekim 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:45 Selena
21:00 Kertenkele
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:40 Bir İstanbul Masalı

16 Ekim 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Al Yazmalım
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:45 Selena
21:00 Kertenkele
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:40 Bir İstanbul Masalı
03:40 İlişkiler

14 Ekim 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan – Çizgi Sinema
12:20 Yahşi Cazibe
14:30 Yahşi Cazibe
16:00 Alemin Kıralı
18:45 Selena
21:00 Adanalı
23:00 Diğer Kız Kardeş-Yabancı Sinema
00:50 Hatırla Sevgili
02:10 Diğer Kız Kardeş-Yabancı Sinema
04:00 İlişkiler
04:45 Umut Dünyası

13 Ekim 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:15 Avrupa Yakası
00:45 Karadayı
02:15 İlişkiler
03:20 Umut Dünyası
03:45 Umut Dünyası
04:05 Hatırla Sevgili
05:45 Sıcak Saatler

12 Ekim 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:15 Karadayı
00:45 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı
03:20 İlişkiler
04:05 Hatırla Sevgili
05:25 Umut Dünyası
05:45 Sıcak Saatler

11 Ekim 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:15 Karadayı
00:45 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı
03:20 İlişkiler
04:05 Hatırla Sevgili

09 Ekim 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:15 Karadayı
00:45 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı
03:20 İlişkiler
04:05 Hatırla Sevgili
05:25 Umut Dünyası
05:45 Sıcak Saatler

08 Ekim 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

10:50 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler-Çizgi Sinema
12:10 Oskar Çöllerde – Çizgi Sinema
12:40 Yahşi Cazibe
16:30 Alemin Kıralı
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:00 Bir Alışverişkoliğin İtirafları – Yabancı Sinema
00:40 Asmalı Konak
01:45 İlişkiler
02:40 Kızım Nerede

07 Ekim 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

08:30 Sıla
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan- Çizgi Sinema
12:40 Yahşi Cazibe
14:45 Yahşi Cazibe
16:25 Alemin Kıralı
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:15 Teklif – Yabancı Sinema
01:00 Külkedisi Adam – Yabancı Sinema

06 Ekim 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:30 Sıla
11:00 Selena
13:00 Yahşi Cazibe
15:00 Alemin Kıralı
17:15 Aşk ve Ceza
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:00 Karadayı
01:00 Avrupa Yakası
02:15 İlişkiler
03:15 Umut Dünyası

05 Ekim 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Sıla
11:00 Yahşi Cazibe
13:00 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:00 Karadayı
01:00 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı
03:20 İlişkiler
04:05 Umut Dünyası

04 Ekim 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

11:00 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:00 Karadayı
01:00 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı
03:20 İlişkiler
04:05 Umut Dünyası
04:25 Kızım Nerede
05:45 Sıcak Saatler

03 Ekim 2017 Salı a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Sıla
11:00 Yahşi Cazibe
13:00 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:00 Karadayı
01:00 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı

02 Ekim 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

08:10 Sıla
11:00 Yahşi Cazibe
12:30 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Kertenkele
23:00 Karadayı
01:00 Avrupa Yakası
02:15 Bir İstanbul Masalı
03:20 İlişkiler
04:05 Umut Dünyası
04:25 Kızım Nerede

01 Ekim 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
10:50 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler – Çizgi Film
12:00 Olly The Little Van – Çizgi Film
12:05 Olly The Little Van – Çizgi Film
12:10 Oskar’s Oasis – Çizgi Film
12:25 Oskar’s Oasis – Çizgi Film
12:40 Yahşi Cazibe
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Avrupa Yakası
22:30 Asmalı Konak
23:45 Kaya – Yabancı Sinema
01:55 Helen İle Büyümek – Yabancı Sinema

30 Eylül 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan – Çizgi Film
12:10 Peter Pan – Çizgi Film
12:40 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Avrupa Yakası
22:45 Pearl Harbor – Yabancı Sinema
01:40 Gerçek Masallar – Yabancı Sinema
03:15 İlişkiler

29 Eylül 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
11:00 Yahşi Cazibe
13:00 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Avrupa Yakası
22:30Karadayı
00:40 Con Air – Yabancı Sinema
02:20 İlişkiler

28 Eylül 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
11:00 Yahşi Cazibe
13:00 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Avrupa Yakası
22:30 Karadayı
00:30 Yeşil Kart – Yabancı Sinema
02:15 Bir İstanbul Masalı

27 Eylül 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
11:00 Büyük Yalan
12:30 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:45 Bir İstanbul Masalı
02:50 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası

26 Eylül 2017 Salı a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
11:00 Büyük Yalan
12:30 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:45 Bir İstanbul Masalı
02:50 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası
04:10 Kızım Nerede
05:45 Sıcak Saatler

25 Eylül 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
11:00 Büyük Yalan
12:30 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:45 Bir İstanbul Masalı
02:50 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası

24 Eylül 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

10:50 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler – Çizgi Film
12:00 Olly The Little Van – Çizgi Film
12:10 Oskar’s Oasis – Çizgi Film
12:40 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Asmalı Konak
23:45 Müfettiş Gadget – Yabancı Sinema
00:55 Gözüm Sende
02:35 Müfettiş Gadget – Yabancı Sinema
03:45 İlişkiler

23 Eylül 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan – Çizgi Film
12:10 Peter Pan – Çizgi Film
12:40 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:45 Aşk Çeşmesi – Yabancı Sinema
00:05 Gözüm Sende
01:45 Aşk Çeşmesi – Yabancı Sinema
03:00 İlişkiler
03:55 Kızım Nerede

22 Eylül 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
10:50 Büyük Yalan
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:25 Gözüm Sende
02:10 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası

21 Eylül 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

10:50 Büyük Yalan
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası
04:05 Kızım Nerede

20 Eylül 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
10:50 Büyük Yalan
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası
04:05 Kızım Nerede
05:40 Sıcak Saatler

19 Eylül 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
10:50 Büyük Yalan
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası
04:05 Kızım Nerede

18 Eylül 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

10:50 Büyük Yalan
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası
04:05 Kızım Nerede
05:40 Sıcak Saatler

17 Eylül 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

10:50 Avrupa Yakası
11:50 Maceracı Yüzgeçler – Çizgi Film
12:00 Olly – Çizgi Film
12:10 Oscar Çöllerde – Çizgi Film
12:40 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Asmalı Konak
23:35 Üç Adam ve Bir Bebek – Yabancı Sinema
01:05 Gözüm Sende

16 Eylül 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
11:00 Avrupa Yakası
11:50 Peter Pan’ın Meceraları – Çizgi Film
12:40 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:45 Hava Kuvvetleri Bir – Air Force One – Yabancı Sinema
00:45 Gözüm Sende

15 Eylül 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Gözüm Sende
02:15 İlişkiler
03:20 Umut Dünyası
04:05 Kızım Nerede

14 Eylül 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası

13 Eylül 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:45 Umut Dünyası
04:05 Kızım Nerede

12 Eylül 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:30 Umut Dünyası
03:50 Senden Başka
05:40 Sıcak Saatler

11 Eylül 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı

10 Eylül 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Asmalı Konak
23:45 G-Force – Yabancı Sinema
01:05 Gözüm Sende
02:45 G-Force – Yabancı Sinema
04:10 Senden Başka

9 Eylül 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:40 Gelinin Babası 2 – Yabancı Sinema
00:25 Gözüm Sende
02:00 Gelinin Babası 2 – Yabancı Sinema

8 Eylül 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:40 Gözüm Sende
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:20 İlişkiler

7 Eylül 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

08:10 Kara Ekmek
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:30 Umut Dünyası
03:50 Senden Başka

6 Eylül 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler

5 Eylül 2017 Salı a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:30 Umut Dünyası
03:50 Senden Başka

3 Eylül 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Asmalı Konak
23:35 Gelinin Babası
01:10 Gözüm Sende
02:55 Gelinin Babası
04:30 Senden Başka
05:40 Sıcak Saatler

2 Eylül 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:40 Hannah Montana – Yabancı Sinema
00:20 Gözüm Sende

1 Eylül 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
18:30 Selena
20:45 Yahşi Cazibe
22:30 Karadayı
00:40 Gözüm Sende

31 Ağustos 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı

30 Ağustos 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler

29 Ağustos 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:25 Umut Dünyası
03:50 Senden Başka
05:40 Sıcak Saatler

28 Ağustos 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:25 Umut Dünyası
03:50 Senden Başka

27 Ağustos 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Asmalı Konak
23:20 Beni Unutma – Yabancı Sinema
01:00 Gözüm Sende

26 Ağustos 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 101 Dalmaçyalı – Yabancı Sinema
00:05 Gözüm Sende
01:35 101 Dalmaçyalı – Yabancı Sinema
03:10 İlişkiler

25 Ağustos 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:40 Gözüm Sende
02:20 İlişkiler
03:40 Umut Dünyası
04:25 Senden Başka
05:40 Sıcaklar Saatler

22 Ağustos 2017 Salı a2 tv yayın akışı

10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:25 Umut Dünyası
03:50 Aile İşi
05:50 Sıcaklar Saatler

21 Ağustos 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Beyaz Gelincik
08:10 Zerda
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:30 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:25 Umut Dünyası
03:50 Aile İşi
05:50 Sıcaklar Saatler

20 Ağustos 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Asmalı Konak
23:15 Teklif – Yabancı Sinema
01:00 Gözüm Sende
02:35 İlişkiler

19 Ağustos 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Yüz Yüze-Yabancı Sinema
00:40 Gözüm Sende
02:05 İlişkiler
03:30 Aile İşi

18 Ağustos 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Gözüm Sende
01:55 İlişkiler
02:30 İlişkiler
03:10 Umut Dünyası
03:50 Aile İşi
05:50 Sıcak Saatler

17 Ağustos 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:40 İlişkiler
03:25 Umut Dünyası
03:50 Aile İşi
05:50 Sıcaklar Saatler

15 Ağustos 2017 Salı a2 tv yayın akışı

08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:50 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:20 Avrupa Yakası
01:40 Bir İstanbul Masalı
02:45 İlişkiler
03:25 Umut Dünyası

14 Ağustos 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Yahşi Cazibe
14:45 Aşk ve Ceza
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Bir İstanbul Masalı
02:30 İlişkiler
03:10 Umut Dünyası

13 Ağustos 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Asmalı Konak
23:15 Pearl Harbor-Yabancı Sinema
02:05 Gözüm Sende
03:40 Aile İşi

12 Ağustos 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Yahşi Cazibe
14:45 Gözüm Sende
16:25 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Yeşil Kart-Yabancı Sinema
00:10 Gözüm Sende
01:45 İlişkiler
02:55 Umut Dünyası
03:10 Umut Dünyası
03:35 Aile İşi
05:35 Sıcak Saatler

11 Ağustos 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

05:35 Sıcak Saatler
06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Yahşi Cazibe
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı

9 Ağustos 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

03:15 İlişkiler
04:00 Alev Alev
05:35 Sıcak Saatler
06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı

