Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban ile Gonca evlenecek mi?

Arka Sokaklar’da Baş Komiser Hüsnü Çoban yeni bir aşka yelken açtı! Arka Sokaklar’da Hüsnü ve Gonca evlenecek mi?

Arka Sokaklar’ın 10 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 456. bölümünde, Rıza Baba’nın eşi Ayla ve Nazike’nin çabalarıyla, Hüsnü Çoban, emekli baş komiser olan Gonca  ile tanışır. Geçen sezon finalinde karısı Suat’ı kaybeden Hüsnü Komiser, biraz temkinli de olsa Gonca ile yakınlaştı. Hüsnü ve Çoban’ın ilişkisi evlilikle mi sonuçlanacak? Arka Sokaklar’a yeni sezonda katılan Pelin Körmükçü, Gonca rolünü canlandırıyor.

İşte Arka Sokaklar’ın son bölümüne damga vuran Hüsnü ve Gonca sahnesi:

Ayla, Nazike ile konuştuktan sonra Hüsnü’nün evlenmesi için ona bir kısmet buluyor! Suat’ın ölümünden itibaren yanlızlık çeken Hüsnü, sevenlerinin içine dert olur. Başta Nazike olmak üzere, Rıza Baba ve ekip de bu durumun değişmesini düşünürler. Nazike, Suat ile yaptığı son konuşmasından dolayı mahçuptur. Mahcubiyeti ise, Suat’a verdiği sözdür. Suat, kendisine bir şey olması halinde Hüsnü’nün evlenmesini istemiştir. Nazike harekete geçer ve Rıza Baba’nın eşi Ayla ile konuşur. Ayla’nın bir tanıdığı vardır ve onun da eşi kısa zaman önce kanserden ölmüştür.

İsmi Gonca olan bu kısmet, emekli bir baş komiserdir. Rıza Baba’yı da devreye sokan Ayla, bir tanıştırma yemeği organize eder. Hüsnü, Gonca ile tanışır ve yemek güzel geçer. Daha sonrasında ise, Ali ekiptekilere bu olayı anlattığı zaman Hüsnü kulak misafiri olur. Tanıştırma olayının iyi bir oyun olduğunu öğrenir. Rıza Baba ile bu durumu anlayışlı bir şekilde konuşur. Hüsnü, kapıyı kapatmaz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban ile Gonca evlenecek mi?

x