Arka Sokaklar’da Rıza Baba’nın kızı Pınar öldü mü?

Arka Sokaklar dizisinin 428. bölümünde Rıza Baba’nın kızı Pınar öldürülüyor.

Kanal D’de ekranlara gelen yapımda ‘Arka Sokaklar’ dizisinde ‘Rıza Baba’ karakterinin kızı ‘Pınar’, dizide ‘Sezgin’ tarafından öldürülüyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden ‘Arka Sokaklar’da; ailesinin ölümüyle yıkılan ve bir türlü toparlanamayan Sezgin, intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Sürekli, kızının ölümünü düşünerek intikam planları yapan Sezgin, Rıza Baba’yı can evinden vurmaya karar verir.

Hedefindeki isim ise Rıza Baba’nın kızı olan Pınar’dır. Pusu kurup Pınar’ı öldüren Sezgin, amacına ulaşmıştır. Rıza Baba ise evladını kaybetmenin acısıyla büyük bir şok yaşar.

Rıza Baba büyük bir komplo ile hapishaneye gönderilir ve günlerini orada geçirmeye başlar. Tüm aksiliklerin üst üste gelmesi yetmezmiş gibi Rıza Baba’yı hapishanede büyük bir tehlike beklemektedir. Mahmut adındaki mahkum para karşılığında Rıza Baba’yı öldürme görevi almıştır. Lakin bu durumu erken farkeden Oktay, müdahale ederek Rıza Baba’nın hayatını kurtarır.

Sezgin bilmecesi çözülemiyor. Ekip, her delikte Sezgin’i aramasına karşın henüz yakalayamamıştır. Sezgin, dalga geçer gibi Rıza Baba’yı hapishanede ziyaret etmiş ve yapacakları içi önceden ona bilgi vermiştir. Tüm bu söylemlerinden sonra hain planını hayata geçirir ve Rıza Baba’nın kızı Pınar’ın yolunu keserek onu ateşe tutar. Hamile olduğunun müjdesini Rıza Baba’yla paylaşan Pınar’ın bu hain saldırı sonucu durumu ne olacak?

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Arka Sokaklar’da Rıza Baba’nın kızı Pınar öldü mü?

x