8 Ağustos 2017 Salı a2 tv yayın akışı

01:30 Alemin Kıralı
03:00 İlişkiler
04:00 Alev Alev
05:35 Sıcak Saatler
06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı

7 Ağustos 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 İlişkiler
04:00 Alev Alev
05:35 Sıcak Saatler

5 Ağustos 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

00:15 Gözüm Sende
01:50 Alemin Kıralı
03:20 İlişkiler
04:00 Alev Alev
05:30 Melekler Adası
06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:15 Kahraman Babam-Yabancı Sinema
23:50 Gözüm Sende

31 Temmuz 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Zerda
08:10 Sıla
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Yahşi Cazibe
22:00 Karadayı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 İlişkiler
04:00 Alev Alev
05:30 Melekler Adası

30 Temmuz 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Gelinin Babası 2-Yabancı Sinema
22:20 Asmalı Konak
23:45 Gelinin Babası 2- Yabancı Sinema
01:25 Gözüm Sende
03:10 İlişkiler
04:00 Alev Alev

29 Temmuz 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

03:00 Kuş Dili
04:00 Alev Alev
05:30 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
22:15 Atlara Fısıldayan Adam-Yabancı Sinema

28 Temmuz 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:15 Gözüm Sende
02:05 İlişkiler
03:00 Kuş Dili
04:00 Alev Alev

27 Temmuz 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

01:30 Alemin Kıralı
03:00 Kuş Dili
04:00 Alev Alev
05:30 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı

26 Temmuz 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:15 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Kuş Dili
04:00 Alev Alev

25 Temmuz 2017 Salı a2 tv yayın akışı

05:30 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı

24 Temmuz 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

03:20 Kuş Dili
04:20 Canım Ailem
05:35 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı

23 Temmuz 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

09:40 My Little Pony-Çizgi Film
10:00 Truck Town-Çizgi Film
10:50 Adanalı
13:00 Diğer Kızkardeş – Yabancı Sinema
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:00 Külkedisi Adam – Yabancı Sinema
22:30 Asmalı Konak
02:00 Alemin Kıralı
03:20 Kuş Dili

22 Temmuz 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

03:00 Kuş Dili
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Film
10:20 Truck Town-Çizgi Film
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
22:15 Diğer Kızkardeş – Yabancı Sinema

21 Temmuz 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Kuş Dili
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası

20 Temmuz 2017 Perşembe a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Truck Town-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Kuş Dili

19 Temmuz 2017 Çarşamba a2 tv yayın akışı

10:00 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Kuş Dili
04:00 Canım Ailem

18 Temmuz 2017 Salı a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Kuş Dili
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası

17 Temmuz 2017 Pazartesi a2 tv yayın akışı

02:30 Yersiz Yurtsuz
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı

16 Temmuz 2017 Pazar a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
13:00 Helen İle Büyümek (Yabancı Sinema)
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:00 Üç Adam ve Bir Küçük Hanımefendi (Yabancı Sinema)
21:50 Asmalı Konak
23:00 Üç Adam ve Bir Küçük Hanımefendi (Yabancı Sinema)
00:40 Alemin Kıralı
02:30 Yersiz Yurtsuz
04:00 Canım Ailem

15 Temmuz 2017 Cumartesi a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
22:15 Helen İle Büyümek
00:20 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Yersiz Yurtsuz
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası

14 Temmuz 2017 Cuma a2 tv yayın akışı

06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı
00:30 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Yersiz Yurtsuz
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası

a2 tv 13 Temmuz 2017 Perşembe yayın akışı

00:30 Avrupa Yakası
01:30 Alemin Kıralı
03:00 Yersiz Yurtsuz
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası
06:30 Sıla
09:40 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:00 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:20 Truck Town-Çizgi Dizi
10:50 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:45 Benim İçin Üzülme
16:50 Çocuklar Duymasın
17:30 Selena
20:30 Adanalı

12 Temmuz 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

06:30 Sıla
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:50 Saklambaç
16:00 Benim İçin Üzülme
18:00 Selena
20:00 Adanalı
23:55 Avrupa Yakası
00:55 Alemin Kıralı
02:30 Yersiz Yurtsuz
04:00 Canım Ailem
05:30 Melekler Adası

11 Temmuz 2017 Salı a2 yayın akışı

09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:50 Saklambaç
16:00 Benim İçin Üzülme
18:00 Selena
20:00 Adanalı
23:55 Avrupa Yakası

10 Temmuz 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

02:20 Yersiz Yurtsuz-11
03:40 Canım Ailem-48
05:05 Melekler Adası-48
06:00 Al Yazmalım
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı
12:45 Alemin Kıralı
14:50 Saklambaç
18:00 Selena
20:00 Adanalı
23:55 Avrupa Yakası

9 Temmuz 2017 Pazar a2 yayın akışı

02:20 Yersiz Yurtsuz-10
03:40 Canım Ailem-47
05:05 Melekler Adası-47
06:00 Al Yazmalım-32
07:45 Al Yazmalım-33
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-10
13:00 Aşk Çeşmesi – Yabancı Sinema
14:50 Saklambaç-8
16:00 Camdan Pabuçlar-8
17:00 Pembe Patikler-8
18:00 Selena
20:00 Dikkat Köpek Var – Yabancı Sinema
21:50 Asmalı Konak-32

8 Temmuz 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

10:40 Adanalı-9
12:45 Alemin Kıralı-38
14:50 Saklambaç-7
16:00 Camdan Pabuçlar-7
17:00 Pembe Patikler-7
18:00 Selena
20:00 Adanalı-46
22:00 Aşk Çeşmesi – Yabancı Sinema
23:30 Avrupa Yakası-42

7 Temmuz 2017 Cuma a2 yayın akışı

07:45 Al Yazmalım-29
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-8
12:45 Alemin Kıralı-37
14:50 Saklambaç-6
16:00 Camdan Pabuçlar-6
17:00 Pembe Patikler-6
18:00 Selena
20:00 Adanalı-44
22:00 Adanalı-45
23:55 Avrupa Yakası-41
00:55 Ezel-57
02:45 Yersiz Yurtsuz-9
04:00 Canım Ailem-46

6 Temmuz 2017 Perşembe a2 yayın akışı

10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-7
12:45 Alemin Kıralı-36
14:50 Saklambaç-5
16:00 Camdan Pabuçlar-5
17:00 Pembe Patikler-5
18:00 Selena
20:00 Adanalı-43
22:00 Alemin Kıralı-36
23:45 Avrupa Yakası-40
00:45 Ezel-56
02:20 Yersiz Yurtsuz-8
03:45 Canım Ailem-45

5 Temmuz 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

06:00 Al Yazmalım-24
07:45 Al Yazmalım-25
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-6
12:45 Alemin Kıralı-35
14:50 Saklambaç-4
16:00 Camdan Pabuçlar-4
17:00 Pembe Patikler-4
18:00 Selena
20:00 Adanalı-42
22:00 Alemin Kıralı-35
23:45 Avrupa Yakası-39
00:45 Ezel-55
02:20 Yersiz Yurtsuz-7
03:45 Canım Ailem-44
05:05 Melekler Adası-44

4 Temmuz 2017 Salı a2 yayın akışı

03:45 Canım Ailem-42
05:05 Melekler Adası-42
06:00 Al Yazmalım-22
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-5
12:45 Alemin Kıralı-34
14:50 Saklambaç-3
16:00 Camdan Pabuçlar-3
17:00 Pembe Patikler-3
18:00 Selena
20:00 Adanalı-41
22:00 Alemin Kıralı-34
23:45 Avrupa Yakası-37

3 Temmuz 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

10:40 Adanalı-4
12:45 Alemin Kıralı-33
14:50 Saklambaç-2
16:00 Camdan Pabuçlar-2
17:00 Pembe Patikler-2
18:00 Selena
20:00 Adanalı-40
22:00 Alemin Kıralı-33
23:45 Avrupa Yakası-36
00:45 Ezel-53
02:20 Yersiz Yurtsuz-5
03:45 Canım Ailem-42
05:05 Melekler Adası-42

2 Temmuz 2017 Pazar a2 yayın akışı

07:45 Al Yazmalım-19
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-3
12:45 Alemin Kıralı-25
13:00 Hannah Montana-Sinema
14:50 Saklambaç-1
15:45 Camdan Pabuçlar-1
18:00 Selena
20:00 Con Air – Yabancı Sinema
22:00 Asmalı Konak-31
00:45 Ezel-52
02:20 Yersiz Yurtsuz-4
03:40 Canım Ailem-41

30 Haziran 2017 Cuma a2 yayın akışı

00:45 Ezel-49
02:20 Yersiz Yurtsuz-1
03:55 Canım Ailem-38
05:05 Melekler Adası-38
06:00 Al Yazmalım-14
07:45 Al Yazmalım-15
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Adanalı-1
12:45 Alemin Kıralı-25
14:50 Hatırla Sevgili-65
16:30 Hatırla Sevgili-66
18:00 Selena
20:00 Adanalı-38
22:00 Alemin Kıralı-31
23:45 Avrupa Yakası-34

29 Haziran 2017 Perşembe a2 yayın akışı

00:45 Ezel-48
02:30 Benim Annem Bir Melek-40
03:45 Canım Ailem-37
05:00 Melekler Adası-37
06:00 Al Yazmalım-12
07:45 Al Yazmalım-13
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-30
14:50 Hatırla Sevgili-63
16:30 Hatırla Sevgili-64
18:00 Selena
20:00 Adanalı-36
22:00 Alemin Kıralı-30
23:45 Avrupa Yakası-33

28 Haziran 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

06:00 Al Yazmalım-10
07:45 Al Yazmalım-11
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-29
14:50 Hatırla Sevgili-61
16:30 Hatırla Sevgili-62
18:00 Selena
20:00 Adanalı-35
22:00 Alemin Kıralı-29
23:45 Avrupa Yakası-32
00:45 Ezel-48
02:30 Benim Annem Bir Melek-40
03:45 Canım Ailem-37
05:00 Melekler Adası-37

27 Haziran 2017 Salı a2 yayın akışı

06:00 Al Yazmalım-8
07:45 Al yazmalım-9
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Çilek Kız-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-22
14:50 Hatırla Sevgili-59
16:30 Hatırla Sevgili-60
18:00 Selena
20:00 Adanalı-34
22:00 Alemin Kıralı-28
23:45 Avrupa Yakası-31
00:45 Ezel-47
02:30 Benim Annem Bir Melek-39
03:45 Canım Ailem-36
05:00 Melekler Adası-36

26 Haziran 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

06:00 Al Yazmalım-6
07:45 Al Yazmalım-7
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-27
14:50 Hatırla Sevgili-57
16:30 Hatırla Sevgili-58
18:00 Selena
20:00 Adanalı-33
22:00 Alemin Kıralı-27
23:45 Avrupa Yakası-30
00:45 Ezel-46
02:30 Benim Annem Bir Melek-38
03:45 Canım Ailem-35
05:00 Melekler Adası-35

