Adı Zehra dizisi konusu ve oyuncuları

Adı Zehra dizisi ne zaman yayınlanacak? Adı Zehra oyuncuları kimler konusu nedir? Fox TV Adı Zehra dizisinden son haberler…

Zeynep Çamcı ve Alican Yücesoy’un dizisi Adı Zehra’nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Zehra dizisi 2. bölümüyle 3 Mart Cumartesi akşamı 20.00’de Fox TV’de yayınlanacak.

ADI ZEHRA 2. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Berlin’de; tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen 23 yaşındaki Zehra Şimşek’in yaşadıkları ne planlanabilir ne de yeryüzündeki herhangi biri, onun yaşadıklarını hayal edebilirdir! Dizi, Göçmen Türk kızı Zehra’nın Berlin’deki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatır.

Ailesinin namusunu kirlettiği gerekçesiyle bir otobanda ölüme terk edilen ve bir kimliği bile olmayan genç Zehra, ardı ardına gelen olaylar sonucunda yedi yıldır kayıp olan Hande adlı bir kızın yerine geçer. Üstelik kayıp kızın annesi de Almanya’ya, Türk konsolosluğuna davet edilmiş ve Zehra’yı kızı olarak teşhis etmiştir! Kızını bulduğu için sevinç içinde olan anne, Zehra’yı alıp, İstanbul’a götürür. Zehra, başına daha büyük dertler açılacağını bilmeden İstanbul’a gider. Ama aklında binlerce soru vardır. Bir anne öz kızını nasıl olup da tanıyamamıştır? Sahiden Zehra’yı kızına mı benzetmiştir? Her şeyden önemlisi, gerçek Hande’ye ne olmuştur? Bu aile neyi gizlemektedir?

Bir yandan peşindeki babası ve ağabeyinden kaçan, bir yandan da öz annesini merak eden Zehra, yeni ailesi hakkındaki sırları öğrendikçe, hem kendi hayatı giderek daha da tehlikeye girecek, hem de aşkı yeniden keşfedecektir

Zeynep Çamcı ve Hatice Aslan’ın başrollerde oynadığı Adı Zehra dizisinin ilk bölüm çekimleri Almanya’da yapıldı.

Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren’in kaleme aldıkları projenin, yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Yapımcılığını NTC Medya / Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Adı Zehra dizisi, Ocak 2018’de Fox TV’de başlıyor.

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatan “Adı Zehra”nın oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan gibi başarılı isimler yer alacak.

ADI ZEHRA’DA KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?
Zehra Şimşek – Hande Kurdoğlu (Zeynep Çamcı)
Serkan Kurdoğlu (Alican Yücesoy)
Şule Kurdoğlu (Hatice Aslan)
Kadir Keltikli (İnanç Konukçu)
Ceren Kurdoğlu (Seda Güven)
Nadir Yaman (Hakkı Ergök)
Genco Yaman (Emre Kıvılcım)
İsmail Şimşek (Ali Meriç)
Şermin Şimşek (Güneş Hayat)
Salih Şimşek (Sohel Altan Gol)
Mine Kurdoğlu (Ülkü Hilal Çiftçi)

ADI ZEHRA 1. BÖLÜM FRAGMAN

Yapımını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği ‘Adı Zehra’nın iki başrolü Zeynep Çamcı ve Hatice Aslan, çekimleri Frankfurt’ta süren bir karede birlikte yer aldı.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu’nun kaleme aldığı ve Taner Akvardar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “Adı Zehra” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsünü anlatan “Adı Zehra”nın oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Ali Can Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan gibi başarılı isimler yer alacak.

“Adı Zehra” yeni yılın ilk aylarında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

NTC Medya’nın hazırlıklarını sürdürdüğü Fox TV’in yeni dizisi Adı Zehra’nın başrol oyuncuları belli oldu. Ocak 2018’de Fox TV’de yayınlanmaya başlayacak olan Adı Zehra dizisinde başrolleri Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve İnanç Konukçu paylaşacak.

Senaryosunu Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu’nun yazdığı Adı Zehra’nın yönetmeni ise Taner Akvardar oldu.

“Adı Zehra” yeni yılın ilk aylarında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor…

ADI ZEHRA DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Adı Zehra dizisinde Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsü anlatılıyor.

 

Başarılı oyuncu Alican Yücesoy, son olarak geçtiğimiz sezon Fox TV’de yayınlanan Kördüğüm dizisinde başrol oynamıştı. Adını Recep İvedik filmindeki rolüyle duyuran Zeynep Çamcı ise 2016 yaz dizisi olarak başlayan atv’deki Seviyor Sevmiyor dizisinde son olarak başrol oynadı. Cast ve senaryo çalışmaları devam eden Adı Zehra’nın çekimlerine ise Aralık ayında başlanacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Adı Zehra dizisi konusu ve oyuncuları

x