Anneler ve Analar’da Hazar Ergüçlü ile Sinem Kobal’dan türkü

Analar ve Anneler’de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal’ın yorumladıkları “Çiğdem Der ki” adlı türkü büyük yankı buldu.

05 Kasım 2015 Perşembe, 23:51

Anneler ve Analar dizisinde Hazar Ergüçlü ile Sinem Kobal Çiğdem Der ki türküsünü seslendirdi.

ANALAR ANNELER’E KARA PARA AŞK’TAN BİR TRANSFER DAHA

Ay Yapım imzalı Analar ve Anneler’de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal’ın yorumladıkları “Çiğdem Der ki” adlı türkü büyük yankı buldu.

Ergüçlü ve Kobal’ın performansının çok beğenildiği bölümden özel olarak hazırlanan klip bugün yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak bölümden sahnelerin de yer aldığı video klip oldukça merak uyandırdı.

ANNELER ANALAR’DA NELER OLDU?

Zeliha, oğlu Murat’ın yaşadığını öğrenmiştir ve evladını bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. İlk iş olarak Neriman’a gider, torununun yaşadığı müjdesini alınca sevineceğini sandığı Neriman, Zeliha’yı evden kovar, Murat’ı hastaneden kaçıran ve evinde saklayan Neriman’ın ta kendisidir çünkü. Öte yandan Mustafa köyden çoktan çıkmış ve Kader’i bulmak için İstanbul’a varmıştır bile. Ancak babası Hüseyin Ağa’nın peşinde olduğundan habersizdir. Hüseyin  Ağa işlediği büyük suçu örtmek için Mustafa’dan önce Kader’i bulmayı kafasına takmıştır. Bir yandan Murat bebeğe gittikçe bağlanan Kader’in canı tehlikededir.

You must be logged in to post a comment Login