e
sv

Aşk Laftan Anlamaz dizisi

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Aşk Laftan Anlamaz dizisi oyuncuları, yayın tarihi ve kanalı.. Hande Erçel‘in yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz dizisinde kimler oynuyor konusu nedir?

Yapımcılığını, Bi Yapım’ın üstlendiği, başrollerini; Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi 15 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.45’te ilk bölümü ile Show TV’de izleyicileriyle buluşacak.

Aşk Laftan Anlamaz‘ın ilk bölümünde; Hayat bir sabah uyandığında annesi Emine’yi karşısında bulur. Altı aydır iş bulamamasının sonucu olarak memleketine geri dönmeye zorlanır. Uzun yakarışlardan sonra yumuşayan Emine kızına sadece bir gün müddet verir. Hayat, telaşlı ve umutsuz bir şekilde görüşmeye giderken yakışıklı iş adamı Murat’la karşılaşır. Kavgalı bir şekilde ayrıldıktan sonra ikinci görüşmesi için, tekstil alanında önemli bir marka olan Sarte’ye doğru yola çıkar. Bitik bir halde asansöre bindiğinde ise küçücük bir yanlış anlaşılma sonucu kendini asistan olarak işe başlamış bulur, üstelik tamamen başka bir kimlikle! Hayat, bu olanları nasıl düzelteceğini düşünürken olaylar iyice arapsaçına döner. Ertesi gün işyerine gittiğinde karşısında Murat’ı görür. Üstelik patronu olarak! Bir an önce oradan kurtulmaya çalışan Hayat, iyice köşeye sıkışır. Çünkü yerine geçtiği Suna, tüm yaşananları öğrenmiştir.Aşk-Laftan-Anlamaz-(3)

“Aşk Laftan Anlamaz”, kavgayla başlayıp aşkla devam eden heyecan dolu ilk bölümüyle bu akşam saat 20.45’te Show TV’de başlıyor!

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

AŞK LAFTAN ANLAMAZ’IN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı Show TV’nin yeni ve iddialı dizisi ‘Aşk Laftan Anlamaz’ ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını Bi Yapım’ın üstlendiği romantik komediye farklı bir boyut kazandıracak olan yaz dizilerinden ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinin 17 Haziran Cuma akşamı 21.00’de başlayacağı iddia edildi. Yani önümüzdeki hafta sezon finali yapacak olan Güldür Güldür Show’un ardından Cuma akşamları Show TV’de aşk, komedi ve eğlence yaz ekranında yer almaya devam edecek.

‘Aşk Laftan Anlamaz’ 15 Haziran Çarşamba akşamı 21.00’de Show TV’de başlıyor!

Show TV’nin keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak dizisi “Aşk Laftan Anlamaz”ın ilk bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı! Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaşacağı, senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı “Aşk Laftan Anlamaz” Çarşamba günü saat 21.00’de izleyicisi ile buluşacak. İşte yeni tanıtım fragmanı

AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi “Aşk Laftan Anlamaz”da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak.  Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’ ile bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın  kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak.  Show TV’nin yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz Çarşamba günü saat 21.00’de izleyicisi ile buluşacak.aşk-laftan-anlamaz-Hande-Erçel-Burak-Deniz

SHOW TV’DEN YENİ DİZİ; AŞK LAFTAN ANLAMAZaşk-laftan-anlamaz

Show TV’nin keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak dizisi “Aşk Laftan Anlamaz“ın ilk tanıtımı yayınlandı! Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaşacağı, senaryosunu ise Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı “Aşk Laftan Anlamaz” yakında izleyicisi ile buluşacak.  Show TV’nin yeni dizisi Aşk Laftan Anlamaz yakında izleyicisi ile buluşacak.

HANDE ERÇEL VE BURAK DENİZ’İN “HAYAT’LA MURAT” HALLERİ!

Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi ‘Aşk Laftan Anlamaz’ setinden ilk kareler paylaşıldı… Hande Erçel ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı, Haziran ayında ekranda olması planlanan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ ilk teaser’ıyla izleyiciyle buluştu.


Hande Erçel’in canlandıracağı ‘Hayat’ karakteriyle, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın (Burak Deniz) kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesinin anlatıldığı ‘Aşk Laftan Anlamaz’ın ilk çekimleri Kilyos’ta yapıldı. İki genç yıldız, çekimlerde birlikte bisiklete bindi, sahilde koştu, mangal yaptı. Hande Erçel ve Burak Deniz’in birlikte kamera karşısına geçtiği ilk gün, objektiflere de renkli kareler yansıdı. Hande-Erçel-ve-Burak-Deniz-aşk-laftan-anlamaz

ÇEKİMLER PASTALI KUTLAMAYLA BAŞLADI!
Senaryosunu Nuray Uslu, Aylin Eren ve Yusuf Kürşad Gürses’in yazdığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Aşk Laftan Anlamaz’ çekimlerinin ilk günü, pastalı kutlamayla başladı. Tüm ekibin büyük bir neşe içinde ‘kayıt’ dediği ilk gün, yapımcı Burak Sağyaşar’ın hazırlatıp sete gönderdiği pastayla tatlandı. Set ekibi, başrol oyuncuları Erçel ve Deniz’le birlikte pasta başında objektiflere böyle poz verdi…aşk-laftan-anlamaz-dizi-ekip-set

