baby sensory

Arka Sokaklar

Arka Sokaklar’a 5 yeni oyuncu

08 Eylül 2014 Pazartesi, 02:05

“Arka Sokaklar” 19 Eylül Cuma akşamı yeni bölümüyle saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Kadrosuna Müge Boz,Can Nergis ve Beril Kaya’yı katan Arka Sokaklar’a 5 yeni isim daha katıldı.

Oyuncular Seda Kement,Esin Karakaya,Efe Aydın,Balım Gaye Bayrak ve Tolga Yavuz ekibe yeni katılan isimlerin yakınlarını canlandıracak.Yenilenen kadrosuyla Arka Sokaklar her Cuma Kanal D’de!

Başrollerini Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın paylaştıkları fenomen dizi bu yıl 9.sezonu ile ekrana gelecek. Dizide; Can Nergis “Onur Yalçın”, Müge Boz  “Ece Dündar” ve Beril Kayar da “Deniz Gençoğlu” karakterlerini canlandıracak.

337.bölümüyle yeni sezona başlayacak olan dizi, aksiyonu yüksek ve merak uyandırıcı bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

GENEL KONU:

Yapımını Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul’un yazdığı dizide; İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan 5 kişilik polis timinin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları, mizah süzgecinden de geçip, eğlenceli ve keyifli bir anlatımla ekrana gelecek.

Sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan polislerimiz, “Birliktelik ruhu” ve “Mücadele azmiyle” kötülerin korkulu rüyası olacaklar.

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Başkomiser Rıza Baba olur. Rıza Baba; genç, enerjik ve yakışıklı komiser Murat’a, ekibe yeni katılan çiçeği burnunda polis memuru Zeynep’e, hayatla ve kendisiyle yaşadığı problemler yüzünden kimi zaman kontrolden çıkabilen Mesut’a ve kalabalık ailesiyle İstanbul’da geçim derdine düşmüş saf-temiz yürekli Hüsnü’ye; kısacası tüm ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Bazen aynı mutluluğa kadeh kaldıracak, bazen de aynı gözyaşını paylaşacaklar. ‘Birliktelik ruhu’ ve ‘mücadele azmiyle’, hem kendi hayatlarında hem de şehir-i İstanbul’da yollarını bulmaya çalışacaklar.

Oyuncular

Zafer Ergin: Rıza
Şevket Çoruh: Mesut
Özgür Ozan: Hüsnü
Çağla Kubat: Komiser Elif
Uğur Pektaş: Murat
Berk Oktay: Sinan Komiser
Zeynep Beşerler: Melek Komiser
Alp Korkmaz: Polis Ali
Özlem Çınar: Aylin-Komiser Muavini
İpek Yaylacıoğlu: Pınar
Figen Evren: Suat
Filiz Taçbaş: Ayla
Nazlı Tosunoğu: Nazike
Yüsra Geyik: Zeliha
Onur Bay: Tekin
Furkan Göksel: Metin
Kerimhan Duman: Tunç
İlker Yiğen: Yavuz
Özge Özbütün: Şule
Mustafa Efe Güray: Haydar Berk
Ecem Naz Aslan: Şirin

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...