e
sv

Acun Ilıcalı’dan Hadise’ye destek

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Şarkıcı Hadise dün bir televizyon programında annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar ettiğini söyleyen Nur Yerlitaş’a sosyal medya hesabı üzerinden adeta ateş püskürmüştü. Bugün TV8’deki Gel Konuşalım adlı magazin programına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, ‘Nur Yerlitaş, Hadise’nin ablasına kafayı takmış’ dedi.

Hadise’nin annesinin intihar girişiminde bulunduğu iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. İddianın yayılmasının ardından Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk intihar iddiasını yalanladı, “Gıda zehirlenmesi” açıklamasını yaptı. Ancak daha sonra modacı Nur Yerlitaş, Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihar ettiğini doğrulayan bir açıklama yaptı. Nur Yerlitaş, programa yaptığı açıklamadan sonra aldığı tepkiler nedeniyle Instagram hesabını yorumlara kapattı. Hadise de Instagram hesabından Nur Yerlitaş’a ateş püskürdü.

ILICALI’DAN HADİSE’YE DESTEK
Acun Ilıcalı da canlı yayına bağlanarak, ”Nur Yerlitaş’ın Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’le sıkıntısı var. 3 hafta bunu kafaya takıp şimdi bunu açıklamanın bir anlamı yok.” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı’dan Hadise’ye destek

x