Acun Ilıcalı Survivor’daki o iddiayı yanıtladı

Sosyal medyada tartışmalara neden olmuştu

12 Haziran 2015 Cuma, 11:30

Survivor’ın geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde ekrana yansıyan mangolar, sosyal medyada tartışmalara neden olmuştu. Instagram hesabı üzerinden sorulara cevap veren Acun Ilıcalı, yarışmanın dün akşamki bölümünde konuyu bir kez daha gündeme getirdi.

Acun Ilıcalı “Ormanda mango bulmuşsunuz, onu da getirip yanınıza koymuşsunuz. Çekim açısından mango elma gibi görünmüş. Sosyal medya tartışmaya başlamış, adada elmanın ne işi var? Elma yok, elma ağacı yok nasıl olur diye düşündük. Sonradan mango olduğu ortaya çıktı.” dedi.

Bu konuşmalar üzerine Hakan, “Ben onun mango olduğunu bilmeden aldım. Hafiften bir ısırdım. Olmamış… Sonra baktım çok güzel duruyor. Getireyim de başucumuza koyayım diye düşündüm. 15 gün durdu, baktım çürüdü. Böcekler gelmeye başladı. Tekrar attım ormana. Burada sadece hindistan cevizi var” açıklamasını yaptı.
Yarışmacıları ölüme aç bırakmadıklarını söyleyen Acuın Ilıcalı, hindistan cevizinin önemini anlattı.”Bizim hiç bir zaman yarışmacılarımızı ölüme aç bırakalım da fenalaşıp, komalık olsunlar diye bir derdimiz olmadı. Survivor’ın mantığını anlamanızı istiyorum. Zaten doğa şartlarında belli bir besin elde edebiliyor insanlar. Herhangi bir 10 kişiyi ormana atsan, mutlaka bir şeyler bulurlar. Sizin de bu şekilde yaşamanız oyunlara bir güç getiriyor. Hindistan cevizi dediğiniz şey insanı öldürmeden oyuna atıyor. “survivor-mango

You must be logged in to post a comment Login