Arka Sokaklar dizisine sürpriz konuk

Ünlü sanatçı Arka Sokaklar’a konuk oluyor

15 Mart 2016 Salı, 03:55

Kanal D ekranlarında büyük ilgiyle izlenen Arka Sokaklar’ın 393. bölümüne usta müzisyen Okay Temiz konuk oldu.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Özlem Çınar, Oya Okan ve son olarak Ozan Çobanoğlu’nun katıldığı Arka Sokaklar’a usta müzisyen Okay Temiz katıldı. Okay Temiz’in ilk kez bir dizide rol alacağı bölüm 18 Mart’ta Kanal D de ekrana gelecek. Arka Sokaklar yeni bölümleriyle Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D! arka-sokaklar-okay-temizARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Civan Dayı ve Reva ölmüş, Sancar ise artık tek başına kalmıştır. Ekip, işlerinin kolaylaştığını düşünse de Rıza Baba, Sancar’ı yakalamadan hiç bir şeyin kolaylaşmayacağını ekibe bir kez daha hatırlatır. Sancar’ın fotoğrafı tüm ekiplere dağıtılır. Arif Müdür ise, ekibe Suriye’den sınırından “sınırsız” insan kaynağı aktığını ve Sancar’ın daha büyük olaya hazırlandığını söyler. Sancar yakalanana kadar ekibin elindeki en önemli iş budur. Komiserlerimiz gruplara ayrılarak asayiş noktalarını denetlemeye çıkarlar.

Nazike 2-3 günlüğüne akraba ziyaretine gitmeye karar verir. İstanbul’un bir diğer ucuna gideceğinden Suat, Nazike’nin yolu nasıl bulacağının telaşına düşer. Nazike’nin bir kaç gün bile olsa evde olmayacağına en çok Hüsnü sevinir. Nazike duraktaki yolculara, etraftaki gördüğü kişilere sora sora yolunu bulmaya çalışmaktadır. Bu arada kadını uzaktan ürkütücü iri yarı bir tip izlemeye başlar. Nazike ıssız bir sokaktan geçerken kapkaça uğrar, bu arbede sırasında da düşüp kafasını vurur. Suat bir süre Nazike’den haber alamayınca Hüsnü’yü taarruza geçirir.

Hakan’ın annesi Nesrin sürekli Aylin’i sormaktadır. Hakan bu durumdan fazlasıyla sıkılmış ancak bir yandan da içten içe acaba mı diye de düşünmekten kendini alamamaktadır. Nesrin alışverişe çıkmıştır. Bu sıra da o da kapkaça uğrar. Hemen biricik oğlu Hakan’a haber verir. Hakan haberi aldığı sırada yanında olan Aylin ile beraber annesinin yanına koşar.

You must be logged in to post a comment Login