Ali Ekber Cevahir dizisi konusu ve oyuncuları

Ali Ekber Cevahir dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Ali Ekber Cevahir dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde….

MAHSUN KIRMIZIGÜL’DEN ALİ EKBER CEVAHİR DİZİSİNİ REDDETTİ

Kadir İnanır’ı 6 yıl aradan sonra setlere döndürecek “Ali Ekber Cevahir” dizisinin yapım şirketi Gold Film, dizide usta oyuncuya eşlik etmesi için sürpriz bir isme teklif götürdü.

Galatalı Eşref adlı kabadayıyı canlandıracak olan İnanır’ın dizide çatışma yaşayacağı diğer kabadayı rolüne Mahsun Kırmızıgül uygun görüldü. Ancak son olarak 2005-2006 yıllarında yayınlanan “Aşka Sürgün”de rol alan ve ardından yönetmenliğe ağırlık veren Kırmızıgül, dizi oyunculuğuna dönmek için astronomik bir ücret istedi.

Kırmızıgül bölüm başına 200 bin TL talep edince, yapım şirketi farklı bir oyuncu arayışına girdi. Cast çalışmaları devam eden dizinin çekimlerine temmuz ayında başlanması planlanıyor. Dizi, eylülde seyirciyle buluşacak.

ALİ EKBER CEVAHİR DİZİSİ EKRANLARA GELMEYE HAZIRLANIYOR

Faruk Turgut, Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrolünde Usta oyuncu Kadir İnanır’ın yer alacağı dizinin ismi ise Ali Ekber Cevahir olarak açıklandı. Usta oyuncu dizidie Galatalı Eşref karakterine hayat verecek. Dizinin senaryosunu ise Esen Ali Bilen, Emre Erkan ve Ece Umay Mit kaleme alıyorlar. Ali Ekber Cevahir dizisinin çekimlerine Temmuz’da başlanacak.

ALİ EKBER CEVAHİR DİZİSİNİN KONUSU

Üç kızı bulunan Eşref’in ailesinde ve mahallesinde yaşayacağı çatışmaları ekranlara taşıyacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ali Ekber Cevahir dizisi konusu ve oyuncuları

x