Arka Sokaklar’da bir şok daha! Rıza Baba ölüyor mu?

Arka Sokaklar ekibine Rıza Baba darbesi! Rıza Baba ölüyor mu?

21 Haziran 2016 Salı, 15:12

Arka Sokaklar’ın 407. bölümünde vurulan Rıza Baba ölecek mi?

Kanal D’nin 11 sezonu geride bırakan dizisi Arka Sokaklar, heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin 25 Haziran’da yayınlanacak olan 407. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kısa süre içinde binlerce kişi tarafından izlenen fragmana Rıza Baba’nın vurulma sahnesi damga vurdu. Geleceğini kurtarmaya çalıştığı genç, Rıza Baba’nın hayatına mı mal olacak?  Ekibin Rıza Baba’yı hastaneye yetiştirmeye çalıştığı anlar ‘Rıza Soylu ölüyor mu’ sorusunu akıllara getirdi. Arka Sokaklar’ın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bölümlerinde ise vurulan Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmediği uzun süre sosyal medyada gündem olmuştu.

Arka Sokaklar 407. Bölüm 24 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

ARKA SOKAKLAR 407. BÖLÜM FRAGMANI – RIZA BABA VURULUYOR

ARKA SOKAKLAR’DA GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

Azmi’nin memleketinde yargılanacak olması ekibin gündemine bomba gibi düşer. Rıza Baba ve Mesut, Savcı Fikret’in yanına gidip bu durumun nasıl olduğu ile ilgili bilgi almak isterler. Erdal hala Bekir’in mekanın da saklanmaktadır. Azmi, Avukat Uğur ile birlikte cezaevinden çıkar. Uğur’dan Erdal’ı bulmasını ister. Konvoy halinde havaalanına gitmek üzere kalkış yaparlar.Rıza yanında Mesut ile beraber Azmi’nin yol aldığı konvoyu durdurur. Rıza’nın Azmi’ye söyleyeceği son birkaç laf kalmıştır. Arama izni bulunan Erdal’ın telefon hatlarına ve e-mail hesabına da erişim sağlanır.

Azmi’nin yeni tuttuğu avukatı Uğur’da Erdal’a ulaşmak için takibe alınır. Erdal Av. Uğur ile buluşur. Azmi’nin bıraktığı parayı verir. Erdal şehir dışında, ıssız yerdeki villasında Emre’den aldığı mallarla gününü gün etmektedir. Ekibimiz yaptığı araştırmalar sonucu Emre üzerinden Erdal’a ulaşmayı başarır. Erdal’ın kızla beraber olduğu eve basın düzenlenir. Erdal kızı rehin alınca da Selin kendisini ortaya atar.

You must be logged in to post a comment Login