baby sensory

Ağlatan Dans dizisi Show TV

Bu akşam görücüye çıkıyor. İşte dizi hakkındaki tüm bilgiler ve fragmanlar…

04 Haziran 2014 Çarşamba, 11:00

Çerkes dizisi Ağlatan Dans dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Ağlatan Dans dizisinin konusu ne? Ağlatan Dans dizisinde kimler oynuyor? Çerkezlerin hayatını anlatan Ağlatan Dans dizisi hangi kanalda yayınşanacak? Ağlatan Dans dizisinin başrol oyuncuları kim? Ağlatan dizisisin fragmanları yayınlandı. Ağlatan Dans dizisi hakkında tüm bilgiler…

İŞTE YENİ YAYIN TARİHİ

Show TV’nin iddialı drama dizisi “Ağlatan Dans” dizisi dizisinin başlama tarihi yeniden ertelendi. Başrollerinde Öykü Çelik ve Kıvanç Kasabalı gibi isimlerin yer aldığı dizi Ağlatan Dans’ın 4 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlıyor.

AĞLATAN DANS . BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Herkesin hayal ettiği ve bu hayalini gerçekleştirmek istediği en güzel aşkı anlatan Ağlatan Dans’ta, mert ve yakışıklı Çerkez genci olan Zoloy’la, dünyalar güzeli Begüm’ün dillere destan aşkı yürekleri dağlayacak. Öykü Çelik ve Kıvanç Kasabalı’nın başlıca rollerini paylaşacağı, Hakan Kurşun’un yönetmenliğini yapacağı ve Murat Gürvardar’ın senaryosunu yazacağı Ağlatan Dans dizisi 4 Haziran Çarşamba akşamı başlıyor.

AĞLATAN DANS’IN GÜZELİ BURCU SÜLÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

USTA OYUNCU AĞLATAN DANS DİZİSİNDE

Show Tv’nin yeni dizisi Ağlatan Dans’ın kadrosuna bir usta isim dahil oldu. Daha önce Kavak Yelleri, Al Yazmalım ve 20 Dakika gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu Ayten Uncoğlu dizinin kadrosuna dahil oldu. Yapımcılığını JOYPR’nin üstlendiği Ağlatan Dans 28 Mayıs Çarşamba akşamı ekranda olacak.

AĞLATAN DANS 1. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Joy Pr’nın üstlendiği ”Ağlatan Dans” dizisi bu zamana kadar hiç değinilmemiş bir konu üzerinde duracak. Çerkeslerin hayatını ele alacak olan dizide yaşanan duygusal ve dramatik aşk da izleyenleri büyüleyecek.

Ayten Uncuoğlu, Ağlatan Dans dizisinde.

Ayten Uncuoğlu, Ağlatan Dans dizisinde.

Yasemin Nak’ın genel hikayesini yazdığı dizide başrolleri, daha önce ”Yaprak Dökümü”, ”Samanyolu”, ”Küçük Kadınlar” ve ”Merhamet” gibi dizilerde rol almış olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Kasabalı ve son olarak ”Benim İçin Üzülme”de rol alan tecrübeli oyuncu Öykü Çelik paylaşacak. Dizide Öykü Çelik bir Türk kızı, Kıvanç Kasabalı ise bir Çerkes erkeğine hayat verecek.

Çekimleri Çanakkale’de devam eden dizinin diğer oyuncuları ise şöyle; Arsen Gürzap, Cem Kurtoğlu, Levent Tülek, Suavi Eren, Ümit Yesin, Nihat İleri, Fırat Şahin, Burcu Sülüm, Muhammet Ali Kılıç, Burçin Yıldırım, Murat Çağlar ve Cem Sultan Karabulut.

”Ağlatan Dans” dizisinin Mayıs ayının ilk haftası Show TV’de başlaması bekleniyor.

İşte yeni dizinin tanıtımı;

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...