baby sensory

Algı Eke’ye Yılmaz Erdoğan piyangosu

31 Mart 2014 Pazartesi, 15:04

Rol aldığı diziden bölüm başı 5 bin lira alan oyuncu Algı Eke’nin şansı açıldı. Eke, bir banka reklamında Yılmaz Erdoğan’la kamera karşısına geçmek için 500 bin liraya anlaştı.

Galip Derviş dizisinin Hülya hemşiresi Algı Eke’ye Yılmaz Erdoğan piyangosu vurdu. Eke, oyunculuğuyla Yılmaz Erdoğan’ın dikkatini çekti. Erdoğan, rol aldığı diziden bölüm başına 5 bin lira alan oyuncuyu banka reklamında partneri olarak seçti. Üniversite yıllarında kasiyerlik yaparak harçlığını çıkaran Algı Eke, böylece bol sıfırlı bir sözleşmeye de imza atmış oldu.

Ünlü oyuncu, 7 reklam filmi için 500 bin lira alacak. Erdoğan ve Eke’nin birlikte rol aldığı reklam filmi önümüzdeki günlerde televizyon kanallarında yayınlanacak.

ERDOĞAN’A 2 MİLYON TL

Geçtiğimiz yıldan bu yana aynı bankanın reklamlarında rol alan Yılmaz Erdoğan ise 2 sezonluk anlaşma karşılığında 2 milyon lira aldı. Erdoğan’ın siyasi görüşü nedeniyle banka reklamında oynaması sosyal medyada tepkiye yol açmıştı. Erdoğan gibi Mazhar Alanson, Erkin Koray ve Mehmet Ali Alabora da banka reklamlarında rol aldığı için eleştirilerin hedefi olmuştu.

OKAN IŞIK-BUGÜN GAZETESİ

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...