25 Haziran 2017 Pazar a2 yayın akışı

07:45 Al Yazmalım-5
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
13:00 Bir Alışverişkoliğin İtirafları-Sinema
14:50 Hatırla Sevgili-55
16:30 Hatırla Sevgili-56
18:00 Selena
20:00 Gelinin Babası-Sinema
21:50 Asmalı Konak-30
23:00 Gelinin Babası-Sinema
00:35 Ezel-59
02:40 Benim Annem Bir Melek-37
03:45 Canım Ailem-34
05:00 Melekler Adası-34

24 Haziran 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

07:45 Al Yazmalım-3
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-26
14:50 Hatırla Sevgili-53
16:30 Hatırla Sevgili-54
18:00 Selena
20:00 Adanalı-32
22:00 Bir Alışverişkoliğin İtirafları-Sinema
23:45 Avrupa Yakası-29
00:45 Ezel-58
02:30 Benim Annem Bir Melek-36
03:45 Canım Ailem-33
05:00 Melekler Adası-33

23 Haziran 2017 Cuma a2 yayın akışı

02:30 Benim Annem Bir Melek-34
03:45 Canım Ailem-31
05:00 Melekler Adası-31
06:00 Aşka Sürgün-53
07:20 Al Yazmalım-1
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 My Little Pony-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-25
14:50 Hatırla Sevgili
18:00 Selena
20:00 Adanalı-31
22:00 Alemin Kıralı-25
23:45 Avrupa Yakası-28

21 Haziran 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

05:00 Melekler Adası-29
06:00 Aşka Sürgün-49
07:20 Aşka Sürgün-50
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30  Truck Town-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-23
14:50 Hatırla Sevgili-47
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-29
22:00 Alemin Kıralı-23
23:45 Avrupa Yakası-26

20 Haziran 2017 Salı a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-48
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-22
14:50 Hatırla Sevgili-46
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-28
22:00 Alemin Kıralı-22
23:45 Avrupa Yakası-25
00:45 Ezel-54
02:30 Benim Annem Bir Melek-31
03:45 Canım Ailem-29
05:00 Melekler Adası-29

19 Haziran 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-46
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-21
14:50 Hatırla Sevgili-45
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-27
22:00 Alemin Kıralı-21
23:45 Avrupa Yakası-24
00:45 Ezel-53
02:30 Benim Annem Bir Melek-30
03:45 Canım Ailem-28

18 Haziran 2017 Pazar a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-44
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
13:00 Müfettiş Gadget – Yabancı Sinema
14:20 Çocuklar Duymasın
14:50 Hatırla Sevgili-44
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 G-Force – Yabancı Sinema
21:35 Asmalı Konak-29
22:40 G-Force-Sinema
00:00 Ezel-52
01:50 Benim Annem Bir Melek-29
03:20 Canım Ailem-27

17 Haziran 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-20
14:50 Hatırla Sevgili-43
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-26
22:00 Müfettiş Gadget-Sinema
23:25 Avrupa Yakası-23

16 Haziran 2017 Cuma a2 yayın akışı

08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-19
14:50 Hatırla Sevgili-42
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-25
22:00 Alemin Kıralı-19
23:45 Avrupa Yakası-22

13 Haziran 2017 Salı a2 yayın akışı

09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-14
14:50 Hatırla Sevgili-39
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-22
22:00 Alemin Kıralı-15
23:45 Avrupa Yakası-19
00:45 Ezel-47
02:30 Benim Annem Bir Melek-23
03:45 Canım Ailem-23

12 Haziran 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-32
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-14
14:50 Hatırla Sevgili-39
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-21
22:00 Alemin Kıralı-14
00:35 Ezel-45
02:15 Benim Annem Bir Melek-21
03:35 Canım Ailem-21
05:00 Melekler Adası-20

11 Haziran 2017 Pazar a2 yayın akışı

13:00 Kaya – Yabancı Sinema
15:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Sen Uyurken-Sinema
21:50 Asmalı Konak-28
00:25 Ezel-44
02:15 Benim Annem Bir Melek-20
03:35 Canım Ailem-20
05:00 Melekler Adası-19

10 Haziran 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-28
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-13
14:50 Hatırla Sevgili-37
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-19
00:45 Ezel-43
02:30 Benim Annem Bir Melek-19
03:45 Canım Ailem-19
05:00 Melekler Adası-18

9 Haziran 2017 Cuma a2 yayın akışı

08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-12
14:50 Hatırla Sevgili-36
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-18
22:00 Alemin Kıralı-12
00:45 Ezel-42
02:30 Benim Annem Bir Melek-18
03:45 Canım Ailem-18
05:00 Melekler Adası-17

8 Haziran 2017 Perşembe a2 yayın akışı

09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-11
14:50 Hatırla Sevgili-35
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-17
22:00 Alemin Kıralı-11
23:45 Avrupa Yakası-16

7 Haziran 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

02:30 Benim Annem Bir Melek-16
03:45 Canım Ailem-16
05:00 Melekler Adası-15
06:00 Aşka Sürgün-21
07:20 Aşka Sürgün-22
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-10
14:50 Hatırla Sevgili-34
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-15
22:00 Alemin Kıralı-10
23:45 Avrupa Yakası-15

a2 tv yayın akışı 6 Haziran 2017 Salı

07:20 Aşka Sürgün-20
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-9
14:50 Hatırla Sevgili-33
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-14
22:00 Alemin Kıralı-9
23:45 Avrupa Yakası-14

5 Haziran 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

03:45 Canım Ailem-14
05:00 Melekler Adası-13
07:20 Aşka Sürgün-18
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-8
14:50 Hatırla Sevgili-32
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-13
22:00 Alemin Kıralı-8
23:45 Avrupa Yakası-13

4 Haziran 2017 Pazar a2 yayın akışı

09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi-12
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi-9
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi-9
10:40 Selena
13:00 Üç Adam ve Bir Bebek – Yabancı Sinema
14:50 Hatırla Sevgili-31
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 101 Dalmaçyalı – Yabancı Sinema
21:50 Asmalı Konak-27
23:00 101 Dalmaçyalı-Sinema

3 Haziran 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi-11
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi-8
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi-8
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-7
14:50 Hatırla Sevgili-30
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-12
22:00 Üç Adam ve Bir Bebek-Sinema
23:45 Avrupa Yakası-12

2 Haziran 2017 Cuma a2 yayın akışı

09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi-8
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi-7
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi-7
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-6
14:50 Hatırla Sevgili-29
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-11
22:00 Alemin Kıralı-6
23:45 Avrupa Yakası-11

1 Haziran 2017 Perşembe a2 yayın akışı

02:30 Benim Annem Bir Melek-10
03:45 Canım Ailem-10
05:00 Melekler Adası-9
06:00 Aşka Sürgün-9
07:20 Aşka Sürgün-10
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi-7
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi-6
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi-6
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-5
14:50 Hatırla Sevgili-28
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-10
22:00 Alemin Kıralı-5
23:45 Avrupa Yakası-10

31 Mayıs 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-8
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi-6
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi-5
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi-5
10:40 Selena
12:45 Alemin Kıralı-4
14:50 Hatırla Sevgili-27
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-9
22:00 Alemin Kıralı-4
23:45 Avrupa Yakası-9

30 Mayıs 2017 Salı a2 yayın akışı

08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-Çizgi Dizi-4
09:50 Truck Town-Çizgi Dizi-4
10:10 My Little Pony-Çizgi Dizi-4
10:40 Selena-7
12:45 Alemin Kıralı-3
14:50 Hatırla Sevgili-26
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena-8
20:00 Adanalı-8
22:00 Alemin Kıralı-3
23:45 Avrupa Yakası-8

29 Mayıs 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-4
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-3
09:50 Truck Town-3
10:20 My Little Pony-3
10:40 Selena-5
12:45 Alemin Kıralı
14:50 Hatırla Sevgili-26
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena-6
20:00 Adanalı-7
22:00 Alemin Kıralı-2
23:45 Avrupa Yakası-7

28 Mayıs 2017 Pazar a2 yayın akışı

07:20 Aşka Sürgün-2
08:30 Çocuklar Duymasın
09:30 Çilek Kız-2
09:50 Truck Town-2
10:10 My Little Pony-1
10:40 Selena
12:45 Hava Kuvvetleri Bir-Sinema
15:00 Hatırla Sevgili-25
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Beni Unutma-Sinema
21:50 Asmalı Konak-26
22:55 Beni Unutma-Sinema

27 Mayıs 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

09:30 Çilek Kız-1
09:50 Truck Town-1
10:10 My Little Pony-1
10:40 Selena
12:40 Alemin Kıralı-1
14:50 Hatırla Sevgili-24
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Selena
20:00 Adanalı-6
22:00 Hava Kuvvetleri Bir-Sinema

26 Mayıs 2017 Cuma a2 yayın akışı

02:25 Benim Annem Bir Melek-4
03:35 Canım Ailem-4
04:55 Melekler Adası-4
06:00 Benim İçin Üzülme-30
08:10 Baba Evi-134
10:45 Benim İçin Üzülme-31
12:50 Hatırla Sevgili-22
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-92
20:00 Adanalı-5
22:00 Yahşi Cazibe-93
23:45 Avrupa Yakası-5

25 Mayıs 2017 Perşembe a2 yayın akışı

14:50 Hatırla Sevgili-21
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-91
20:00 Adanalı-4
22:00 Yahşi Cazibe-92
23:45 Avrupa Yakası-4

24 Mayıs 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

07:05 Aşk Oyunu-34
08:15 Alev Alev-16
10:00 Baba Evi-130
11:00 Baba Evi-131
12:00 Benim İçin Üzülme-28
14:50 Hatırla Sevgili-19
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-90
20:00 Adanalı-3
22:00 Yahşi Cazibe-91
23:45 Avrupa Yakası-3

23 Mayıs 2017 Salı a2 yayın akışı

02:25 Benim Annem Bir Melek-1. Bölüm
03:35 Canım Ailem-1. Bölüm
04:55 Melekler Adası-1. Bölüm
06:00 Aşk Oyunu-31. Bölüm
07:05 Aşk Oyunu-32. Bölüm
08:15 Alev Alev-15. Bölüm
10:00 Baba Evi-128. Bölüm
11:00 Baba Evi-129. Bölüm
12:00 Benim İçin Üzülme-27. Bölüm
14:50 Hatırla Sevgili-18. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-89. Bölüm
20:00 Adanalı-2. Bölüm
22:00 Yahşi Cazibe-90. Bölüm
23:45 Avrupa Yakası-2. Bölüm

22 Mayıs 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

07:05 Aşk Oyunu-30
08:15 Alev Alev-14
10:00 Baba Evi-126
11:00 Baba Evi-127
12:00 Benim İçin Üzülme-26
14:50 Hatırla Sevgili-17
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-88
20:00 Adanalı-1
22:00 Yahşi Cazibe-89
23:45 Avrupa Yakası-1

21 Mayıs 2017 Pazar a2 yayın akışı

08:35 Baba Evi-125
09:30 Benim İçin Üzülme-25
11:55 Bir İstanbul Masalı-17
12:55 Hatırla Sevgili-16
14:40 Yüz Yüze
16:40 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-87
20:00 Teklif
21:45 Asmalı Konak-26
23:00 Teklif

