Acun Survivor 2018’den ilk kareyi paylaştı!

07 Şubat 2018 Çarşamba, 16:25

Survivor 2018 için Dominik’e giden Acun Ilıcalı, yarışma sahasından ilk fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

RECEP İVEDİK 4’DEN GERÇEK SURVİVOR’A GEÇTİ! İŞTE O İSİM

10 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2018’in çekimleri ise bir kaç gün önceden başlıyor. Adaya giden yarışmacıları daha ilk günden zor bir oyun etabı bekliyor.

Geride bıraktığımız gün adaya gitmeden önce oturduğu berber koltuğundan çektiği fotoğrafla takipçilerinin karşısına çıkan Acun Ilıcalı, yaptığı son sosyal medya paylaşımıyla Dominik’te olduğunu duyurdu. Yarışmacılarla birlikte adaya giden Acun Ilıcalı buradan çektiği ilk fotoğrafı ‘Survivor Zamanı’ notuyla paylaştı.

SURVIVOR 2018 ALL STAR ÜNLÜLER KADROSU
Sema Aydemir, Nagehan Karadere, Merve Aydın, Turabi, Murat Ceylan, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Ümit Karan

GÖNÜLLÜLER KADROSU
Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus

SURVİVOR ALL STAR NASIL OLACAK?
Survivor 2018 diğer sezonlardan çok farklı bir konsepte izleyici ile buluşacak. Sosyal medya üzerinden konuyla ilgili olarak açıklama yapan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada; “2018 Survivor takım sistemi değişti” dedi.

Survivor 2018’de takım sistemi değişiyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Survivor’da bu yıl takımlar farklı olacak. Her sezonda daha heyecanlı bir hal alan ve izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor 2018’de bu yıl iddialı bir ekip Survivor adasında yer alacak.

You must be logged in to post a comment Login