Acun Ilıcalı’nın ilginç Yılmaz Morgül planı

Survivor’dan elenen Morgül’ün neden kaybolduğu belli oldu

19 Nisan 2016 Salı, 23:09

Survivor 2016’da elenen Yılmaz Morgül nerede sorusunun cevabı belli oldu.

ACUN ILICALI SEMİH ZAFER KAVGASININ PERDE ARKASINI ANLATTI-İŞTE O AÇIKLAMALAR

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumcu olan Oya Aydoğan, Survivor’dan elenen Yılmaz Morgül’ün neden kayıplara karıştığını açıkladı.

SURVİVOR’DA FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Oya Aydoğan aldığı gizli bir duyum aldığını canlı yayında açıklayarak “Yılmaz Morgül hakkında gizli  ve öneml  bir duyum aldım. Öğrendiğe göre Acun Ilıcalı Survivor’dan Yılmaz’ı kimseyle görüştürmüyormuş. Bunun nedeni ise yeni  bir projeye başlayacak olmasıymış” dedi.yılmaz-morgül-survivor-2016_1

Survivor programında son üçe kalarak halk oylamasıyla önceki hafta adaya veda eden isim Yılmaz Morgül oldu Yılmaz Morgül eleme konseyinde kendi ismini söyleyen Atakan için sert sözler sarf etti.

Morgül, “Bu adamın nokta atışı yapamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Krallığını ilan etti ve alamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Önce bana insan olarak gelmeliydin. Çünkü ben insan olarak yaklaştım. Sana her türlü desteği verdiğimi söyledim. Ben sanatçı hassasiyeti yaşayan bir insanım. Bu kötülüklere daha fazla dayanamayacağımın altını çizdim son bir kaç haftadır. Benim hayatımda böyle kötü insanlar yok. Böyle kötü bir insan yok. Hep iyilikler için hayatını adamış birisiyim. Ama arkadaşlarıma yapılan davranışları hakaretleri senaryoları kabul edemiyorum. Dün gece öyle şeyler duydum ki bu arkadaşın yakın arkadaşlarına yapmadığı planladığı. Ben çok üzüldüm bunlara çok etkilendi. Diğer arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum. Ama hepsine hükmetmeye çalışan bu Allah kulunu da Allah’a havale ediyorum”

You must be logged in to post a comment Login