20 Mayıs 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

09:30 Benim İçin Üzülme-25
11:50 Bir İstanbul Masalı-17
12:50 Hatırla Sevgili-16
14:15 Yüz Yüze
16:50 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-87
20:00 Teklif
22:00 Asmalı Konak-26
23:00 Teklif

19 Mayıs 2017 Cuma a2 yayın akışı

06:00 Aşk Oyunu-26
07:05 Alev Alev-11
08:40 Baba Evi-123
09:35 Umut Dünyası-17
09:55 Benim İçin Üzülme-23
12:20 Bir İstanbul Masalı-15
13:20 Hatırla Sevgili-14
14:40 Bizim Evin Halleri
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-84
20:00 Alemin Kıralı-24
21:30 Yahşi Cazibe-85
23:30 Kurşun Yarası-15

18 Mayıs 2017 Perşembe a2 yayın akışı

08:35 Baba Evi-122
09:35 Umut Dünyası-16
09:55 Benim İçin Üzülme-22
12:10 Bir İstanbul Masalı-14
13:15 Hatırla Sevgili-13
14:45 Bizim Evin Halleri-71
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-83
20:00 Zerda-26
21:30 Yahşi Cazibe-84
23:05 Büyük Yalan-21

17 Mayıs 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

07:05 Alev Alev-9
08:35 Baba Evi-121
09:35 Umut Dünyası-15
09:55 Benim İçin Üzülme-21
12:10 Bir İstanbul Masalı-13
13:15 Hatırla Sevgili-12
14:45 Bizim Evin Halleri-69
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-82
20:00 Avrupa Yakası-27
21:30 Yahşi Cazibe-83
23:30 Aşk ve Ceza-2

16 Mayıs 2017 Salı a2 yayın akışı

05:05 Bir İstanbul Masalı-11
06:00 Aşk Oyunu-23
07:05 Alev Alev-8
08:35 Baba Evi-120
09:30 Umut Dünyası-14
09:50 Benim İçin Üzülme-20
12:10 Bir İstanbul Masalı-12
13:15 Hatırla Sevgili-11
14:45 Bizim Evin Halleri-67
15:40 Bizim Evin Halleri-68
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-81
20:00 Alemin Kıralı-23
21:45 Beyaz Gelincik-25
23:35 Yersiz Yurtsuz-15

14 Mayıs 2017 Pazar a2 yayın akışı

01:00 Benim İçin Üzülme-17
03:20 Umut Dünyası-11
03:40 Hatırla Sevgili-8
05:05 Bir İstanbul Masalı-9
06:00 Aşk Oyunu-21
07:05 Alev Alev-6
08:35 Baba Evi-118
09:30 Umut Dünyası-12
09:50 Benim İçin Üzülme-18
12:15 Bir İstanbul Masalı-10
13:15 Hatırla Sevgili-9
14:40 Bizim Evin Halleri-63
15:35 Bizim Evin Halleri-64
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-78
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-24
23:00 Seviyor Sevmiyor-6

13 Mayıs 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

01:15 Benim İçin Üzülme-16
03:30 Hatırla Sevgili-16
05:00 Bir İstanbul Masalı-8
06:00 Aşk Oyunu-20
07:10 Alev Alev-5
08:40 Baba Evi-117
09:30 Umut Dünyası-11
09:50 Benim İçin Üzülme-17
12:15 Bir İstanbul Masalı-9
13:10 Hatırla Sevgili-8
14:40 Bizim Evin Halleri-61
15:35 Bizim Evin Halleri-62
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-77
20:00 Sıla-11
21:45 Aşka Sürgün-24
23:30 Canım Ailem-17

12 Mayıs 2017 Cuma a2 yayın akışı

02:00 Benim İçin Üzülme-15
03:30 Hatırla Sevgili-6
04:50 Bir İstanbuş Masalı-7
06:00 Aşk Oyunu-19
07:00 Alev Alev-4
08:40 Baba Evi-116
09:30 Umut Dünyası-10
09:50 Benim İçin Üzülme-16
12:10 Bir İstanbul Masalı-8
13:15 Hatırla Sevgili-7
14:40 Bizim Evin Halleri-59
15:35 Bizim Evin Halleri-60
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-76
20:00 Tövbeler Tövbesi-24
21:45 Huzur Sokağı-24
23:35 Kurşun Yarası-14

11 Mayıs 2017 Perşembe a2 yayın akışı

01:55 Benim İçin Üzülme-14
03:45 Hatırla Sevgili-5
05:00 Bir İstanbul Masalı-6
06:00 Aşk Oyunu-18
07:10 Alev Alev-3
08:35 Baba Evi-115
09:35 Umut Dünyası-9
09:50 Benim İçin Üzülme-15
12:10 Bir İstanbul Masalı-7
13:15 Hatırla Sevgili-6
14:40 Bizim Evin Halleri-57
15:35 Bizim Evin Halleri-58
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-75
20:00 Aliye-23
21:15 Zerda-25
22:30 Büyük Yalan-20
23:45 Ölene Kadar-4

10 Mayıs 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

01:20 Benim İçin Üzülme-13
03:35 Hatırla Sevgili-4
05:00 Bir İstanbul Masalı-5
06:00 Aşk Oyunu-17
07:05 Alev Alev-2
08:35 Baba Evi-114
09:35 Umut Dünyası-6
09:50 Benim İçin Üzülme-14
12:15 Bir İstanbul Masalı-6
13:25 Hatırla Sevgili-5
14:50 Bizim Evin Halleri-55
15:40 Bizim Evin Halleri-56
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-74
20:00 Avrupa Yakası-26
21:30 Unutulmaz-24
23:30 Aşk ve Ceza-1

9 Mayıs 2017 Salı a2 yayın akışı

01:20 Benim İçin Üzülme-12
03:25 Umut Dünyası-5
03:45 Hatırla Sevgili-3
05:05 Bir İstanbul Masalı-4
06:00 Aşk Oyunu-16
07:05 Alev Alev-1
08:45 Baba Evi-13
09:55 Benim İçin Üzülme-13
12:15 Bir İstanbul Masalı-5
13:20 Hatırla Sevgili-4
14:45 Bizim Evin Halleri-53
15:35 Bizim Evin Halleri-54
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-73
20:00 Alemin Kıralı-21
21:45 Beyaz Gelincik-24
23:30 Yersiz Yurtsuz-14

8 Mayıs Pazartesi a2 yayın akışı

01:15 Benim İçin Üzülme-111
03:15 Umut Dünyası-2
03:35 Hatırla Sevgili-2
05:05 Bir İstanbul Masalı-3
06:00 Aşk Oyunu-15
07:05 Bitmeyen Şarkı-32
08:50 Baba Evi-112
09:45 Umut Dünyası-5
10:05 Benim İçin Üzülme-12
12:30 Bir İstanbul Masalı-4
13:30 Hatırla Sevgili-3
14:50 Bizim Evin Halleri-51
15:40 Bizim Evin Halleri-52
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-72
20:00 Elveda Rumeli-24
21:45 Ezel-24
23:30 Kara Yılan-14

7 Mayıs 2017 Pazar a2 yayın akışı

06:00 Aşk Oyunu-14
07:00 Bitmeyen Şarkı-31
08:30 Baba Evi-111
09:30 Umut Dünyası-2
10:05 Benim İçin Üzülme-11
12:15 Bir İstanbul Masalı-3
13:10 Hatırla Sevgili-2
14:40 Bizim Evin Halleri-49
15:35 Bizim Evin Halleri-50
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-71
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-23
23:00 Seviyor Sevmiyor-5

6 Mayıs 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

09:30 Umut Dünyası-1
10:05 Benim İçin Üzülme-10
12:15 Bir İstanbul Masalı-2
13:10 Hatırla Sevgili-1
14:40 Bizim Evin Halleri-47
15:35 Bizim Evin Halleri-48
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-62
20:00 Sıla-10
21:45 Aşka Sürgün-23
23:30 Canım Ailem-16

5 Mayıs 2017 Cuma a2 yayın akışı

07:10 Bitmeyen Şarkı-29
08:50 Baba Evi-109
09:45 Şeytanın Gözyaşları-132
10:00 Benim İçin Üzülme-9
12:30 Bir İstanbul Masalı-1
13:35 Camdan Pabuçlar-13
14:35 Bizim Evin Halleri-45
15:35 Bizim Evin Halleri-46
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-68
20:00 Tövbeler Tövbesi-23
21:45 Huzur Sokağı-23
23:35 Kurşun Yarası-13

4 Mayıs 2017 Perşembe a2 yayın akışı

08:50 Baba Evi-108
09:45 Şeytanın Gözyaşları-131
10:00 Benim İçin Üzülme-8
12:30 Pembe Patikler-26
13:25 Camdan Pabuçlar-12
14:35 Bizim Evin Halleri-43
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-67
20:00 Aliye-22
21:15 Zerda-24
22:30 Büyük Yalan-19
23:45 Ölene Kadar-3

3 Mayıs 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

07:00 Bitmeyen Şarkı-27
08:50 Baba Evi-107
09:45 Şeytanın Gözyaşları-130
10:00 Benim İçin Üzülme-7
12:30 Pembe Patikler-25
13:25 Camdan Pabuçlar-11
14:35 Bizim Evin Halleri-41
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-66
20:00 Avrupa Yakası-25
21:30 Unutulmaz-23
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-16

2 Mayıs 2017 Salı a2 yayın akışı

05:10 Pembe Patikler-23
06:00 Aşk Oyunu-9
07:00 Bitmeyen Şarkı-26
08:50 Baba Evi-16
09:45 Şeytanın Gözyaşları-129
10:00 Benim İçin Üzülme-6
12:30 Pembe Patikler-24
13:25 Camdan Pabuçlar-10
14:35 – 15.40 Bizim Evin Halleri-39. ve 40. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-65
20:00 Alemin Kıralı-20
21:45 Beyaz Gelincik-23
23:30 Yersiz Yurtsuz-13

1 Mayıs 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

06:00 Aşk Oyunu-8
07:00 Bitmeyen Şarkı-25
08:50 Baba Evi-105
09:45 Şeytanın Gözyaşları-128
10:00 Benim İçin Üzülme-5
12:30 Pembe Patikler-23
13:25 Camdan Pabuçlar-9
15:35 Bizim Evin Halleri-38
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-57
20:00 Elveda Rumeli-23
21:45 Ezel-23
23:30 Kara Yılan-13

30 Nisan 2017 Pazar a2 yayın akışı

07:20 Bitmeyen Şarkı-24
08:50 Baba Evi-104
09:45 Şeytanın Gözyaşları-127
10:00 Benim İçin Üzülme-4
12:30 Pembe Patikler-22
13:25 Camdan Pabuçlar-8
14:35-15.35 Bizim Evin Halleri
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-63
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-22
23:00 Seviyor Sevmiyor-4

29 Nisan 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

06:00 Aşk Oyunu-6
07:20 Bitmeyen Şarkı-23
08:50 Baba Evi-103
09:45 Şeytanın Gözyaşları-126
10:05 Benim İçin Üzülme-3
12:30 Pembe Patikler-21
13:25 Camdan Pabuçlar-7
14:35 Bizim Evin Halleri-33
15:40 Bizim Evin Halleri-34
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-62
20:00 Sıla-9
21:45 Aşka Sürgün-22
23:30 Canım Ailem-15

