baby sensory

Analı Oğullu dizisi

Ekranların iddialı komedi dizisi bu akşam başlıyor..İşte diziyle ilgili tüm bilgiler..

29 Nisan 2014 Salı, 00:51

Show TV’deki Analı Oğullu dizisinin oyuncuları kimler? Analı Oğullu dizisi konusu nedir? Analı Oğullu’da kim kimdir, kim hangi rolde? Hangi kanalda yayınlanacak? Ne zaman başlayacak? Analı Oğullu dizisi yayın günü..

ANALI OĞULLU DİZİSİNE SÜRPRİZ OYUNCU – HABER İÇİN TIKLAYIN

Show TV’nin yeni komedi dizisi “Analı Oğullu” güçlü oyuncu kadrosu ile 29 Nisan Salı akşamı 19.30’da Show TV’de başlıyor!

Senaryosunu Sermiyan Midyat’ın yazdığı, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, sezonun iddialı sit-com dizisi Analı Oğullu bu akşam ekranda olacak.

ANALI OĞULLU 1. BÖLÜM KONUSU

Analı Oğullu’nun 1. Bölümünde; Mardin ve yöresini en büyük aşireti olan Derikfan aşiretinin ağası Cano’nun başı annesiyle derttedir. Annesi Sidar aşirete varis olacak bir torun istemektedir. Ancak bu hayali hiçbir zaman gerçekleşmeyecek gibi durmaktadır. Çünkü, Cano’nun imam nikahlı karısı Rukiye’yi sevmemektedir. Cano’dan umudu kesen Sidar bir gece ani bir karar ile İstanbul’da yaşayan oğlu Fırat’ın yanına yola çıkar. Ancak, Sidar’ın Fırat hakkında bilmediği bazı gerçekler vardır. Öte yandan Mardin’de, Cano çocuğu olmadığı için hakkında çıkan dedikodularla başa çıkamaz hale gelmiştir. O da çareyi İstanbul’a kardeşinin yanına gitmekte bulur. Çok korktuğu uçak yolculuğu sırasında ise hayatının aşkı olacak Lal ile tanışacak ancak Cano’nun sakarlıkları yüzünden bu tanışma Lal için olumlu olmayacaktır.  Mardin’den İstanbul’a gelen Derikfan ailesini birçok sürpriz beklemektedir…

Her bölümüyle farklı sürprizlerle ekrana gelmeye hazırlanan Analı Oğullu’nun ilk bölümüne, sempatik şarkıcı Atilla Taş, duayen kantocu Nurhan Damcıoğlu ve sevilen programcı Tayfun Talipoğlu şaşırtıcı karakterlerle konuk oyuncu olarak katılacaklar ve izleyicileri kahkahaya boğacaklar.

Sezonun iddialı sit-com’u Analı Oğullu, 29 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de, Show TV’de başlıyor!

ANALI OĞULLU DİZİSİNDEN İLK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Analı Oğullu projesinde, Sermiyan Midyat’ın “Bir halt kahramanı” olarak tanıttığı Cano Ağa’nın ailesi ile beraber İstanbul’a gelişi ve beraber yaşaması imkansız üç ailenin maceralarını anlatıyor. Cano Ağa, sermayeleri dışarı gitmesin diye  istemeyerek evlendiği karısı Rukiye ve atsa atamadığı, satsa satamadığı bir Mardin taşı kadar sert, dominant annesi Sidar ile İstanbul’u işgal etme hikayesi izleyicileri ekran başına kitlenecek.

Oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken projede; Melisa Sözen, Devrim Yakut, Sera Tokdemir, Murat Başoğlu, Köksal Engür, Çiğdem Tunç, Taner Rumeli, Gülhan Tekin, Durul Bazan, Onur Buldu, Duygu Yetiş, Burcu Gönder gibi başarılı isimler kamera karşısına geçiyor.

ANALI OĞULLU DİZİSİNİN 1. TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mardinli bir ailenin İstanbul’a geliş hikayesinin anlatıldığı proje sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Sermiyan Midyat’ın aynı zamanda başrolünü de üstlendiği Analı Oğullu, memleketin tüm profillerinden örnekler veren ailelerin karşılaşmasını ve beraber yaşamaya çalışmasını eğlenceli bir dille anlatacak.

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği Show TV’nin yeni dizilerinden biri olan ‘Analı Oğullu’nun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

ANALI OĞULLU DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE?

YAPIM    BKM
YÖNETMEN    SİBEL KOCATAŞ
SENARYO    SERMİYAN MİDYAT

KARAKTER ADI    OYUNCU ADI
CANO DERİKFAN    SERMİYAN MİDYAT
SİDAR DERİKFAN    DEVRİM YAKUT
RUKİYE DERİKFAN    GÜLHAN TEKİN
MERDAN TAŞ    DURUL BAZAN
CÜNEYT TAŞ    ONUR BULDU
AFET FETTAN    MEHTAP BAYRİ
ECE GÜZELYALI    MELİSA SÖZEN
FIRAT DERİKFAN    TANER RUMELİ
NUBLU    PATRYCJA WIDLAK
LAL HAKİM    SERA TOKDEMİR
KADİM HAKİM    KÖKSAL ENGÜR
VİLDAN HAKİM    ÇİĞDEM TUNÇ
MÜSVETTE    DUYGU YETİŞ
HALUK    MURAT BAŞOĞLU
GOZDE GELİŞİGÜZEL    BURCU GÖNDER
NAZIM AĞA    KAHTALI MIÇI
ŞİWAN AĞA    DENİZ ERDOĞAN
BARAN AĞA    MEHMET YAŞARU
VEYSİ    CANER ALKAYA
PUFFY    MAX

‘Analı Oğullu’nun baş karakteri Cano’yu ‘Bir halt kahramanı olarak’ tanımlıyan Sermiyan Midyat, yeni projesi ile ilgili  “Uzun bir aradan sonra televizyona yazıp oynayarak dönmenin tatlı telaşı ve heyecanını yaşıyorum. Coşkumun nedeni bu projede bir çok farklı şey deneyecek olmam ve seyircimizin buna vereceği reaksiyon” dedi. Dizinin oyuncu kadrosu çok yakında belli olacak. Analı Oğullu dizisinde başrolü oynayacak olan Sermiyan Midyat, ilk olarak ‘Emret Komutanım’ dizisindeki ‘Arıza Hamza’ rolüyle dikkatleri çekmiş ve tanınmıştı.

Daha sonra Sıla dizisinde oynayan Midyat, ‘Ay Lav Yu’ ve Demet Akbağ’la birlikte rol aldığı Hükümet Kadın filmleriyle de sinemada başarı yakalamıştı.

‘Analı Oğullu’ dizisinin yapımcısı olan BKM Film, 1994 yılında Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar tarafından kuruldu. Bir Demet Tiyatro’dan Çok Güzel Hareketler Bunlar’a kadar çok sayıda başarılı televizyon yapımına imza atan BKM, son olarak Show TV’de yayınlanan ‘Sevdaluk’ dizisinin de yapımcılığını üstleniyor. Sinema alanında da faaliyet gösteren BKM, Vizontele, GORA, Kelebeğin Rüyası, Düğün Dernek, Sen Kimsin, Berlin Kaplanı, Eyvah Eyvah, Patron Mutlu Son İstiyor, Organize İşler, Hokkabaz gibi gişede büyük başarı yakalayan filmlere imza atmıştı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...