Adı Mutluluk dizisi Fox TV

Yeni gençlik dizisi Adı Mutluluk’un yayın tarihi belli oldu

17 Haziran 2015 Çarşamba, 01:30

Adı Mutluluk dizisi konusu oyuncuları kimler? Adı Mutluluk dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak. İşte 1. bölüm fragmanı

Başrollerini Kaan Yıldırım, Ezgi Eyüboğlu ve  Dilara Aksüyek’in paylaştığı, yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği yeni dizi ‘Adı Mutluluk’ yakında Fox TV’de başlayacak. Dizinin önetmenlik koltuğunda Erol Özlevi oturacak, senaryosunu ise Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo kaleme alacak. Adı Mutluluk dizisinden iki fragman yayınlandı. Dizinin yayın tarihi de belli oldu. Adı Mutluluk dizisi 23 Haziran Salı akşamı 21.00’de Fox ekranlarında başlıyor

Adı Mutluluk’ta, Kumsal’ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğu anlatılacak. İşte o tanıtım:

Kumsal’ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğunun anlatıldığı dizinin çekimleri Çeşme’de başladı. Adı Mutluluk dizisinin konusu şöyle: Kumsal, yeni tanıştığı Batu sayesinde ilk kez cesur bir karar alır.

ADI MUTLULUK DİZİSİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kumsal’ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğunun anlatıldığı dizinin çekimleri Çeşme’de başladı.

Kumsal’ın üniversite sınavları sonucu babasından gizli İstanbul’da bir üniversite kazanmasıyla İzmir’den İstanbul’a uzayan bir özgürlük yolculuğunun anlatıldığı dizinin çekimleri Çeşme’de başladı.

Yıllar önce annesinin yaptığı gibi ‘mutluluğu’ aramak için evi terk eder. Kendini bir anda İstanbul’daki yurt odasında bulan Kumsal, burada ilk kez kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenecek, yalnızlığı da, hayal kırıklığını da, dostluğu da burada tadacaktır.

Haziran ayında FOX’ta başlayacak dizinin, heyecanlı ve renkli sahneleri, kaliteli senaryo ve oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük ses getireceği konuşuluyor.

adı-mutluluk-dizisi

adı-mutluluk-dizisi-2

You must be logged in to post a comment Login