28 Nisan 2017 Cuma a2 yayın akışı

04:05 Camdan Pabuçlar-5
05:05 Pembe Patikler-19
06:00 Aşk Oyunu-5
07:20 Bitmeyen Şarkı-22
08:50 Baba Evi-102
09:45 Şeytanın Gözyaşları-125
10:00 Benim İçin Üzülme-2
12:30 Pembe Patikler-20
13:25 Camdan Pabuçlar-6
14:35 Bizim Evin Halleri
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-61
20:00 Tövbeler Tövbesi-22
21:45 Huzur Sokağı-22
23:30 Kurşun Yarası-12

27 Nisan 2017 Perşembe a2 yayın akışı

07:00 Bitmeyen Şarkı-21
08:50 Baba Evi-101
09:50 Şeytanın Gözyaşları-124
10:05 Benim İçin Üzülme-1
12:40 Pembe Patikler-19
13:40 Camdan Pabuçlar-5
14:40 Bizim Evin Halleri-29
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-60
20:00 Aliye-21
21:15 Zerda-23
22:30 Büyük Yalan-18
23:50 Ölene Kadar-2

26 Nisan 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

03:40 Camdan Pabuçlar-3. Bölüm
04:50 Pembe Patikler-17. Bölüm
06:00 Aşk Oyunu-3. Bölüm
07:20 Bitmeyen Şarkı-20. Bölüm
08:55 Baba Evi-100. Bölüm
09:55 Şeytanın Gözyaşları-123. Bölüm
10:10 Eve Dönüş-22. Bölüm
12:30 Pembe Patikler-18. Bölüm
13:25 Camdan Pabuçlar-4. Bölüm
14:35 Bizim Evin Halleri-27. Bölüm
15:40 Bizim Evin Halleri-28. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-59. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-24. Bölüm
21:30 Unutulmaz-22. Bölüm
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-16. Bölüm

25 Nisan 2017 Salı a2 yayın akışı

04:05 Camdan Pabuçlar-2
05:00 Pembe Patikler-16
06:00 Aşk Oyunu-2
07:20 Bitmeyen Şarkı-19
08:55 Baba Evi-99
09:55 Şeytanın Gözyaşları-122
10:10 Eve Dönüş-21
12:30 Pembe Patikler-17
13:25 Camdan Pabuçlar-3
14:35 Bizim Evin Halleri-25
15:35 Bizim Evin Halleri-26
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-58
20:00 Alemin Kıralı-19
21:45 Beyaz Gelincik-22
23:30 Yersiz Yurtsuz-12

24 Nisan 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

05:00 Pembe Patikler-15
06:00 Aşk Oyunu-1
07:05 Bitmeyen Şarkı-18
08:55 Baba Evi-99
09:55 Şeytanın Gözyaşları-121
10:10 Eve Dönüş-20
12:30 Pembe Patikler-16
13:30 Camdan Pabuçlar-2
14:35 Bizim Evin Halleri-23
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-57
20:00 Elveda Rumeli-22
21:45 Ezel-22
23:30 Kara Yılan-12

23 Nisan 2017 Pazar a2 yayın akışı

08:55 Baba Evi-97
09:45 Şeytanın Gözyaşları-120
10:10 Eve Dönüş-19
12:30 Pembe Patikler-15
13:25 Camdan Pabuçlar-1
14:35 Bizim Evin Halleri-21
15:40 Bizim Evin Halleri-22
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-56
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-21
23:00 Seviyor Sevmiyor-3

22 Nisan 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

07:25 Bitmeyen Şarkı-16
08:55 Baba Evi-96
09:45 Şeytanın Gözyaşları-119
10:10 Eve Dönüş-18
12:30 Pembe Patikler-14
13:25 Saklambaç-31
14:35 Bizim Evin Halleri-19. ve 20.  Bölümler
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-55
20:00 Sıla-8
21:45 Aşka Sürgün-21
23:35 Canım Ailem-14

21 Nisan 2017 Cuma a2 yayın akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-38
07:20 Bitmeyen Şarkı-15
08:55 Baba Evi-95
09:45 Şeytanın Gözyaşları-118
10:05 Eve Dönüş-17
12:30 Pembe Patikler-13
13:25 Saklambaç-30
14:35 Bizim Evin Halleri-17
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-21
20:00 Tövbeler Tövbesi-21
21:45 Huzur Sokağı-21
23:35 Kurşun Yarası-11

20 Nisan Perşembe a2 yayın akışı

08:55 Baba Evi-94
09:45 Şeytanın Gözyaşları-117
10:00 Eve Dönüş-16
12:30 Pembe Patikler-12
13:25 Saklambaç-29
14:35 Bizim Evin Halleri-15. ve 16. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-53
20:00 Aliye-20
21:15 Zerda-22
22:30 Büyük Yalan-17
23:45 Ölene Kadar-1

19 Nisan Çarşamba a2 yayın akışı

07:20 Bitmeyen Şarkı-13
08:55 Baba Evi-93
09:55 Şeytanın Gözyaşları-116
10:10 Eve Dönüş-15
12:30 Pembe Patikler-11
13:25 Saklambaç-28
15:40 Bizim Evin Halleri-14
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-52
20:00 Avrupa Yakası-23
21:30 Unutulmaz-21
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-15

18 Nisan 2017 Salı a2 yayın akışı

05:00 Pembe Patikler-9
06:00 Benim Annem Bir Melek-35
07:20 Bitmeyen Şarkı-12
08:55 Baba Evi-92
09:55 Şeytanın Gözyaşları-115
10:10 Eve Dönüş-14
12:30 Pembe Patikler-10
13:25 Saklambaç-27
14:35 Bizim Evin Halleri-11
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-51
20:00 Alemin Kıralı-18
21:45 Beyaz Gelincik-21
23:30 Yersiz Yurtsuz-11

17 Nisan 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

09:00 Baba Evi-91
09:55 Şeytanın Gözyaşları-14
10:10 Eve Dönüş-13
12:30 Pembe Patikler-9
13:25 Saklambaç-26
14:45 Bizim Evin Halleri-9
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-50
20:00 Elveda Rumeli-21
21:45 Ezel-21
23:30 Kara Yılan-11

16 Nisan 2017 Pazar a2 yayın akışı

08:50 Baba Evi-90
09:55 Şeytanın Gözyaşları-113
10:10 Eve Dönüş-12
12:30 Pembe Patikler-8
13:20 Saklambaç-25
14:35 Bizim Evin Halleri – 7 ve 8. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-49
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-20
23:00 Seviyor Sevmiyor-2

15 Nisan 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

07:20 Bitmeyen Şarkı-9
09:00 Baba Evi-89
09:55 Şeytanın Gözyaşları-112
10:10 Eve Dönüş-11
12:30 Pembe Patikler-7
13:20 Saklambaç-24
14:35 Bizim Evin Halleri-5
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-48
20:00 Sıla-7
21:45 Aşka Sürgün-20
23:30 Canım Ailem-13

14 Nisan 2017 Cuma a2 yayın akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-30
07:20 Bitmeyen Şarkı-8
08:55 Baba Evi-88
09:50 Şeytanın Gözyaşları-111
10:10 Eve Dönüş-10
12:30 Pembe Patikler-6
13:20 Saklambaç-23
14:35 Bizim Evin Halleri-3
15:40 Bizim Evin Halleri-4
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-47
20:00 Tövbeler Tövbesi-20
21:45 Huzur Sokağı-20
23:30 Kurşun Yarası-10

13 Nisan Perşembe a2 yayın akışı

07:20 Bitmeyen Şarkı-7
08:55 Baba Evi-87
09:40 Şeytanın Gözyaşları-110
10:00 Eve Dönüş-9
12:30 Pembe Patikler-5
13:20 Saklambaç-22
14:35 Bizim Evin Halleri-1
15:40 Bizim Evin Halleri-2
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-46
20:00 Aliye-19
21:15 Zerda-21
22:30 Büyük Yalan-16
23:45 Ölene Kadar-13

12 Nisan 2017 Çarşamba a2 yayın akışı

00:50 Eve Dönüş-7
03:20 Şeytanın Gözyaşları-108
03:40 Saklambaç-20
05:05 Pembe Patikler-3
06:00 Benim Annem Bir Melek-28
07:20 Bitmeyen Şarkı-6
08:55 Baba Evi-86
09:55 Şeytanın Gözyaşları-109
10:20 Eve Dönüş-8
12:45 Pembe Patikler-4
13:45 Saklambaç-21
14:45 Alev Alev-16
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-45
20:00 Avrupa Yakası-22
21:30 Unutulmaz-20
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-14

11 Nisan 2017 Salı a2 yayın akışı

01:20 Eve Dönüş-6
04:05 Saklambaç-19
05:05 Pembe Patikler-2
06:00 Benim Annem Bir Melek-26
07:20 Bitmeyen Şarkı-5
08:55 Baba Evi-85
10:00 Şeytanın Gözyaşları-108
10:20 Eve Dönüş-7
12:45 Pembe Patikler-3
13:45 Saklambaç-20
14:45 Alev Alev-15
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-44
20:00 Alemin Kıralı-17
22:00 Beyaz Gelincik-20
23:30 Yersiz Yurtsuz-10

10 Nisan 2017 Pazartesi a2 yayın akışı

07:20 Bitmeyen Şarkı-4
08:55 Baba Evi-84
10:00 Eve Dönüş-6
12:45 Pembe Patikler-2
13:45 Saklambaç-19
14:45 Alev Alev-14
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-43
20:00 Elveda Rumeli-20
21:45 Ezel-20
23:45 Kara Yılan-10

9 Nisan 2017 Pazar a2 yayın akışı

00:55 Eve Dönüş-4
03:00 Şeytanın Gözyaşları-106
03:25 Saklambaç-17
04:20 Hepsi Bir-30
06:00 Benim Annem Bir Melek-24
07:20 Bitmeyen Şarkı-3
08:55 Baba Evi-83
09:55 Şeytanın Gözyaşları-107
10:20 Eve Dönüş-5
12:45 Pembe Patikler-1
13:45 Saklambaç-18
14:45 Alev Alev-13
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-42
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-19
23:00 Seviyor Sevmiyor-1

8 Nisan 2017 Cumartesi a2 yayın akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-23
07:20 Bitmeyen Şarkı-2
08:55 Baba Evi-82
09:55 Şeytanın Gözyaşları-106
10:20 Eve Dönüş-4
12:20 Hepsi Bir-30
13:45 Saklambaç-17
14:45 Alev Alev-12
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-41
20:00 Sıla-6
21:45 Aşka Sürgün-19
23:30 Canım Ailem-12

7 Nisan 2017 Cuma a2 yayın akışı

07:25 Bitmeyen Şarkı-1
09:00 Baba Evi-81
09:55 Şeytanın Gözyaşları-105
10:20 Eve Dönüş-3
12:20 Hepsi Bir-29
13:45 Saklambaç-16
14:45 Alev Alev-11
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-33
20:00 Tövbeler Tövbesi-18
22:00 Huzur Sokağı-19
23:50 Kurşun Yarası-9

