Arkadaşlar İyidir dizisi Show TV

Arkadaşlar İyidir dizisinin konusu ve oyuncuları..

28 Ağustos 2016 Pazar, 00:20

Arkadaşlar İyidir dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Arkadaşlar İyidir dizisinden yeni haberler..

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Arkadaşlar İyidir dizisi için geri sayım başladı…

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un üstlendiği Arkadaşlar İyidir dizisi, 28 Ağustos Pazar akşamı Show TV ekranlarında başlıyor.

Başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yer aldığı, genç kadroya; Emre Karayel, Didem İnselel, Devrim Özder Akın, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimler eşlik ediyor. Yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un yaptığı “Arkadaşlar İyidir”in senaryosunu ise Ekin Atalarkaleme alıyor.

ARKADAŞLAR İYİDİR”İN JENERİK MÜZİĞİ GRİPİN İMZALI!
Türk Pop Müziğinin klasikleşen her nesilde iz bırakan şarkısı “Arkadaş” Show TV’nin yeni dizisi “Arkadaşlar İyidir” ile bir kez daha gönülleri fethetmeye geliyor. Dizinin jenerik şarkısı olan “Arkadaş”ın yeni yorumu Gripin imzasını taşıyor.

Başrollerinde; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yer aldığı, genç kadroya; Emre Karayel, Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimler eşlik ediyor. Yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un yaptığı “Arkadaşlar İyidir”in senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alıyor.

ÜNİVERSİTELİ 5 GENCİN SÜRÜKLEYİCİ HİKAYELERİ!
Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği “Arkadaşlar İyidir”, üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikayelerini çarpıcı bir dille anlatacak. Show TV’nin yeni dizisi “Arkadaşlar İyidir” yakında izleyicisi ile buluşacak. İşte “Arkadaşlar İyidir”in İlk Tanıtımı!

EMRE KARAYEL, “ARKADAŞLAR İYİDİR” DİZİSİ İLE EKRANA DÖNÜYOR

Ekranın sevilen yüzü Emre Karayel, uzun bir aranın ardından yapımını O3 Medya’nın yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un üstlendiği “Arkadaşlar İyidir” dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

İKTİSAT PROFESÖRÜNÜ CANLANDIRAN KARAYEL’İN  SETDEKİ İLK GÜNÜNDEN KARELER…
Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yer aldığı genç kadroya eşlik eden Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin gibi güçlü isimlere Emre Karayel de dahil oldu.
emre-karayel-arkadaşlar-iyidir-dizisi
İktisat Profesörü Tarık Hoca’yı canladıran Karayel, setteki ilk gününde oldukça heyecanlı idi.  5 Gencin hikayesini  izleyeceğimiz  dizide onların  yol göstericisi olarak  karşımıza çıkacak oyuncu rolü ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Ben de 4 sene iktisat okudum. Bu eğitimimin, oyunculuk hayatımda birgün işe yarayacağını hiç tahmin edemezdim. Ne mutlu bana ki  enerji dolu bu  gençlerle tekrar o yıllarımı yaşıyor ve de deneyimlerimi onlarla paylaşma fırsatı buluyorum. emre-karayel-arkadaşlar-iyidir

Senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı  sürükleyici hikayesi ile merakla beklenen “Arkadaşlar İyidir”  çok yakında  Show Tv’de  başlıyor. emre-karayel-arkadaşlar-iyidir-2
Show TV’nin yeni ve iddialı ”Arkadaşlar İyidir” dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’nın, yönetmenliğini ise Deniz Koloş’un yaptığ, başrollerinde Emre Karayel, Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos,  Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin’in yer aldığı diziye son olarak FOX’ta ekrana gelen ‘1 Kadın 1 Erkek 2 Çocuk’ dizide rol alan Emre Karayel dahil oldu. Karayel, dizide öğretmeni canlandıracak.

emre-karayel

Senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı ve yolları üniversitede kesişen beş gencin hikâyesini konu alan  Arkadaşlar İyidir‘de ekranda ilk kez görünecek yeni yüzlere deneyimli oyuncular eşlik ediyor. Dizinin genç kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos,  Didem İnselel, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin yer alıyor.arkadaşlar-iyidir-dizisi-4

Üniversiteli 5 gencin aileleri ile ilişkilerini, yaşadıkları çatışmalarını, aşklarını, dostluklarını, heyecanlarını kısacası büyüme hikâyelerini çarpıcı bir dille ekrana taşımaya hazırlanan “Arkadaşlar İyidir”in çekimleri  İstanbul’da sürüyor.arkadaşlar-iyidir-dizisi-3

Arkadaşlar İyidir dizisi ağustos ayında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.arkadaşlar-iyidir-dizisi-2

 

You must be logged in to post a comment Login