Arka Sokaklar’a Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan transfer

Kanal D ekranında 11. sezonuyla yayınlanan Arka Sokaklar dizisine Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan transfer.

Arka Sokaklar dizisine sürpriz bir isim katıldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Alp Korkmaz, Özlem Çınar ve Figen Evren gibi önemli oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar’a yeni bir karakter katıldı.

Daha önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan Kaya Sensev Arka Sokaklar’da rol alacak. Kaya Sensev dizide mafya babası Kenan Aslan rolüne hayat verecek.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Suat’ın da Haydarberk ile birlikte Safranbolu’ya, Hüsnü’nün yanına gitmesinden sonra İstanbul’da evin reisliği Metin’e kalır. Zeliha’nın bir gün önce yaptığı yayının işe yarayıp yaramayacağı merak konusudur.Veysel’in ipliğinin pazara çıkması, Hüsnü’nün ekibe ve İstanbul’a geri dönebileceğinin ışığıdır.

Mesut ve Ali hastaneye gidip Ender’in ifadesini alırlar. Sezgin ve Veysel’in nerede olduğu ile ilgili bilgi almaya çalışırlar. Ender hiçbir açık vermez. Ancak, biricik aşkı gözbebeği Gökçe ile ilgili baskı yapılınca Ender bildiklerini anlatır. Sezgin’in bağ evinde olduğu ve en son Ender’e bir bomba düzeneği hazırlattığı öğrenilir. Ekip, soluğu bağ evinde alır. Ancak bağ evi tabii ki boştur. Ekip, Veysel’in has adamlarından Halit’in cesedi ile karşılaşır. Veysel ve Sezgin’in de arası açılmaya başlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Arka Sokaklar’a Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan transfer

x