5 Nisan Çarşamba a2 yayın akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-20
07:20 Bebeğim-19
08:50 Baba Evi-79
09:45 Şeytanın Gözyaşları-13
10:10 Eve Dönüş-1
12:20 Hepsi Bir-27
13:45 Saklambaç-14
14:50 Alev Alev-9
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-38
20:00 Avrupa Yakası-21
21:30 Unutulmaz-19
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-13

4 Nisan 2017 Salı a2 yayın akışı

04:20 Hepsi Bir-25
06:00 Benim Annem Bir Melek-19
07:25 Bebeğim-18
08:50 Baba Evi-78
09:50 Şeytanın Gözyaşları-101
10:35 İlişkiler-106
12:05 Hepsi Bir-26
13:45 Saklambaç-13
14:45 Alev Alev-8
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-37
20:00 Alemin Kıralı-15
21:45 Beyaz Gelincik-19
23:30 Yersiz Yurtsuz-9

3 Nisan Pazartesi a2 yayın akışı

00:45 İlişkiler-102
01:30 İlişkiler-103
02:10 Şeytanın Gözyaşları-97
02:30 Şeytanın Gözyaşları-98
03:00 Saklambaç-11
04:10 Hepsi Bir-24
06:00 Benim Annem Bir Melek-18
07:20 Bebeğim-17
08:50 Baba Evi-77
09:40 Şeytanın Gözyaşları-99
10:00 Şeytanın Gözyaşları-100
10:30 İlişkiler-104
11:10 İlişkiler-105
12:00 Hepsi Bir-25
13:45 Saklambaç-12
14:45 Alev Alev-7
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-36
20:00 Elveda Rumeli-19
21:45 Ezel-19
23:30 Kara Yılan-9

2 Nisan Pazar a2 TV yayın akışı

00:55 İlişkiler-100
01:45 İlişkiler-101
02:30 Şeytanın Gözyaşları-95
02:55 Şeytanın Gözyaşları-96
03:15 Saklambaç-10
04:15 Hepsi Bir-23
06:00 Benim Annem Bir Melek-17
07:25 Bebeğim-16
08:55 Baba Evi-76
09:45 Şeytanın Gözyaşları-97
10:05 Şeytanın Gözyaşları-98
10:35 İlişkiler-102
11:20 İlişkiler-103
12:00 Hepsi Bir-24
13:45 Saklambaç-11
14:45 Alev Alev-6
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-35
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-18
23:00 Kehribar-15

1 Nisan Cumartesi a2 TV yayın akışı

01:00 İlşkiler-98
01:35 İlişkiler-99
02:20 Şeytanın Gözyaşları-93
02:40 Şeytanın Gözyaşları-94
03:00 Saklambaç-9
04:15 Hepsi Bir-22
06:00 Benim Annem Bir Melek-16
07:25 Bebeğim-15
08:55 Baba Evi-75
09:50 Şeytanın Gözyaşları-95
10:10 Şeytanın Gözyaşları-96
10:35 İlişkiler-100
11:20 İlişkiler-101
12:10 Hepsi Bir-23
13:45 Saklambaç-10
14:45 Alev Alev-5
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-34
20:00 Sıla-5
21:45 Aşka Sürgün-18
23:35 Canım Ailem-11

a2 tv 31 Mart 2017 Cuma Yayın Akışı

07:25 Bebeğim-14
08:50 Baba Evi-74
09:35 Şeytanın Gözyaşları-93
10:25 İlişkiler-98
11:55 Hepsi Bir-22
13:45 Saklambaç-9
14:45 Alev Alev-4
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-33
20:00 Tövbeler Tövbesi-18
21:45 Huzur Sokağı-18
23:35 Kurşun Yarası-8

30 Mart 2017 Perşembe a2 tv Yayın Akışı

08:40 Baba Evi-73
09:35 Şeytanın Gözyaşları-91
10:00 Şeytanın Gözyaşları-92
10:25 İlişkiler-96
11:10 İlişkiler-97
11:55 Hepsi Bir-21
13:45 Saklambaç-8
14:45 Alev Alev-3
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-32
20:00 Aliye-17
21:15 Zerda-19
22:30 Büyük Yalan-14
23:45 Ölene Kadar-11

29 Mart 2017 Çarşamba a2 tv Yayın Akışı

04:15 Hepsi Bir-19
06:00 Benim Annem Bir Melek-13
07:20 Bebeğim-12
08:45 Baba Evi-72
10:00 Şeytanın Gözyaşları-90
11:10 İlişkiler-95
11:50 Hepsi Bir-20
13:45 Saklambaç-7
14:45 Alev Alev-2
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-31
20:00 Avrupa Yakası-20
21:30 Unutulmaz-18
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-13

28 Mart 2017 Salı a2 tv Yayın Akışı

03:25 Saklambaç-5
04:20 Hepsi Bir-18
06:00 Benim Annem Bir Melek-12
07:20 Bebeğim-11
08:45 Baba Evi-71
09:35 Şeytanın Gözyaşları-87
10:30 İlişkiler-92
11:55 Hepsi Bir-19
13:45 Saklambaç-6
14:45 Alev Alev-1
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-30
20:00 Alemin Kıralı-14
21:45 Beyaz Gelincik-18
23:30 Yersiz Yurtsuz-8

27 Mart 2017 Pazartesi a2 tv Yayın Akışı

02:45 Şeytanın Gözyaşları-84
03:10 Saklambaç-4
04:10 Hepsi Bir-17
06:00 Benim Annem Bir Melek-11
07:20 Bebeğim-10
08:40 Baba Evi-70
10:00 Şeytanın Gözyaşları-86
11:10 İlişkiler-91
12:00 Hepsi Bir-18
13:45 Saklambaç-5
14:45 Es Es-17
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-29
20:00 Elveda Rumeli-18
21:45 Ezel-18
23:35 Kara Yılan-8

26 Mart 2017 Pazar a2 tv Yayın Akışı

07:10 Bebeğim-9
08:35 Baba Evi-69
09:35 Şeytanın Gözyaşları-83
10:20 İlişkiler-88
11:55 Hepsi Bir-17
13:45 Saklambaç-4
14:50 Es Es-16
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-28
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-17
23:00 Kehribar-14

25 Mart 2017 Cumartesi a2 tv Yayın Akışı

11:55 Hepsi Bir-16
13:45 Saklambaç-3
14:45 Es Es-15
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-27
20:00 Sıla-4
21:45 Aşka Sürgün-17
23:30 Canım Ailem-10

24 Mart 2017 Cuma a2 tv Yayın Akışı

04:15 Hepsi Bir-14
06:00 Benim Annem Bir Melek-8
07:10 Bebeğim-7
08:35 Baba Evi-67
09:35 Şeytanın Gözyaşları-79
10:30 İlişkiler-84
11:55 Hepsi Bir-15
13:45 Saklambaç-2
14:45 Es Es-14
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-26
20:00 Tövbeler Tövbesi-17
21:45 Huzur Sokağı-17
23:30 Kurşun Yarası-7

23 Mart 2017 Perşembe a2 tv Yayın Akışı

07:10 Bebeğim-6. Bölüm
08:35 Baba Evi-66. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-77. Bölüm
10:05 Şeytanın Gözyaşları-78. Bölüm
10:30 İlişkiler-82. Bölüm
11:50 Hepsi Bir-14. Bölüm
13:45 Saklambaç-1. Bölüm
14:45 Es Es-13. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-24. Bölüm
20:00 Aliye-16. Bölüm
21:15 Zerda-18. Bölüm
22:30 Büyük Yalan-13. Bölüm
23:45 Ölene Kadar-10. Bölüm

22 Mart 2017 Çarşamba a2 tv Yayın Akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-6. Bölüm
07:05 Bebeğim-5. Bölüm
08:35 Baba Evi-65. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-75. Bölüm
10:30 İlişkiler-80. Bölüm
12:05 Hepsi Bir-13. Bölüm
13:40 Hayat Bağları-34. Bölüm
14:40 Es Es-12. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-23. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-19. Bölüm
21:30 Unutulmaz-17. Bölüm
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-12. Bölüm

21 Mart 2017 Salı a2 tv Yayın Akışı

04:20 Hepsi Bir-11
06:00 Benim Annem Bir Melek-5
07:10 Bebeğim-4
08:35 Baba Evi-64
09:45 Şeytanın Gözyaşları-73
10:10 Şeytanın Gözyaşları-74
10:40 İlişkiler-78
11:10 İlişkiler-79
11:50 Hepsi Bir-12
13:45 Hayat Bağları-33
14:45 Es Es-11
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-22
20:00 Alemin Kıralı-13
21:45 Beyaz Gelincik-17
23:30 Yersiz Yurtsuz-7

20 Mart 2017 Pazartesi a2 tv Yayın Akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-4
07:10 Bebeğim-3
08:35 Baba Evi-63
09:35 Şeytanın Gözyaşları-71
10:40 İlişkiler-76
12:00 Hepsi Bir-11
13:45 Hayat Bağları-32
14:45 Es Es-10
16:30 Çocuklar Duymasın
18:00 Yahşi Cazibe-21
20:00 Elveda Rumeli-17
21:45 Ezel-17
23:30 Kara Yılan-7

19 Mart 2017 Pazar a2 tv Yayın Akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-3. Bölüm
07:10 Bebeğim-2. Bölüm
08:40 Baba Evi-62. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-69. Bölüm
10:30 İlişkiler-74. Bölüm
11:55 Hepsi Bir-9. Bölüm
13:25 Hayat Bağları-31. Bölüm
14:40 Es Es-9. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-7. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-20. Bölüm
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-16. Bölüm
23:00 Kehribar-13. Bölüm

18 Mart 2017 Cumartesi a2 tv Yayın Akışı

06:00 Benim Annem Bir Melek-2. Bölüm
07:10 Bebeğim-1. Bölüm
08:35 Baba Evi-61. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-67. Bölüm
10:30 İlişkiler-72. Bölüm
12:00 Hepsi Bir-8. Bölüm
13:25 Hayat Bağları-30. Bölüm
14:40 Es Es-8. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-6. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-19. Bölüm
20:00 Sıla-3. Bölüm
21:45 Aşka Sürgün-16. Bölüm
23:30 Canım Ailem-9. Bölüm

17 Mart 2017 Cuma a2 tv Yayın Akışı

10:00 Şeytanın Gözyaşları-66. Bölüm
10:30 İlişkiler-70. Bölüm
11:10 İlişkiler-71. Bölüm
11:50 Hepsi Bir-7. Bölüm
13:40 Hayat Bağları-29. Bölüm
14:40 Es Es-7. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-5. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-18. Bölüm
20:00 Tövbeler Tövbesi-16. Bölüm
21:45 Huzur Sokağı-16. Bölüm
23:30 Kurşun Yarası-6. Bölüm

