Arka Sokaklar 400. bölüm kutlamasında Hüsnü Çoban mesajı

Arka Sokaklar 400. bölümü böyle kutladı

05 Mayıs 2016 Perşembe, 02:46

Kanal D’nin ekran klasiği dizisi Arka Sokaklar 400. bölüm kutlamasına Hüsnü Çoban rolündeki Özgür Ozan da katıldı.

RIZA BABA’NIN EKİBİNE YENİ DÜŞMAN GELİYOR-İŞTE DETAYLAR

Türk televizyonlarının fenomen dizisi “Arka Sokaklar”da, 400’üncü bölüm mutluluğu yaşanıyor. Ekip bunu önceki gün Seyrantepe’deki sette kutladı.arka-sokaklar-400.-bölüm-1400’üncü bölümün çekimlerinin tamamlanmasının ardından düzenlenen kutlamaya dizinin yönetmeni Orhan Oğuz, başrol oyuncuları ve teknik ekip tam kadro katıldı.hüsnü-çoban-arka-sokaklarOrhan Oğuz, üzerinde “400. bölüm” yazan pastanın kesilmesinin ardından çalışma arkadaşlarını tebrik etti. arka-sokaklar-400Arka Sokaklar‘ın 22 Nisan’da ekrana gelen bölümünde vurulan ve akıbeti hala belirsizliğini koruyan Hüsnü Çoban rolündeki Özgür Ozan da kutlamaya katıldı.

Arka Sokaklar 400. bölüm fragmanı

ARKA SOKAKLAR 400. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Çoban ailesi Hüsnü için dua ediyor, Mesut ise Hüsnü için başını belaya sokuyor.

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Cuma akşamı 4.kez “dalya” diyor ve 400. Bölümü ile ekrana geliyor.

Mesut, Hakan ve Ali Maruf’un sinyalinin geldiği ormanlık alana doğru yoldadır. Ancak Maruf’un işini bitirmek isteyen biri daha vardır: Kadir, peşine çok sayıda adam takmış buluşma yerine doğru yola çıkmıştır. Sinyal noktasında yalnız Maruf’u bulmayı bekleyen ekip kendini ıssızda, bir sürü silahlı adamın ortasında, desteksiz bulur. Çatışma kaçınılmazdır, Sayıca az olan ekibimiz için ormanın ortasında hayatta kalma savaşı başlar.

Suat, Nazike, Metin, Tekin, Zeliha yoğun bakım önünde perişan halde beklemeye devam etmektedir. Ancak Hüsnü kötüleşmeye başlar, tansiyonu düzensizleşmiş, nabız yükselmeye başlamıştır. Acilen ameliyata alınan Hüsnü’nün böbreklerinde sorun olduğu, bir tanesinin neredeyse işlevini kaybettiği, vücuttan sıvı atılamadığı bilgisi verilir. Böbrek tek başına ihtiyacı karşılayamadığı için tansiyon düzene girmez ise ne kadar daha dayanabileceği bilinmemektedir.

Tekin perişan olmuş, bir köşede tek başına ağlamaktadır. Mesut yanına gider. Tekin içerisindeki tüm acıyı Mesut amcasına haykırır. Mesut bu sinirle emniyete gider.  Rıza babaya haber vermeden Kadir’in sorgusuna girer, Maruf yine kaçmayı başarmış, zamanında ona kol kanat geren Kadir ise bir şey bilmediğini iddia etmektedir.

Mesut, adama sorduğu sorulardan her alamadığı cevap karşısında kendini kaybeder. Kadir sonunda dayanamaz ve sorguda bayılır. Hüsnü’nün kötüleşen sağlık durumu ve Mesut’un üzerine atılı suç, ekibi eskisinden de zor bir noktaya sürükler. Kendini bir dönüm noktasında bulan ekip, tüm darbelere rağmen sonuna kadar ayakta kalmak için ant içer. Dayanmak zor olabilir, ama direnmek mecburidir…

You must be logged in to post a comment Login