Acun Ilıcalı’dan Ata Demirer’e jürilik teklifi

Acun’dan Ata Demirer’e müthiş teklif

27 Temmuz 2015 Pazartesi, 15:32

Acun Ilıcalı TV8’deki yeni yarışması için Ata Demirer’e jüri üyeliği teklif etti.

SURVİVOR 2016’DA SÜRPRİZ GELİŞME-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Birçok ünlü isim Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı programlarda yer alabilmek için can atarken, Ata Demirer kendisine gelen astronomik teklifi geri çevirdi.

Bugün’den Okan Işık’ın haberine göre, Ilıcalı, yeni sezonda ekrana getireceği ‘Yükselen Yıldız’ adlı müzik yarışmasının jüri üyeliği için Demirer’in kapısını çaldı. Ilıcalı, ünlü komedyene daha önce anlaştığı Mustafa Sandal ve Demet Akalın’a verdiği 40 bin liralık ücretin iki katıyla gitmesine rağmen Demirer’i jüri koltuğuna oturtmayı başaramadı.

Acun Ilıcalı, yeni yarışmasında jüri koltuğunda oturması için Ata Demirer’e haftalık 80 bin lira teklif etti ancak olumlu cevap alamadı. Teklifi nazikçe reddeden ünlü komedyen, “Kendi işlerime yoğunlaşmak istiyorum” dedi.

Bölüm başı 80 bin TL’yi nazikçe geri çeviren Demirer, bir süre dinlenip kendi projelerine yoğunlaşmak istediğini söyledi. Geçtiğimiz yıl Meryem Uzerli de Yetenek Sizsiniz jürisi için teklif götüren Ilıcalı’yı reddetmişti. Uzerli’nin geri çevirdiği teklifi Özgü Namal kapmıştı.

Rekor ücretleri geri çevirenler

Sİ­BEL CAN: 500 bin li­ra­yı red­det­ti Si­bel Can, Es­ra Ero­l’­un ye­ri­ne ev­li­lik prog­ra­mı sun­ma­sı için ge­len ay­lık 500 bin li­ra­lık tek­li­fi ge­ri çe­vir­di. Ün­lü şar­kı­cı, “Böy­le bir prog­ram yap­mam. Al­lah yaz­dıy­sa boz­su­n” de­miş­ti.

İB­RA­HİM TAT­LI­SES: ‘Te­da­vi gö­rü­yo­ru­m’ de­yip 10 mil­yo­nu is­te­me­di Tür­ki­ye’nin ön­de ge­len bir akar­ya­kıt şir­ke­ti, İb­ra­him Tat­lı­ses’e rek­lam­la­rın­da oy­na­ma­sı için 10 mil­yon li­ra öner­di. ‘Te­da­vi sü­re­cin­de­yim’ di­yen İm­pa­ra­tor tek­li­fi ge­ri çe­vir­di.

İZEL: Pren­si­bi uğ­ru­na 400 bin TL’­yi ge­ri çe­vir­di Ün­lü şar­kı­cı İzel, bir ge­ce ku­lü­bün­den ge­len 15 kon­ser kar­şı­lı­ğı 400 bin li­ra tek­li­fi ‘Ber­da şar­kı söy­le­me­m’ di­ye­rek pren­si­bi uğ­ru­na red­det­miş­ti.

You must be logged in to post a comment Login