16 Mart 2017 Perşembe a2 tv Yayın Akışı

07:45 Sıcak Saatler-78. Bölüm
08:35 Baba Evi-59. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-63. Bölüm
10:25 İlişkiler-68. Bölüm
11:45 Hepsi Bir-6. Bölüm
13:35 Hayat Bağları-28. Bölüm
14:40 Es Es-6. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-4. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-17. Bölüm
20:00 Aliye-15. Bölüm
21:15 Zerda-17. Bölüm
22:30 Büyük Yalan-12. Bölüm
23:45 Ölene Kadar-9. Bölüm

15 Mart 2017 Çarşamba a2 tv Yayın Akışı

02:50 Şeytanın Gözyaşları-60. Bölüm
03:20 Hayat Bağları-26. Bölüm
04:00 Hepsi Bir-4. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-128. Bölüm
06:55 Sıcak Saatler-75. Bölüm
07:40 Sıcak Saatler-76. Bölüm
08:30 Baba Evi-58. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-61. Bölüm
10:25 İlişkiler-66. Bölüm
11:40 Hepsi Bir-5. Bölüm
13:20 Hayat Bağları-27. Bölüm
14:40 Es Es-5. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-3. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-16. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-18. Bölüm
21:30 Unutulmaz-16. Bölüm
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-11. Bölüm

14 Mart 2017 Salı a2 tv Yayın Akışı

04:20 Hepsi Bir-3. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-127. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-73. Bölüm
08:35 Baba Evi-57. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-59. Bölüm
10:25 İlişkiler-64. Bölüm
11:50 Hepsi Bir-4. Bölüm
13:20 Hayat Bağları-26. Bölüm
14:35 Es Es-4. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-2. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-15. Bölüm
20:00 Alemin Kıralı-12. Bölüm
21:45 Beyaz Gelincik-16. Bölüm
23:30 Yersiz Yurtsuz-6. Bölüm

13 Mart 2017 Pazartesi a2 tv Yayın Akışı

04:00 Hepsi Bir-3. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-126. Bölüm
06:55 Sıcak Saatler-71. Bölüm
07:55 Sıcak Saatler-72. Bölüm
08:50 Baba Evi-56. Bölüm
09:45 Şeytanın Gözyaşları-57. Bölüm
10:35 İlişkiler-62. Bölüm
12:00 Hepsi Bir-3. Bölüm
13:25 Hayat Bağları-25. Bölüm
14:30 Es Es-3. Bölüm
16:30 Çocuklar Duymasın-1. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-14. Bölüm
20:00 Elveda Rumeli-16. Bölüm
21:45 Ezel-16. Bölüm
23:30 Kara Yılan-6. Bölüm

12 Mart 2017 Pazar a2 tv Yayın Akışı

06:00 Mahallenin Muhtarları-125. Bölüm
06:45 Sıcak Saatler-69. Bölüm
07:55 Sıcak Saatler-70. Bölüm
08:55 Baba Evi-55. Bölüm
09:45 Şeytanın Gözyaşları-55. Bölüm
10:10 Şeytanın Gözyaşları-56. Bölüm
10:40 İlişkiler-61. Bölüm
11:45 Hepsi Bir-2. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-24. Bölüm
14:45 Es Es-2. Bölüm
16:40 Selena-104. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-13. Bölüm
20:00 Doksanlar
21:45 Asmalı Konak-15. Bölüm
23:00 Kehribar-12. Bölüm

10 Mart 2017 Cuma a2 tv Yayın Akışı

04:50 Bir İstanbul Masalı-70. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-123. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-65. Bölüm
08:20 Baba Evi-53. Bölüm
09:20 Şeytanın Gözyaşları-51. Bölüm
10:20 İlişkiler-57. Bölüm
11:50 Bir İstanbul Masalı-71. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-22. Bölüm
14:45 Al Yazmalım-37. Bölüm
16:35 Selena-102. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-11. Bölüm
20:00 Tövbeler Tövbesi-15. Bölüm
21:45 Huzur Sokağı-15. Bölüm
23:30 Kurşun Yarası-5. Bölüm

9 Mart 2017 Perşembe a2 tv Yayın Akışı

05:00 Bir İstanbul Masalı-66. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-121. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-61. Bölüm
08:10 Baba Evi-51. Bölüm
09:05 Şeytanın Gözyaşları-48. Bölüm
10:05 İlişkiler-53. Bölüm
11:30 Bir İstanbul Masalı-67. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-20. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-35. Bölüm
16:35 Selena-100. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-9. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-17. Bölüm
21:30 Unutulmaz-15. Bölüm
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-10. Bölüm

8 Mart 2017 Çarşamba a2 tv Yayın Akışı

07:30 Sıcak Saatler-62. Bölüm
08:10 Baba Evi-51. Bölüm
09:05 Şeytanın Gözyaşları-48. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-49. Bölüm
10:05 İlişkiler-53. Bölüm
11:30 Bir İstanbul Masalı-67. Bölüm
12:35 Bir İstanbul Masalı-68. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-20. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-35. Bölüm
16:35 Selena-100. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-9. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-17. Bölüm
21:30 Unutulmaz-15. Bölüm
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-10. Bölüm

7 Mart 2017 Salı a2 tv Yayın Akışı

05:00 Bir İstanbul Masalı-64. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-120. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-59. Bölüm
07:50 Sıcak Saatler-60. Bölüm
08:35 Baba Evi-50. Bölüm
09:40 Şeytanın Gözyaşları-46. Bölüm
10:00 Şeytanın Gözyaşları-47. Bölüm
10:30 İlişkiler-51. Bölüm
11:05 İlişkiler-52. Bölüm
11:50 Bir İstanbul Masalı-65. Bölüm
12:50 Bir İstanbul Masalı-66. Bölüm
13:55 Hayat Bağları-19. Bölüm
14:55 Al Yazmalım-34. Bölüm
16:35 Selena-99. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-8. Bölüm
20:00 Alemin Kıralı-11. Bölüm
21:55 Beyaz Gelincik-15. Bölüm
23:30 Yersiz Yurtsuz-5. Bölüm

6 Mart 2017 Pazartesi a2 tv Yayın Akışı

05:00 Bir İstanbul Masalı-62. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-119. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-57. Bölüm
08:25 Baba Evi-49. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-44. Bölüm
10:20 İlişkiler-49. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-63. Bölüm
12:40 Bir İstanbul Masalı-64. Bölüm
13:40 Hayat Bağları-18. Bölüm
14:30 Al Yazmalım-33. Bölüm
16:30 Selena-98. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-7. Bölüm
20:00 Elveda Rumeli-15. Bölüm
21:45 Ezel-15. Bölüm
22:30 Kara Yılan-5. Bölüm

5 Mart 2017 Pazar a2 tv Yayın Akışı

02:50 Hayat Bağları-16. Bölüm
04:00 Bir İstanbul Masalı-59. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-118. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-55. Bölüm
08:15 Baba Evi-48. Bölüm
09:15 Şeytanın Gözyaşları-42. Bölüm
10:10 İlişkiler-47. Bölüm
11:30 Bir İstanbul Masalı-61. Bölüm
13:40 Hayat Bağları-17. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-32. Bölüm
16:30 Selena-97. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-6. Bölüm
20:00 Doksanlar-14. Bölüm
21:45 Asmalı Konak-14. Bölüm
23:30 Kehribar-11. Bölüm

4 Mart 2017 Cumartesi a2 tv Yayın Akışı

07:50 Sıcak Saatler-54. Bölüm
08:20 Baba Evi-47. Bölüm
09:15 Şeytanın Gözyaşları-40. Bölüm
09:40 Şeytanın Gözyaşları-41. Bölüm
10:10 İlişkiler-45. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-59. Bölüm
12:40 Bir İstanbul Masalı-60. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-16. Bölüm
14:45 Al Yazmalım-31. Bölüm
16:35 Selena-96. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-5. Bölüm
20:00 Sıla-1. Bölüm
21:30 Aşka Sürgün-14. Bölüm
23:00 Canım Ailem-7. Bölüm

3 Mart 2017 Cuma a2 tv Yayın Akışı

10:00 Şeytanın Gözyaşları-39. Bölüm
10:30 İlişkiler-43. Bölüm
11:05 İlişkiler-44. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-57. Bölüm
12:45 Bir İstanbul Masalı-58. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-15. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-30. Bölüm
16:30 Selena-95. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-4. Bölüm
20:00 Tövbeler Tövbesi-14. Bölüm
21:55 Huzur Sokağı-14. Bölüm
23:30 Kurşun Yarası-4. Bölüm

2 Mart 2017 Perşembe a2 tv Yayın Akışı

05:00 Bir İstanbul Masalı-54. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-115. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-49. Bölüm
08:35 Baba Evi-45. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-36. Bölüm
10:00 Şeytanın Gözyaşları-37. Bölüm
10:25 İlişkiler-41. Bölüm
11:35 Bir İstanbul Masalı-55. Bölüm
12:45 Bir İstanbul Masalı-56. Bölüm
14:00 Hayat Bağları-14. Bölüm
15:00 Al Yazmalım-29. Bölüm
16:45 Selena-94. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-3. Bölüm
20:00 Aliye-13. Bölüm
21:15 Zerda-15. Bölüm
22:30 Büyük Yalan-10. Bölüm
23:45 Ölene Kadar-8. Bölüm

1 Mart 2017 Çarşamba a2 tv Yayın Akışı

06:00 Mahallenin Muhtarları-114. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-47. Bölüm
08:30 Baba Evi-44. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-34. Bölüm
10:30 İlişkiler-39. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-53. Bölüm
12:40 Bir İstanbul Masalı-54. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-13. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-28. Bölüm
16:30 Selena-93. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-2. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-16. Bölüm
21:45 Unutulmaz-14. Bölüm
23:40 Bu Şehir Arkandan Gelecek-9. Bölüm

28 Şubat 2017 Salı a2 tv Yayın Akışı

05:10 Bir İstanbul Masalı-50. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-113. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-45. Bölüm
07:50 Sıcak Saatler-46. Bölüm
08:40 Baba Evi-43. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-32. Bölüm
10:00 Şeytanın Gözyaşları-33. Bölüm
10:30 İlişkiler-37. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-51. Bölüm
12:50 Bir İstanbul Masalı-52. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-12. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-27. Bölüm
16:30 Selena-92. Bölüm
18:00 Yahşi Cazibe-1. Bölüm
20:00 Alemin Kıralı-10. Bölüm
21:50 Beyaz Gelincik-14. Bölüm
23:30 Yersiz Yurtsuz-4. Bölüm

27 Şubat 2017 Pazartesi a2 tv Yayın Akışı

07:45 Sıcak Saatler-44. Bölüm
08:35 Baba Evi-42. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-30. Bölüm
09:50 Şeytanın Gözyaşları-31. Bölüm
10:20 İlişkiler-35. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-49. Bölüm
12:40 Bir İstanbul Masalı-50. Bölüm
13:40 Hayat Bağları-11. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-26. Bölüm
16:30 Selena-91. Bölüm
18:00 Adanalı-79. Bölüm
20:00 Elveda Rumeli-14. Bölüm
21:45 Ezel-14. Bölüm
23:30 Kara Yılan-4. Bölüm

