baby sensory

Acun Ilıcalı’dan Survivor Yunanistan videosu

14 Nisan 2017 Cuma, 01:59

Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve reyting rekorları kıran Survivor Yunanistan yarışmasını iki bölüm Acun Ilıcalı sundu.

Sakis Tanimanidis’in sunuculuğunu üstlendiği Survivor Greece’de zorunlu bir değişiklik yaşandı. Acun Ilıcalı, Tanimanidis’in Yunanistan’a dönmesinden dolayı, yarışmanın iki bölümünde sunuculuk yapmak zorunda kaldı.

Survivor Türkiye için yoğun bir tepmoyla çalışan Acun Ilıcalı, ‘Survivor Greece’nin iki bölümünde sunuculuk yaptı. Karşılarında Acun’u gören yarışmacılar şaşkınlığa uğradı. Yarışmacıların alkışları arasında sunucu kısmına ilerleyen Acun Ilıcalı, onları Yunanca selamladıktan sonra İngilizce konuşmaya devam etti. Survivor Yunanistan, ülkenin televizyon tarihinin en yüksek reytingini alma başarısını da gösterdi.

‘İş başa düştü’
Acun Ilıcalı, sunuculuk yaptığı yarışmadan görüntüleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Acun, “Sevgili Sakis bir kaç günlüğüne Atina’ya gidince iş başa düştü 🙂 Survivor Yunanistan’ın bu hafta iki bölümünü ben sundum. Yunanistan’daki seyircilerimize büyük ilgileri için teşekkür ederim.” notunu ekledi.

İşte, Acun lıcalı’nın paylaştığı Survivor Yunanistan videosu!

You must be logged in to post a comment Login