Altın Tepsi dizisi konusu ve oyuncuları

Altın Tepsi dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Şevval Sam ve Talat Bulut’un dizisi Altın Tepsi hakkında son haberler..

ALTIN TEPSİ DİZİSİNDE ONUR TUNA’NIN PARTNERİ KİM OLACAK

FOX’un Medyapım’ın yapımcılığında ekrana gelecek yeni dizisi ‘Altın Tepsi’nin başrol oyuncusu Onur Tuna’ya partner arayışı devam ediyor.

Şevval Sam ve Talat Bulut’un başrollerini paylaşacağı Eda Ece’nin kadrosunda yer alacağı dizide Onur Tuna’nın partneri olması için son olarak O Hayat Benim’de rol alan Ezgi Asaroğlu ve geçtiğimiz haftalarda final yapan Ateşböceği’nde rol alan Nilay Deniz’e teklif götürülecek.

‘Altın Tepsi’ yeni yılda FOX’ta!

ALTIN TEPSİ DİZİSİ KANAL DEĞİŞTİRDİ

Onur Tuna, Talat Bulut ve Şevval Sam’ın başrollerinde oynayacağı Altın Tepsi dizisi başlamadan başka kanala transfer oldu. Medya Yapım’ın yeni dizisi ”Altın Tepsi” yakında FOX ekranında seyircisiyle buluşacak.

Altın Tepsi’nin Ocak ayında Atv’de yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Altın Tepsi’nin FOX’a transfer olduğu açıklandı.

ALTIN TEPSİ DİZİSİ KONUSU

Senarist Melis Civelek’in kaleme aldığı dizide hayatta üç şey gizlenemez ”aşk, duman ve parasızlık” sloganı üzerinden yola çıkıyor.Sosyetik cemiyet ve iş dünyasının arka tarafında yaşanan olayları anlatan dizide bol entrikaya şahit olacaksınız.

Şu an için Şevval Sam, Onur Tuna, Damla Sönmez ile Talat Bulut’un başrollerin paylaşacağı bilinen dizide, Onur Tuna; havacılık şirketi sahibi Alihan Taşdemir rolüyle karşımıza çıkarken Talat Bulut ise cemiyetin gözde iş adamı Halit Aydın rolünü canlandıracak.

Aşk hayatı oldukça hareketli olan Alihan Taşdemir, hiç ummadığı bir anda Damla Sönmez’in canlandıracağı hostes Zeynep karakterine aşık olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Altın Tepsi dizisi konusu ve oyuncuları

x