26 Şubat 2017 Pazar a2 tv Yayın Akışı

07:50 Sıcak Saatler-42. Bölüm
08:35 Baba Evi-41. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-28. Bölüm
10:00 Şeytanın Gözyaşları-29. Bölüm
10:25 İlişkiler-33. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-47. Bölüm
12:40 Bir İstanbul Masalı-48. Bölüm
13:40 Hayat Bağları-10. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-25. Bölüm
16:30 Selena-90. Bölüm
18:00 Adanalı-78. Bölüm
20:00 Doksanlar-13. Bölüm
21:45 Asmalı Konak-13. Bölüm
23:30 Kehribar-10. Bölüm

25 Şubat 2017 Cumartesi a2 tv Yayın Akışı

04:50 Bir İstanbul Masalı-44
06:00 Mahallenin Muhtarları-110
06:50 Sıcak Saatler-39
08:35 Baba Evi-40
09:40 Şeytanın Gözyaşları-26
10:30 İlişkiler-31
11:40 Bir İstanbul Masalı-45
12:45 Bir İstanbul Masalı-46
13:45 Hayat Bağları-9
14:40 Al Yazmalım-24
16:30 Selena-89
18:00 Adanalı-77
20:00 Yahşi Cazibe-12
21:45 Aşka Sürgün-13
23:30 Canım Ailem-6

24 Şubat 2017 Cuma a2 tv Yayın Akışı

07:40 Sıcak Saatler-38. Bölüm
08:35 Baba Evi-39. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-24. Bölüm
10:00 Şeytanın Gözyaşları-25. Bölüm
10:30 İlişkiler-29. Bölüm
11:45 Bir İstanbul Masalı-43. Bölüm
12:50 Bir İstanbul Masalı-44. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-8. Bölüm
14:45 Al Yazmalım-23. Bölüm
16:35 Selena-88. Bölüm
18:00 Adanalı-76. Bölüm
20:00 Tövbeler Tövbesi-13. Bölüm
21:45 Huzur Sokağı-13. Bölüm
23:30 Kurşun Yarası-3. Bölüm

23 Şubat 2017 Perşembe a2 tv Yayın Akışı

03:30 Şeytanın Gözyaşları-21. Bölüm
03:55 Bir İstanbul Masalı-39. Bölüm
05:00 Bir İstanbul Masalı-40. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-108. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-35. Bölüm
08:35 Baba Evi-38. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-22. Bölüm
10:30 İlişkiler-27. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-41. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-7. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-22. Bölüm
16:30 Selena-87. Bölüm
18:00 Adanalı-75. Bölüm
20:00 Aliye-12. Bölüm
21:15 Zerda-14. Bölüm
22:30 Büyük Yalan-9. Bölüm
23:45 Ölene Kadar-7. Bölüm

22 Şubat 2017 Çarşamba a2 tv Yayın Akışı
05:00 Bir İstanbul Masalı-38. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-107. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-33. Bölüm
07:50 Sıcak Saatler-34. Bölüm
08:35 Baba Evi-37. Bölüm
09:35 Şeytanın Gözyaşları-20. Bölüm
10:05 Şeytanın Gözyaşları-21. Bölüm
10:30 İlişkiler-25. Bölüm
11:45 Bir İstanbul Masalı-39. Bölüm
12:45 Bir İstanbul Masalı-40. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-6. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-21. Bölüm
16:30 Selena-86. Bölüm
18:00 Adanalı-74. Bölüm
20:00 Avrupa Yakası-15. Bölüm
21:00 Avrupa Yakası-16. Bölüm
21:45 Unutulmaz-13. Bölüm
23:30 Bu Şehir Arkandan Gelecek-8. Bölüm

21 Şubat 2017 Salı a2 tv Yayın Akışı
05:00 Bir İstanbul Masalı-36. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-106. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-31. Bölüm
07:50 Sıcak Saatler-32. Bölüm
08:35 Baba Evi-36. Bölüm
09:40 Şeytanın Gözyaşları-18. Bölüm
10:00 Şeytanın Gözyaşları-19. Bölüm
10:30 İlişkiler-23. Bölüm
11:05 İlişkiler-24. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-37. Bölüm
12:45 Bir İstanbul Masalı-38. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-5. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-20. Bölüm
16:30 Selena-85. Bölüm
18:00 Adanalı-73. Bölüm
20:00 Alemin Kıralı-9. Bölüm
21:45 Beyaz Gelincik-13. Bölüm
23:30 Yersiz Yurtsuz-3. Bölüm

20 Şubat 2017 Pazartesi a2 tv Yayın Akışı
08:35 Baba Evi-35. Bölüm
09:30 Şeytanın Gözyaşları-16. Bölüm
09:50 Şeytanın Gözyaşları-17. Bölüm
10:20 İlişkiler-21. Bölüm
11:00 İlişkiler-22. Bölüm
11:40 Bir İstanbul Masalı-35. Bölüm
12:45 Bir İstanbul Masalı-36. Bölüm
13:45 Hayat Bağları-4. Bölüm
14:40 Al Yazmalım-19. Bölüm
16:30 Selena-84. Bölüm
18:00 Adanalı-72. Bölüm
20:00 Elveda Rumeli-13. Bölüm
21:45 Ezel-13. Bölüm
23:30 Kara Yılan-3. Bölüm

19 Şubat 2017 Pazar gününün a2 tv Yayın Akışı

14.40 Al Yazmalım 18. bölüm
16.40 Selena 83. bölüm
18.00 Adanalı 71. bölüm
20.00 Doksanlar 12. bölüm
21.45 Asmalı konak 12. bölüm
23.30 Kehribar 9. bölüm

18 Şubat 2017 Cumartesi a2 tv Yayın Akışı
07:50 Sıcak Saatler-26. Bölüm
08:40 Baba Evi-33. Bölüm
09:40 Şeytanın Gözyaşları-12. Bölüm
10:05 Şeytanın Gözyaşları-13. Bölüm
10:40 İlişkiler-17. Bölüm
11:10 İlişkiler-18. Bölüm
11:50 Bir İstanbul Masalı-31. Bölüm
12:50 Bir İstanbul Masalı-32. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-2. Bölüm
14:45 Al Yazmalım-17. Bölüm
16:40 Selena-82. Bölüm
18:00 Adanalı-70. Bölüm
20:00 Yahşi Cazibe-11. Bölüm
21:45 Aşka Sürgün-12. Bölüm
23:30 Canım Ailem-5. Bölüm

17 Şubat 2017 Cuma a2 tv Yayın Akışı
03:00 Şeytanın Gözyaşları-8. Bölüm
03:55 Bir İstanbul Masalı-27. Bölüm
06:00 Mahallenin Muhtarları-102. Bölüm
06:50 Sıcak Saatler-23. Bölüm
08:40 Baba Evi-32. Bölüm
09:40 Şeytanın Gözyaşları-10. Bölüm
10:05 Şeytanın Gözyaşları-11. Bölüm
10:40 İlişkiler-15. Bölüm
11:50 Bir İstanbul Masalı-29. Bölüm
12:50 Bir İstanbul Masalı-30. Bölüm
13:50 Hayat Bağları-1. Bölüm
14:45 Al Yazmalım-16. Bölüm
16:40 Selena-81. Bölüm
18:00 Adanalı-69. Bölüm
20:00 Tövbeler Tövbesi-12. Bölüm
21:45 Huzur Sokağı-12. Bölüm
23:45 Kurşun Yarası-2. Bölüm

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI A2 TV’DE

a2 TV Ziraat Türkiye Kupası heyecanını ekranlara taşıyacak. 30 Kasım Çarşamba günü oynanacak olan 3 maç canlı yayınla a2 tv’de olacak.
16.30’da Akhisar Belediyespor – Bursaspor , 18.30’da Galatasaray – Elazığspor ve 22.30’da Fenerbahçe – Gençlerbirliği arasındaki Ziraat Türkiye Kupası maçları canlı yayınla ekranlarda olacak.

1 Aralık 2016 Perşembe günü ise 14.00’de Kızılcabölükspor – Atiker Konyaspor ve 20.30’da Trabzonspor – Gümüşhanespor maçları a2 TV’den canlı yayınlanacak.

ATV, A Haber, A Spor, Minika Çocuk, Minika Go, ATV Avrupa gibi popüler televizyon kanalları ve Sabah gazetesi başta olmak üzere birçok gazete ve derginin sahibi olan Turkuaz Medya’dan yeni bir kanal geliyor işte a2 tv… ATV’nin kardeş kanalı olacak ATV2 tam bir dizi kanalı olacak. ATV ekranlarında daha önce yayınlanmış, efsane olmuş dizilerin tekrarları bu kanalda yayınlanacak.

a2 TV’DE HANGİ DİZİLER VAR?

Ezel, Elveda Rumeli, Sıla, Aliye, Avrupa Yakası, Çocuklar Duymasın, Asmalı Konak, Selena, Adanalı gibi dizilerin yanı sıra seyircileri ekrana kilitleyecek futbol maçlarının da yer alacağı a2, yakın bir tarihte izleyicilerle buluşacak. a2 tv kanalında  Ziraat Türkiye Kupası grup maçları da olacak.

Kültürel değerlerimizden yola çıkarak kimi zaman eğlenceli, kimi zaman duygusal bir anlatımla hikâyesini izleyicilerine aktaran atv ‘nin efsane dizileri yeni kanal a2’de yeniden ekranlara geliyor! Ezel, Elveda Rumeli, Sıla, Aliye, Avrupa Yakası, Çocuklar Duymasın, Asmalı Konak, Selena, Adanalı…

a2-tv-logo-buyuk-yeni

A2 TV YAYIN AKIŞI

Efsane dizilerin yanı sıra seyircileri ekrana kilitleyecek futbol maçlarının da yer alacağı a2’den gözünüzü ayıramayacaksınız! Ziraat Türkiye Kupası grup maçları, tüm coşkusuyla Türkiye’nin yeni kanalı a2′ de… Efsane aşklarıyla Bahar ile Seymen’i; bitmek tükenmek bilmeyen atışmalarıyla Taş fırın erkeği Haluk ile personel müdürü Meltem’i; Sütçüoğlu apartman sakini Burhan Altıntop’u ve özlediğiniz bütün diğer karakterleriyle yayınlandıkları sezon boyunca izleyicileri ekrana kilitleyenefsaneler a2’de!’

Mahinur Ergun’un senaryosunu Meral Okay’la birlikte yazdığı yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu yapımcılığını Abdullah Oğuz’un gerçekleştirdiği bu dizi Asmalı Konak’tı.

Mahinur Ergun’un senaryosunu Meral Okay’la birlikte yazdığı yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu yapımcılığını Abdullah Oğuz’un gerçekleştirdiği bu dizi Asmalı Konak’tı.

a2 tv yayın akışı belli olduktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

ATV 2 KANALI UYDU TÜRKSAT 4A NASIL İZLENİR?

Digiturk’te 35 nolu kanaldan,
– Teledünya’da 37 nolu kanaldan,
– Turkcell TV’de 29 nolu kanaldan,
– Tivibu’da 59 nolu kanalda ve
– TÜRKSAT 4A uydusunda,
Frekans: 12053 Mhz
Symbol Rate: 27500
FEC: 5/6
Pol: H ( Yatay) konum

You must be logged in to post a comment Login