Adı Efsane dizisi oyuncuları ve konusu

Adı Efsane dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Erdal Beşikçioğlu Adı Efsane dizisi hakkında tüm haberler…Adı Efsane 10. bölümde neler olacak?

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Adı Efsane 10. bölümüyle 1 Nisan Cumartesi akşamı ekranlarda olacak… İşte Adı Efsane dizisinden tüm bilgiler…

Hakan ve Melis arasında neler oluyor? Hakan’ı öfkeden çıldırtan şey ne? Hakan ve Melis tüm olumsuzluklara meydan okumaya kararlı; Bahar’dan ise, Tarık’a beklemediği bir cevap gelir! Adı Efsane yeni bölümüyle 1 Nisan Cumartesi 20.00’de Kanal D’de!

Tarık çocukların dengesinin bozulduğunun farkındadır; ama, takımının dağılmasına seyirci kalmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ise, bir tercih yapmak zorunda kalmıştır. Tarık’ın karmakarışık dünyasına dâhil olmayı göze almışken artık ondan uzak durması gerekmektedir. Melis ve Hakan aralarındaki mesafeleri kapatmaya ilk defa bu kadar yaklaşmışlardır.

Bahar, Tarık’tan vaz geçecek mi? Hakan, Melis’le işleri yoluna koyabilecek mi?

ADI EFSANE 10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI
 

Adı Efsane 9. bölümde neler oldu?

Bahar, uzun süredir kimseye açmadığı kalbini Tarık’a açmaya hazırdır. Fakat, hesaba katmadığı, göz ardı ettiği bir şey vardır. Sibel, her şeyi göze alarak Hakan’a olan aşkını itiraf eder; ama, bunu yaparken Hakan’ın vereceği tepkiyi hesaba katmamıştır. Hakan artık iki yük taşımaktadır omuzlarında. Kıvanç’tan aldığı para yüzünden Melis’ten uzak dururken, Sibel’in itirafıyla Melis’in karşısına çıkması hepten imkansız hale gelmiştir…

Bahar, uzun süredir kilitli tuttuğu kalbini Tarık’a açabilecek mi? Melis, Hakan’ın Kıvanç’tan niçin para aldığını öğrenebilecek mi? Sadık gördüklerini Fiko’ya anlatacak mı?

 

ADI EFSANE 4. BÖLÜM KONUSU

Melis’le olan gecesini kaçıran Tarık hayata karşı öfkesini yenebilecek mi?

Tarık, Melis ve Zeynep’e, baba-kız gecesine neden gelemediğini açıklamaya çalışırken yine her şeyi berbat eder. Seçil, bu defa Tarık’ı affetmez ve velayet davası öncesi işler iyice karışır. Melis, babası Tarık’ın başına gelenleri öğrenecek mi? Melis’le olan gecesini kaçıran Tarık hayata karşı öfkesini yenebilecek mi? Zeynep’in babasına olan inancı bitiyor mu? Bahar, Tarık’a soruşturma açılmasına aracı oluyor.
Tarık’ın bıçaklanması hayatında ne gibi değişikliklere neden olacak? Bahar, Tarık’ın karanlık yüzünü gördüğünde nasıl bir tepki verecek? İlk maçına çıkan takım başarılı olacak mı? Hepsinin cevabı 18 Şubat bölümünde!

Tarık, kızlarını İngiltere’ye götürmeye çalışan Seçil’e engel olabilecek mi? Adı Efsane 3. Bölüm 11 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Kızlarının mutluluğunu yaşayan Tarık’ı tatsız bir sürpriz beklemektedir! Melis ile arasını düzelteceği akşam, Hakan’ın babası ile yaşadığı olay gecenin kanlı bitmesine neden olur! Hakan’ın babası ile arasındaki itiş kakış sırasında elindeki bıçak Tarık’a saplanır.

Zeynep, Tarık’a Melis’in okulunun düzenlediği “Baba-Kız Gecesi”nden bahseder. Melis, belli etmese de babasının orada olmasını ister. Tarık, partiye katılacağına dair söz verir; ancak, ilk defa baba-kız olma şansını yakaladıkları bu özel gece hayal ettikleri gibi olmayacaktır!

ADI EFSANE 2. BÖLÜM KONUSU

Tarık, Zeynep’i kaçırdığı suçlamasıyla nezarette tutulmaktadır. Adı Efsane 2. Bölüm 4 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Seçil, yeğenlerini yurt dışına götürebilmek için Tarık’ı kasıtlı olarak içeri attırmıştır. Tarık, Zeynep’i kaçırdığı suçlamasıyla nezarette tutulmaktadır. Tarık’ın çocuklarının gitmesine engel olmak için, öncelikle oradan kurtulması gerekmektedir. Kıvanç ise, gece kulübündeki olayın intikamını almak için hazırlıklara başlar ancak planın nasıl sonlanacağından habersizdir.

D Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın’ın oturduğu, senaryosunu Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız’ın yazdığı Adı Efsane dizisi, her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeye odaklanıyor.

“Herkes ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile efsane olacak “Adı Efsane”nin genel hikâye ve künyesi ise şöyle;

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

 

Tarık, çocuklarının velayetini alabilmek için hayatını düzene sokmak zorunda olduğunu anlar ve bir lisede, koç olarak işe başlar; ancak, ortada bir takım yoktur. Adı Efsane ilk bölümü ile 28 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Eski milli basketbolcu Tarık Aksoy, kendi hırsı ve yanlışları yüzünden önce kariyerini ardından karısını kaybeder. En son çocuklarının velayeti de alınır elinden… Kızları Melis ve Zeynep, teyzeleri Seçil ile yaşamaktadır. Tarık, çocuklarının velayetini alabilmek için hayatını düzene sokmak zorunda olduğunu anlar ve bir lisede, koç olarak işe başlar; ancak, ortada bir takım yoktur.

