baby sensory

Arka Sokaklar’da sürpriz sezon finali

Arka Sokaklar dizisi Cumartesi akşamı sezon finali yapıyor. Finalde izleyicileri sürpriz bekliyor.

28 Haziran 2014 Cumartesi, 00:16

Kanal D’nin yıllardır ekranda olan sevilen polisiye dizisi Arka Sokaklar sezon finali yapıyor. Arka Sokaklar’ın sezon finalinde izleyicileri sürpriz bekliyor.

Başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve Gülcan Arslan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar”  yarın akşam  bir düğünle sezon finali yapıyor. Eylül ayında yenilenmiş kadrosuyla ekrana dönecek olan dizinin 28 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak olan bölümünde Murat ve Leyla evleniyor. Dizinin yeni sezonunda ise Murat ve Leyla artık rol almayacak. İşte dizinin 336. bölümünde yaşanacaklar:

leyla-murat-arka-sokaklarLeyla, Murat ile buluşmaya gitmektedir. Bir taksi çevirir ve biner. Taksici Furkan serserinin tekidir. Yol boyu Leyla’yı alenen taciz eder. Leyla sürekli alttan alır. Furkan kilit cümleyi ağzından kaçırır. Çıkalım eğlenelim iki de roket atarız der. Leyla roketin ne olduğunu öğrenir.  Malı nereden bulduğunu öğrenip, satanları yakalamaktır amaç. Furkan, Leyla’nın polis olduğunu anlamaz. Leyla durumu mesajla Murat’a bildirir. Akşam buluşma planları suya düşer. Bir torbacının peşine takılırlar.

Mehmet, bir markette çalışmaya başlar. Dava da devam etmektedir. Ancak maden şirketinin sahiplerinin duracağı yoktur. Şirketin avukatı Faruk, adamı Nedim’e, davaya devam edenleri ister iyilikle ister zorrla geri çekmelerini sağlamasını ister. En güçlü ve direnen isim Mehmet’tir. Nedim, Mehmet’in karşısındadır. Gözü dönmüş, her şeyi yapmaya hazırdır. Mehmet ise geri adım atmaz. Nedim, Esma ve çocukların içinde olduğu sırada evlerini yaktırır. Ekip, Esma ve çocukları kurtarmanın, Nedim ve Faruk’u yakalamanın peşine düşer. Ömer, babasına Leyla ile evlendikleri zaman onun annesi mi olacağını sorar. Murat bu duruma o kadar güzel bir açıklama yapar ki, arkada konuşmaları duyan Emel, Murat ile gurur duyar. Leyla son gelinlik provasına Muzo ve Aylin ile gider. Ekip için artık düğün zamanıdır. Mutlu olma zamanıdır.

ARKA SOKAKLAR SEZON FİNALİ FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...