Acun Ilıcalı Survivor 2021’e nasıl geldi? Acun’un kullandığı araç Innespace Seabreacher nedir? İşte Acun Ilıcalı’nın Survivor’daki köpek balığı deniz aracı

Acun Ilıcalı’nın Survivor 2021’de kullandığı deniz aracı merak konusu oldu. Acun Ilıcalı’nın kullandığı deniz aracı Innespace Seabreacher olarak adlandırılıyor ve fiyatı 100 bin dolara kadar çıkıyor. Acun Ilıcalı’nın Survivor 2021 ilk bölüme gelişi yine olay oldu. Acun Ilıcalı köpek balığı ve yunus benzeri bir deniz aracıyla şov yaptı.  Pek çok Survivor izleyicisi Acun Ilıcalı’nın bindiği araç ne, Acun Ilıcalı Survivor’da ne kullandı? Acun Ilıcalı denizaltı aracının adı ne, fiyatı ne kadar? gibi soruların yanıtlarını aradı.

Survivor 2021 bugün itibariyle başladı. Her sene olduğu gibi bu sene de büyük ilgiyle takip edilen Survivor’a Acun Ilıcalı’nın girişi damga vurdu. Sosyal medyada gündem olan Acun Ilıcalı’nın denizde kullandığı köpek balığı şeklindeki araç da internette aratılmaya başlandı. Survivor’a her yıl olduğu gibi bu yıl da Acun Ilıcalı’nın girişi damga vurdu. Önce lüks bir motosiklete binerek Dominik Cumhuriyeti yollarında konvoy yapan Acun Ilıcalı, daha sonra deniz ortasında bekleyen 2021 Survivor yarışmacılarının yanına gitti, ancak çok özel bir deniz aracıyla. Acun Ilıcalı’nın tek kişilik deniz aracı da sosyal medyada gündem oldu. Peki Acun Ilıcalı’ın denizde kullandığı şey nedir?

Önce Harley Davidson marka motosiklete binen ve ekibini yoldan alan Ilıcalı daha sonra herkesi şoka uğrattı. Köpek balığı şeklinde bir deniz aracıyla gelen Acun Ilıcalı sosyal medyaya damga vurdu. Innespace Seabreacher olarak bilinen deniz aracı bir yunusun hareketini taklit etme kabiliyetine sahip. Deniz aracının fiyatı 80 bin dolar ile 100 bin dolar arasında değişiyor.

ACUN ILICALI’NIN DENİZDE KULLANDIĞI ARAÇ: SEABREACHER

Acun Ilıcalı’nın Survivor’da yarışmacıların yayına giderken bindiği, kişisel denizaltı aracı olarak da bilinen aracın adı Seabreacher’dır. Şekli itibariyle köpek balığı ve yunusu andıran bu alet, 5 metreden fazla uzunluğa ve 1 metre genişliğe sahip olabiliyor. Su altında ve su üzerinde ilerleyebiliyor. Kullanan kişilere büyük keyif yaşatan bu alet, Survivor ilk bölümünde Acun Ilıcalı tarafından kullanılmıştır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı Survivor 2021’e nasıl geldi? Acun’un kullandığı araç Innespace Seabreacher nedir? İşte Acun Ilıcalı’nın Survivor’daki köpek balığı deniz aracı

x