Tarık’ın, gençleri ikna edip, kısa bir süre içinde onları sahaya sürmesi gerekmektedir. Seçil’in, kızlarla birlikte Londra’ya yerleşeceğini son anda öğrenen Tarık, çocuklarının yurt dışına gitmelerini engelleyemezse, onları tamamen kaybedecektir…

ADI EFSANE DİZİSİNİN OYUNCULARI

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane‘yle ekranlara dönecek. Adı Efsane dizisinin başrol oyuncuları da belli oldu. Adı Efsane dizisinde Erdal Beşikçioğlu’yla birlikte Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer de rol alacak. Dizinin hangi gün yayınlanacağı da belli oldu. Adı Efsane dizisi, final yapacak olan Babam ve Ailesi dizisinin yerine pazartesi akşamları ekrana gelecek. Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dizisi, pazartesi akşamlarının reyting birincisi dizisi İçerde’yle kapışacak!

ADI EFSANE KÜNYE

Yapım : D Yapım

Yapımcı : Müge Turalı Pak – Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen : Devrim Yalçın

Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal

Senaryo : Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız

Görüntü Yönetmeni : Kemal Sözen

Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak

Müzik : Alpay Göltekin

Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan (Hasan), Güneş Hayat (Kevser), Bülent Düzgünoğlu (Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan), Almila Ada (Melis), Leya Kırşan (Zeynep), Baran Bölükbaşı (Fiko), Hakan Ummak (Sadık)

 

D Productions imzalı, yapımcılığını Müge Turalı Pak ve Ayşe E. Durmaz’ın yaptığı, yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın üstlendiği dizinin kadrosunda; Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan ( Hasan), Güneş Hayat ( Kevser ), Bülent Düzgünoğlu ( Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan), Almila Ada ( Melis ), Leya Kırşan ( Zeynep), Baran Bölükbaşı ( Fiko) ve Hakan Ummak (Sadık) yer alıyor.

ADI EFSANE DİZİSİNİN KONUSU NE

Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeye odaklanacak dizinin genel hikâyesi ise şöyle;
gokce-bahadir-adi-efsane
Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.adi-efsane-erdal-besikciogl

ADI EFSANE DİZİSİ KANAL D EKRANLARINDA

Adı Efsane dizisinin çekimleri de başladı. Yeni yılda Ocak ayında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin ilk fragmanı da önümüzdeki günlerde yayınlanacak.adi-efsane-dizisi

Devrim Yalçın’ın yönetmenliğini yapacağı Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane’nin senaryosu ise Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız’a ait. Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeleyi anlatacak olan Adı Efsane yakında Kanal D’de.

Devrim Yalçın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Beşikçioğlu karısı ölmüş, iki kızının velayeti de eski eşinin ailesinde kalmış bir adamı canlandırıyor. Demirer, onun ölen eşinin kardeşi yani Beşikçioğlu’nun baldızı rolünde. Gökçe Bahadır ise, Bahar öğretmen olarak izleyici karşısına çıkacak.

Devrim Yalçın’ın yönetmenliğini yapacağı dizi, 70’li yılların sonunda tüm dünyada reyting rekorları kıran ‘Beyaz Gölge’ dizisinden esinlenerek hayata geçiriliyor. Her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadeleyi anlatan projenin çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak. Beşikçioğlu, bir okulda basketbol koçu, Bahadır ise öğretmen olarak kamera karşısına geçecek. Sosyal hayatında da spora önem veren ve arkadaşları tarafından iyi bir basketbol oyuncusu olarak bilinen Beşikçioğlu, rolüne düzenli olarak çalıştığı bir antrenörle hazırlanıyor.

gökçe-bahadır

Rojda Demirer son olarak Fox'un dizisi Kördüğüm'de rol almıştı.

Rojda Demirer son olarak Fox’un dizisi Kördüğüm’de rol almıştı.

Behzat Ç’nin ardından Reaksiyon ve son olarak da 46 Yok Olan dizisinde rol alan Erdal Beşikçioğlu bu defa çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkacak. 1978-1981 yılları arasında yayınlanan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran Amerikan yapımı ‘Beyaz Gölge’ ikinci kez Türk televizyonlarına uyarlanıyor. İlk olarak 14 yıl önce TRT için “Koçum Benim” adıyla uyarlanan dizi, bu kez “Efsane” ismiyle izleyiciyle buluşacak.erdal-beşikçioğlu-46-yok-olan-dizisi

Dizinin daha önceki bölümlerinde basketbol koçunu Tarık Akan canlandırmıştı.  Yeni versiyonunda ise ‘Behzat Ç’ dizisiyle yıldızı parlayan Erdal Beşikçioğlu var.  Bir basketbol koçu ile çalıştırdığı gençlerin maceralarını konu alan dizinin çekimlerine ay sonunda başlanacak. Efsane dizisinin aralık ayında ekrana gelmesi planlanıyor.  Yeni dizinin kadrosu, Erdal Beşikçioğlu dışında henüz belirsizliğini koruyor. Cast çalışmaları devam ediyor.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Adı Efsane dizisi oyuncuları ve konusu

x