KAVGA İLE BAŞLAYIP AŞKLA DEVAM EDEN BİR HİKAYE!aşk-laftan-anlamaz-dizisi
Bi Yapım’ın büyük bir merakla beklenen yeni projesi “Aşk Laftan Anlamaz”da Burak Deniz, tekstil imparatoru Sarsılmaz ailesinin veliahtı ‘Murat Sarsılmaz’ olarak izleyiciyle buluşacak.  Hande Erçel, dizinin Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesi sonucu yolları kesişen Murat’ın  kavgayla başlayıp aşkla devam eden keyifli hikayesi izleyenleri ekrana bağlayacak. aşk-laftan-anlamaz-hande-erçel-burak-deniz
AŞK LAFTAN ANLAMAZ DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

Show TV’nin iddialı romantik komedi dizisi Aşk Laftan Anlamaz’a iki yeni oyuncu!

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı; yapımcılığını Bi Yapım’ın, yönetmenliğini ise Bahadır İnce’nin üstlendiği yapımın kadrosuna ‘Ulan İstanbul’ ile tanınan Demet Gül ve son olarak ‘Hatırla Gönül’de rol alan Özcan Tekdemir dahil oldu. Gül dizide şen şakrak Tuval karakterine, Tekdemir ise Hayat’ın (Erçel) ev arkadaşı olan Aslı’ya hayat verecek.

ask laftan anlamaz ask laftan anlamaz2

Aşk Laftan Anlamaz, Haziran’da Show TV’de başlıyor!

HANDE ERÇEL’İN TAYLAND KEYFİ

Son dönemin yıldızı parlayan başarılı ve güzel oyuncularından Hande ErçelAşk Laftan Anlamaz dizisiyle ekranlara dönecek. Yaz dizisi olarak başlayacak Aşk Laftan Anlamaz’da Hande Erçel ve Burak Deniz başrollerde olacak.

Yaz aylarında izleyici ile buluşması planlanan dizinin çekimlerine Mayıs ayında başlanacak! “Aşk Laftan Anlamaz” keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak…  Başrollerini yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaşacağı “Aşk Laftan Anlamaz” takipçilerinin ilgi odağı oldu.

İMZALAR ATILDI, OKUMA PROVALARI BAŞLADI
Dizinin iki yıldız ismi Hande Erçel ve Burak Deniz önceki gün Bi Yapım’da bir araya geldi. İmzalar atıldıktan sonra ilk kez, okuma provaları için buluşan Hande Erçel ve Burak Deniz’in halleri objektiflere böyle yansıdı. Büyük bir keyifle gerçekleştirilen provalarda çok eğlenen iki yıldız, muhteşem bir işbirliğinin müjdesini de bu karelerle verdi. hande-erçel-burak-deniz

HANDE ERÇEL AŞK LAFTAN ANLAMAZ’DA HAYAT ROLÜNDE
Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Erçel yeni bir yaz dizisinin kadrosuna katıldı. Hande Erçel, Haziran ayında izleyiciyle buluşması hedeflenen ve Bi Yapım imzası taşıyan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinin kadrosuna girdi. Hande Erçel aşk laftan anlamaz diziHande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat rolünde olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

HANDE ERÇEL’İN PARTNERİ BELLİ OLDU
Gecenin Kraliçesi ve Tatlı Küçük Yalancılar’la tanıdığımız Burak Deniz’in Aşk Laftan Anlamaz’ın erkek başrol oyuncusu olması bekleniyor. Instagram’dan dizinin casting direktörü ve dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar’ı takip etmeye başlayan Burak Deniz’in yakın zamanda bir diziyle döneceğini belirtmesi de iddiaları güçlendiriyor.   Burak Deniz

HANDE ERÇELGiresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesiyle önce aradığı işi bulacak ardından da aşkı… Hayat’ın hayatı bir günde değişecek…hande-erçel

YENİ PROJE ÖNCESİ TAYLAND TATİLİ
Dizinin cast çalışmaları devam ederken, ilk imzayı atan Hande Erçel, önceki sezonun yorgunluğunu atmak ve yeni dizisi öncesi enerji toplamak için Tayland’a tatile gitti. Haziran ayında izleyiciyle buluşması planlanan dizinin çekimlerine Nisan ayının son haftasında başlanacak! ‘Aşk Laftan Anlamaz’ keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak. Hande-Erçel-instagram

 PERİ KIZI DİZİSİ HANDE ERÇEL KİMDİR?

HANDE ERÇEL2

Hande Erçel, 1993 yılında doğdu.

HANDE ERÇEL2Hande Erçel Yaşı: 22
Hande Erçel Boyu: 1.75 m
Hande Erçel Kilosu: 55 kg

Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır.

2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuştur ve ülkemizi temsil etmiştir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Aşk Laftan Anlamaz dizisi

x