Acil Aşk Aranıyor’da sürpriz dolu bölüm

26 Haziran 2015 Cuma, 18:02

Show TV’nin fenomen dizisi Acil Aşk Aranıyor, bu hafta ekrana gelecek sürpriz gelişmeleriyle izleyicilerini şaşırtacak. Med Yapım imzalı dizinin, hem eğlenceli hem de romantik sahnelerinin yer aldığı yeni bölüm tanıtımı ise dün akşam yayınlandı.

Acil Aşk Aranıyor’un Pazar akşamı Show TV’de yayınlanacak yeni bölümünde; Yaralı Yüzlü Adam Nisan’ı, Sinan’a ve sevdiklerine zarar vermekle tehdit eder. Sinan’a henüz kavuşan Nisan onu kaybetmek istemez ve uzak durmaya karar verir. Sinan’a zarar gelmemesi için ondan köşe bucak kaçmaya çalışacaktır.
Ayla’nın lise arkadaşı Çiğdem küçük bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye gelir. Çiğdem Ayla’nın geçmişte ortaya attığı bir iddiayı ona hatırlatınca, Ayla Berzan’la olan ilişkisini saklamak zorunda kalır. Berzan Ayla’nın hareketinin altında kalmayacak, bu yalan oyununa kendisini de dahil edecektir.
Abidin’in Nisan’la olan ilişkisinin yalan olduğunu öğrenen Hasan çok sinirlidir. Tam işkence edecekken şans eseri hayatını kurtarınca Abidin’e borçlanır ve restoranının işletmesini ona vermeye karar verir. Bu durum karşısında heyecanlanan Abidin, başına türlü türlü belalar alacaktır.acil-aşk-aranıyor-dizis

Yönetmen koltuğunda Barış Kırımşelioğlu’nun oturduğu, senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman (Sinan), Duygu Yetiş (Nisan), Rojda Demirer (Ayla), Tamer Tıraşoğlu (Berzan), Sinem Uçar (Asuman), Gökhan Soylu (Murat), Serkan Öztürk (Malik), Sertan Erkaçan (Abidin),  Sedef Şahin (İpek) ve Emre Yanık (Ali) rol alıyor.

Acil Aşk Aranıyor, sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 28 Haziran Pazar akşamı saat 21.00’de Show TV’de!

You must be logged in to post a comment Login