Adı Efsane yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Adı Efsane dizisi bir aylık tatile girdi. Sürpriz değişikliklerin yaşanacağı Adı Efsane’nin yeni bölümleri ise Temmuz ayında ekranlarda olacak.

20. bölümüyle sezon finali yapan Adı Efsane dizisi yeni bölümleriyle başlıyor. Adı Efsane 2. Devre ismiyle 4 Temmuz Salı akşamı yeniden başlıyor.

Sevilen dizinin yaz tatili kısa sürecek. Adı Efsane, başrol oyuncuları ve senaryosunda değişikliklerle bir ay aradan sonra yeniden ekranlara gelecek. Diziden Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır ayrılırken, yeni oyuncular kadroya katılacak.

Temmuz ayında yeni senaryosu ve oyuncularıyla yeniden ekrana dönecek olan dizinin yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane’nin 20. bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı. Tarık’ın ölümle burun buruna geldiği anlar ekrana kilitlerken, final sahnesi şok etkisi yarattı.

Gürol’un vurmasından sonra ağır yaralanan Tarık, Bahar’ın verdiği kan ile hayata tutunmayı başardı. Hakan, dostlarını hapisten kurtardı ve maça yetiştirerek şampiyon oldular. Efsane’nin takımı şampiyon olurken, Tarık’ın kurtulmasıyla rahat bir nefes alan izleyiciler 20. bölüm finalinde beklenmedik görüntülerle karşı karşıya kaldı. Tarık, kızlarını alarak Antalya’ya doğru yola çıktı.

Son bölümün hemen ardından yayınlanan tanıtım fragmanında yeni bölümlerle ilgili flaş bir kararı duyurdu. Ekran macerasına bu sezon başlayan gençlik dizisi Adı Efsane yeni bölümleri ve maceralarıyla temmuz ayında kaldığı yerden devam edecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Adı Efsane yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

x