baby sensory

Arka Sokaklar 12. sezonu sürpriz oyuncularla açıyor

Güzel oyuncu Rıza Baba’nın ekibine katıldı

15 Eylül 2017 Cuma, 01:52

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 12. sezonuyla başlıyor. Kadrosuna sürpriz oyuncuların katıldığı Arka Sokaklar 15 Eylül Cuma akşamı yeni sezonunu açıyor.

Yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı sevilen dizi, 15 Eylül Cuma akşamı yeni sezona merhaba diyor.

Başrollerinde Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Oya Okar (Selin Komiser), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin) ve Ozan Çobanoğlu’nun rol aldığı Arka Sokaklar, Haziran ayında sezon finali ile hafızalarda yer etmişti.

Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda ise Merve Oflaz ve Hasan Küçükçetin de rol alacak. Survivor’ın tek kadın şampiyonu olan Merve Oflaz, Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda Rıza Baba’nın ekibine katılacak bir polisi canlandıracak.

Dizinin yeni sezon ilk bölümleri Şanlıurfa’da çekildi. Urfa halkının yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan dizi ekibi ve oyuncuların Kuş Mezatı, Baharatçılar Çarşısı ve Balıklı Göl’de gerçekleşen çekimleri coşku içerisinde geçti.

Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl ve Kaçak dizilerinde farklı karakterlere hayat veren Hasan Küçükçetin, yeni sezonda “Arka Sokaklar”da sürpriz bir karakterle karşımızda olacak.  Küçükçetin dizide, komiser Mesut ile (Şevket Çoruh) amansız bir maceranın içine sürüklenecek. Arka Sokaklar, farklı hikayeleriyle yeni sezonda da tüm hızıyla devam edecek.

 

You must be logged in to post a comment Login