Acun Ilıcalı’dan ilginç itiraf

Survivor final yaptı ama yankıları hala sürüyor. Acun Ilıcalı kendisine teklif gelse yarışmaya katılmayacağını söylüyor: ‘Katılmazdım, çünkü o şartları ben kaldıramam’

SURVİVOR’DAN NORMALE DÖNÜŞ! YARIŞMA BİTTİ BUNLARI YAPTILAR

Hürriyet ’ten Hakan Gence Kıbrıs’taki finale gitti ve hem yarışmacılarla hem Acun Ilıcalı’yla röportaj yaptı. Ilıcalı ‘Ben olsam Survivor’a katılmazdım, çünkü o şartları ben kaldıramam’ diyor.

TV8’in sahibisiniz. Bir köşeye çekilip izlemek dururken Dominik- Türkiye arası mekik dokunuz. Üstüne bir de programı sundunuz… Siz çok hırslı bir adam mısınız?
Survivor benim favori programım ve onun içinde olmayı istiyorum. Çünkü küçüklüğümden beri oyun oynayarak sonra da oyun oynatarak bu noktalara geldim. Maddi olarak sunuculuk yapmaya hiç ihtiyacım yok. Ama bu olayı yaşayıp hissetmem lazım. Bunun da ekrana yansıdığını düşünüyorum. Şimdi de oynattığım oyunun ortasında olmak benim için büyük zevk.

Dominik ve Türkiye arası her hafta gidip geldiniz. Jetlag’in dibini gördünüz mü?
Uçma zehirlenmesine yaklaşık 12 yıl önce ‘Acun Firarda’da yakalandım. Bütün dünyayı dört tur döndükten sonra artık uçmak benim için bir insanın taksiye binmesiyle aynı şey. Sen bir taksiye binerken ne hissediyorsan, ben de uçağa binerken onu hissediyorum.

Survivor sizin projeniz olmasa ve size teklif gelse katılır mıydınız?
Katılamam. Çünkü o şartları ben kaldıramam. Belli oyunlarda başarılı olabilirim ama bu şartlara uygun değilim ve uygun olmayanların da katılmamasını tavsiye ediyorum.

SURVİVOR 2016’DA HANGİ ÜNLÜLER YARIŞACAK-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

DEMET AKALIN’IN TURABİ SEVİNCİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

SURVİVOR YARIŞMACILARINDAN SON VEDA İÇİN TIKLAYIN

SURVİVOR’DA MERVE VE TURABİ’NİN AİLELERİ TARTIŞTI-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı’dan ilginç itiraf

x