baby sensory

Anasının Oğlu dizisi Kanal D

Kanal D ekranlarında sürpriz bir dizi başlıyor..İşte oyuncuların rol aldığı Anasının Oğlu..

04 Ağustos 2014 Pazartesi, 00:10

Kanal D Anasının Oğlu dizisi konusu ve oyuncuları

Bugüne kadar birçok başarılı film ve dizide, senaryoları ve oyunculuğuyla alkışları toplayan Sermiyan Midyat, iddialı bir komedi dizisi olan “Anasının Oğlu” ile, yeniden izleyicisi ile buluşacak.

Başrollerinde Sermiyan Midyat, Melisa Sözen, Devrim Yakut, Durul Bazan, Murat Başoğlu,Gülhan Tekin, Sera Tokdemir ve Köksal Engür gibi başarılı isimlerin yer aldığı BKM Film imzalı Analı Oğullu isim değiştirip Anasının Oğlu adıyla Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin yayın tarihi de belli oldu. Anasının Oğlu, ilk bölümüyle 8 Ağustos Cuma 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

MİDYAT, SİNEMANIN ARDINDAN İLK KEZ TELEVİZYON İÇİN DE YÖNETMEN KOLTUĞUNA OTURUYOR!
Sermiyan Midyat ‘Anasının Oğlu’nun hem senaryosunu yazdı hem yönetiyor hem de oynuyor. Bugüne kadar “Emret Komutanım”, “Kalbim Seni Seçti”, “Sıla”, “Kırık Kanatlar” gibi sevilen diziler ile ekrana gelen ve “Hükümet Kadın” serileri ile “Ay Lav Yu” sinema filmlerinde hem yönetmen koltuğuna oturup, hem de kamera karşısına geçen Midyat, BKM Yapımı “Anasının Oğlu”nda dev bir kadroyla ekranda olacak.

“NE HALİNİZ VARSA GÜLÜN” DİYEN ANASININ OĞLU AİLE BOYU BİR KOMEDİ DİZİSİ“!
Güneydoğulu bir aşiret ağası olan Cano Derikfan’ın, annesiyle yaşadığı torun kavgalarının ardından, yolunun İstanbul’a düşmesiyle bol kaos ve kahkaha içeren hikayesini ekrana taşıyacak olan dizide; Devrim Yakut, Melisa Sözen, Murat Başoğlu, Burcu Gönder, Gülhan Tekin, Erdal Tosun, Taner Rumeli, Duygu Yetiş, Köksal Engür, Durul Bazan, Onur Buldu, Çiğdem Tunç, Caner Alkaya, Sera Tokdemir gibi çok renkli bir ekip, Midyat ile birlikte “Anasının Oğlu”nda izleyicisiyle buluşacak.
“Anasının Oğlu” 8 Ağustos Cuma akşamı saat 20:00’de ilk bölümüyle Kanal D’de olacak.

anasının-oğlu

SERMİYAN MİDYAT’TAN DİZİYE BİR DE ŞARKI!
“Anasının Oğlu”nun şarkısını da Sermiyan Midyat yazdı. Yakında ekrana gelecek olan dizinin şarkı sözleri ise şöyle;
Gel seninle beraber
Aşka düşüp meşk edelim
Ne halimiz varsa gülüp eğlenelim
Anasının oğlu
Yok bir ağa torunu
Anasının oğlu

Bir erkek torun gerek
Gelenek görenek
Ben isterim evlenmek
Öperek severek
Anasının oğlu
Bitmez torun sorunu
Anasının oğlu

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...