Acun Ilıcalı yarışmacılara sordu: Kim kime daha yakın?

İşte yarışmacıların arkadaşlık itirafı

14 Haziran 2016 Salı, 10:09

SURVİVOR’DA BU SENE BİR İLK YAŞANACAK

Survivor’da ünlüler takımında yarışmacılar arasında çok karmaşık diyaloglar olduğunu vurgulayan Acun Ilıcalı, takımda kimin kime yakın olduğunu öğrenmek için sözü yarışmacılara bıraktı.

SURVİVOR’DAN ELENEN EFECAN’DAN SERKAY İTİRAFI GELDİ

‘Survivor 2016”nın dün yayınlanan bölümüne, ada konseyindeki soru ve ünlüler takımının cevabı damgasını vurdu. Acun Ilıcalı, Ünlüler takımında yarışmacılar arasında çok karmaşık diyaloglar olduğunu söyledi. Takımda kimin kime yakın olduğunun belli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, daha sonra sözü yarışmacılara verdi.

NAGİHAN’IN EN İYİ ARKADAŞI SEMİH
Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı’nın “Kim kimle ne durumda, ben çözermedim” demesi üzerine konuşan Nagihan Karadere, en başında beri Semih Öztürk ile çok iyi anlaştığını belirtirken, Yunus Günçe ve Atakan Arslan ile fikir birliği içinde olmadıklarını söyledi.

Son olarak Nagihan’la sert bir tartışma yaşayan Yunus ise takım arkadaşları Semih, Nagihan ve Atakan’la mesafeli bir ilişkisi olduğunu açıkladı.Yunus Günçe ayrıca, Semih’le anlaşmanın tek yolunun ona itirtaz etmemek olduğunu vurguladı.  Ezgi’nin elenmesi sonrası daha sessiz bir görüntü çizen Atakan da Yunus gibi tek başına hareket ettiğini, Oyun alanı dışında yalnız kalmayı tercih ettiğini ifade etti.

“YUNUS GÜNÇE VARMIŞ”
Semih Öztürk, Yunus ile iletişiminin kopmamasının tek sebebi olarak, takım arkadaşının karşısındaki hiç hakaret etmemesini gösterdi: Tartışmalarımız sert olmuş oolabilir. Hakaret etmeden tartışabilen birini görünce şaşırdım. Sabaha kadar tartışırız, ama iletişim kopmuyor. Kendim gibi birini görünce çok mutlu oldum. Yunus Günçe varmış yani, böyle birisi varmış.

You must be logged in to post a comment Login