baby sensory

Alina Boz’a sorulmaması gereken sorular!

Paramparça dizisinin güzel yıldızı…

19 Ocak 2015 Pazartesi, 14:53

Alina Boz, Paramparça dizisindeki Hazal rolüyle, dikkatleri üstüne çeken Türkiye’nin en genç yeteneklerinden biri oldu. Son derece renkli bir hayatı ve geniş bir arkadaş çevresi olan Alina Boz’la tanışmak isteyen çoğu kişi şu sıralarda genç oyuncunun sosyal medya hesaplarına akın etmeye başladı.

İŞTE HAZAL’IN GERÇEK ANNESİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Biz de bu uğurda en saçma yorumları bile yapmaktan kaçınmayanlar için, 11 adımda gönülleri paramparça eden Alina Boz’la hakkında bilmeniz gerekenleri derledik.

PARAMPARÇA İZLEMEK İÇİN 10 NEDEN-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Alina Boz’a en çok sorulan soruların başında “Türk müsün?” geliyor. Bu soru hemen hemen her instagram paylaşımında yorum olarak geliyor Alina’ya. Hem kendisinin daha fazla bu soruyla muhatap olmaması hem de bu soruyu sormaya çekinenler için altını çizerek belirtiyoruz: Alina Boz Moskova doğumlu. Ancak İstanbul kütüğüne bağlı. Annesi Rus asıllı babası ise Türk.

İŞTE PARAMPARÇA’NIN KÖTÜ KADINI KERİMAN’IN İLGİNÇ DEĞİŞİMİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

 “Dokuz yaşında tiyatro eğitimi almaya başladım. Ardından ajansa yazıldım. Reklamlarda oynadım, dergi çekimlerinde yer aldım. Ve girdiğim bu dünyayı çok sevdim.

Alina Boz’un hemen her yaş grubundan hayranları mevcut. Öyle ki 30-40 yaş grubundan erkek hayranları bile kendisiyle tanışmak için “zarf atma” niteliğinde yorumlar gönderebiliyorlar. Bu noktada herkesin dikkate alması gereken bir ayrıntı var, Alina Boz 14 Haziran 1998 doğumlu. Yani Galatasaray Şampiyonlar Ligi’nde Juventus’la aynı puanı alıp averajla elendiği sırada henüz Alina doğmamıştı!

 PARAMPARÇA’NIN HAZAL’I SÜRPRİZ BİR KARAR ALDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Alina’ya çok özel sorular da yöneltilebiliyor. Bunlardan biri de “Boyun kaç?” Sorana ne faydası olacak bilmiyoruz ama kendisi 1.73 boyunda. Kilosunu da merak edip sormayın diye şimdiden söyleyelim kendisi şimdilik 50 kilo civarında.

Alina’ya sorulan belki de en zihni sinir sorulardan biri de “Murat Boz’la akraba mısınız?” dır. Bilindiği kadarıyla bir akrabalık söz konusu değil. Alina ve Murat arasındaki bağ Süleyman Demirel’le Volkan Demirel arasındaki bağ kadar alakasız.

Başka sorulara bakacak olursak da aslında paylaştığı fotoğraflarda çok net olmasına rağmen kendisine inatla saç ve göz rengi sorulabiliyor. Alina’nın kumral saçları ve yeşil gözleri var. Ancak çoğu kişi tarafından sarışın sanılıyor.

Alina’nın belki de en çok muhattap olduğu soruların başında da sürekli aynı karede yer aldığı Burak Can adlı arkadaşıyla sevgili olup olmadıkları. Alina’nın Burak’la bir ilişkisi yok.

Ancak Alina kiminle fotoğraf çekinse “Acaba sevgilisi bu mu?” gibi sorular da ardından geliyor. Alina’nın son dönemde bu konuyla ilgili bir açıklaması yok. Kadın erkek ilişkilerine yönelik çok az paylaşımda bulunuyor.

Alina’ya genelde nerelerde dolaştığı da yöneltilen sorular arasında. Alina genelde arkadaş grubuyla dolaşıyor. Nereye gidiyor derseniz; Beyoğlu, Etiler, Bostancı genel olarak bulunduğu semtler arasında.

Annem, tiyatro eğitimime Rusya’da devam etmemi çok istiyor. Sanırım bunu yapacağım.”

Özel zevkleri de Alina’ya zaman zaman sorulabiliyor. Açıkçası renkli bir hayatı var Alina’nın ve yaşı henüz çok genç olduğu için hemen herşeyle ilgilenebiliyor.

Galalar, açılışlar gibi özel günlere kimlerle katılıyor bu kız diye düşünenler için söyelyelim Alina arkadaşlarına çok düşkün ve bu tip organizasyonlara da arkadaşlarıyla katılıyor.

Önemli bir nokta ise hayvan sevgisi. Alina tam bir hayvansever. Özellikle sokak hayvanları hakkında yaptığı paylaşımlar oldukça dikkat çekici. Alina hayvanları çok seviyor ve onlar hakkında sürekli paylaşımlar yapıyor.

Evet toparlamak gerekirse Alina’nın arkadaşı olmak için giriş seviyesinde bilgiye artık sahip sayılırsınız. Ancak şunu belirtmemiz gerekir ki Alina’nın zaten çok geniş bir çevresi var ve fotoğraflarına yapılan yorumlara pek fazla cevap vermiyor. Ama gün olur da kendisiyle kontak kurmayı başarabilirseniz kendisine Murat Boz’la akraba olup olmadığını, Türk olup olmadığını kesinlikle sormayın ve iflah olmaz bir hayvansever olmaya gayret edin.

Alina Boz kendisini şöyle özetliyor: “Dokuz yaşında tiyatro eğitimi almaya başladım. Ardından ajansa yazıldım. Reklamlarda oynadım, dergi çekimlerinde yer aldım. Ve girdiğim bu dünyayı çok sevdim. İyi bir oyuncu olmaktan başka hedefim yok. Annem, tiyatro eğitimime Rusya’da devam etmemi çok istiyor. Sanırım bunu yapacağım.”

You must be logged in to post a comment Login