e
sv

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin şoku! Katil mi oldu?

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin katil mi oldu? Arka Sokaklar’ın 476. bölümde Tekin’in yeni sevgilisinin evinde tanıştığı genç kız ölü bulunur ve en son onunla görülen kişi ise kendisidir. Arka Sokaklar’ın 477. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Tekin gözaltına alınıyor. Hüsnü Komiser’e ise görevden el çektiriliyor.

TEKİN CİNAYET ŞÜPHELİSİ OLARAK GÖZALTINDA
Tekin, yeni sevgilisinin evindeki partidedir. Burada sevgilisinin önceki erkek arakadaşı da bulunmaktadır. Bu kişi yanındaki diğer kişi ile birlikte gözüne kestirdikleri genç kızın alkollü olmasından faydalanmak isterler. Tekin bu durumu fark eder ve kızı uyarır, fakat kız, Tekin’in söylediklerine kulak asmaz. Tekin duruma müdahale etmek istediği sırada ise, genç kıza musallat olan bu adamlar tarafından dayak yer. Sevgilisi ise, bu olayın büyümesine neden olarak gördüğü Tekin’e hem fırça atar, hem de evden kovar.

Konaktan çıkan Tekin dışarıda gördüğü bu kızı alkollü olmasından dolayı eve bırakmak için arabasına alır. Kız ertesi gün ölü bulunur. Mobese kameralarında ise, Tekin’in arabasında görülür. Hüsnü, oğlunun karıştığı bu soruşturmadan dolayı tedirgindir; çünkü, baş şüpheli oğlu Tekin’dir! Arka Sokaklar 476. Bölüm Özeti Selin, Umut bebek kaçırıldığı için çok sinirlidir! Teröristleri bulmak için eskiden örgüt liderliği yapmış Ferman’ın ifadesi alınacaktır. Ferman, Edirne’ye tayin edilme talebinde bulunur. Eğer kabul edilirse konuşacağını söyler. Nalbur Osman, Ferman’ın yerine liderlik yapmaktadır. Ferman, Edirne’ye tayin edilirken yolda Osmanlar tarafından kaçırıp kurtarılır. Tekin Şenay’ın evinde kalmaya başlar. Şenay evde parti verir. Evde 18 yaşlarında bir kız vardır, Meltem. Partiden sonra Tekin kızı evine bırakır. Fakat, Meltem’in başına gelen olay sonrasında Tekin’in başı belaya girer. Savcı Arzu, uyuşturucu kartelini yakalamak için operasyon hazırlığı yapmaktadır. İçlerine narkotik polislerinden, Erkan Komiser yerleştirilmiştir. Savcı Arzu, Rıza baba ve ekibimizi de dahil eder. Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

HÜSNÜ KOMİSER GÖREVDEN ALINIYOR! ARKA SOKAKLAR 477. BÖLÜM FRAGMANI

Arka Sokaklar 477. Bölüm Fragmanı yayında! Tekin, cinayetten gözaltına alınıyor! Metin, kardeşi için hayatını tehlikeye atıyor! Tekin’in adı cinayet soruşturmasında yer aldığını duyan Mesut, çok öfkelidir. Tekin ise ne olduğunu anlamakta güçlük çeker. Zeliha, kardeşinin gözaltına alındığını öğrenerek aileye haberi veren isim olur. Tekin’in durumuyla ilgili Hüsnü üzerindeki tüm yetkiler alınır. Savcı, Tekin’in suçlu olduğu konusunda oldukça kararlıdır. Ekibin ise bu durumda elleri kolları bağlı durumdadır. Tekin’in durumunu açığa kavuşturmak isteyen Metin olayın peşinden gider. Fakat silahlı saldırganla girdiği mücadelede hayatı büyük tehlikededir. Bahar, Yusuf’un oğlu Eren’in kaçırılması üzerine olayın peşine düşer. Eren’i bulmak için sürekli olayı kovalayan Bahar, mutlu haberi verebilecek mi? Arka Sokaklar, merakla beklenen yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin şoku! Katil mi oldu?

x