baby sensory

Anne dizisi

Cansu Dere ve Vahide Perçin’li Anne dizisi bu akşam başlıyor..Anne dizisi konusu ve oyuncuları

25 Ekim 2016 Salı, 14:50

Anne dizisinin konusu ne? Anne dizisinin başrolünde hangi oyuncular oynayacak. Anne dizisi hakkında tüm bilgiler bu haberde…

ANNE DİZİSİ SETİNDEN İLK KARELER

ANNE DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Star TV’nin yeni sezon için hazırlanan iddialı yapım Anne’nin yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Can Nergis, Berkay Ateş ve Gülenay Kalkan’ın paylaştığı; yapımcılığını Med Yapım-MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği, senaryosunu ise Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı dizi, annesinden şiddet gören küçük bir kızı evlat edinmeye çalışan bir öğretmenin hikayesini konu alıyor.

Anne, ilk bölümüyle 25 Ekim Salı 20.00’de Star’da!

ANNE DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star TV’nin yeni yayın dönemi dizisi “Anne” de başrolleri paylaşan Vahide Perçin ve Cansu Dere’ye , çocuk oyuncu Beren Gökyıldız da katıldı. Vahide Perçin , Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Dizi; ‘’anne’’ kavramını derinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor.

ANNE DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in üstlendiği MEDYapım-MF Yapım ortak yapımı olan dizinin çekimleri Bandırma’da başlandı. ‘Mother’ adlı Japon yapımından uyarlanan yeni dizinin senaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor. Anne dizisi Ekim’de Star’da.anne-dizisi
Star TV’nin iddialı dizisi Anne’nin erkek başrol oyuncusu belli oldu.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği; başrollerini ise Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Damla Sönmez, Gonca Vuslateri ve Berkay Ateş’in paylaştığı yapımda Dere’ye daha önce ‘Her Şeye Rağmen’, ‘Paşa Gönlüm’, ‘Arka Sokaklar’ ve ‘Tatlı İntikam’da rol almış olan Can Nergis eşlik edecek.

Anne, Ekim’de Star’da başlıyor!

CANSU DERE TAŞIYICI ANNE OLACAK

Japon yapımı ‘Mother’dan uyarlanan yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Cansu Dere, dizide taşıyıcı anneyi canlandıracak.

‘Mother’ adlı Japon yapımından uyarlanan yeni dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yeni sezonda star TV’de başlaması planan dizi için Vahide Perçin ve Gonca Vuslateri’den sonra Cansu Dere ile anlaşıldı.

Uzun aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanan Dere, dizide ‘Zeynep’ adlı bir taşıyıcı anneyi canlandıracak.

ÇEKİMLER BAŞLIYOR

Vahide Perçin, Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in üstlendiği MED yapım MF yapım’ın ortak projesi olan dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak. ‘Mother’ adlı Japon yapımından uyarlanan dizinin senaristliğini ise Berfu Ergenekon üstleniyor.

 

You must be logged in to post a comment Login