Aşk ve Gurur dizisi konusu ve oyuncuları

Aşk ve Gurur dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Mert Fırat’ın Aşk ve Gurur dizisinden yeni haberler..Aşk ve Gurur’un 6. bölümüyle final yapacak! Aşk ve Gurur finalinde neler olacak?

Mert Fırat ve Damla Sönmez’i bir araya getiren yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın üstlendiği Show TV’nin beğeni toplayan dizisi Aşk ve Gurur dizisi erken final yapıyor. Dizinin 6. ve fina bölüm fragmanı da yayınlandı. Aşk ve Gurur dizisi final bölümüyle 11 Nisan Salı akşamı 22.30’da Show TV’de olacak.

Aşk ve Gurur’un bu akşam ekrana gelen 5. bölümünde; Zeynep evde bulduğu defter ile ilgili konuşmaya fırsat bulamadan Kenan defteri buldu ve okumaya başladı. Heyecanın eksik olmadığı bölümde Murat’ın Şevval ile Ayşe’yi konuşurken Kenan’ın kardeşi olduğunu ve annesi olarak bildiği kişinin annesi olmadığını öğrendiği final sahnesi herkesi ekran başına kilitledi.

Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesini anlatan “Aşk ve Gurur”un başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper
Saldıran’ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez paylaşıyor. Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği “Aşk ve Gurur” final bölümü ile 11 Nisan Salı saat 22.30’da Show TV ekranlarında olacak.

AŞK VE GURUR FİNAL BÖLÜM FRAGMANI

Aşk ve Gurur dizisi 5. bölümüyle yeni gününde 4 Nisan Salı akşamı ekranlarda olacak. İşte yeni bölüm fragmanı

Aşk ve Gurur’un Salı akşamı ekrana gelecek 5. bölümünde dağda bozulan telesiyejde kalan Zeynep fena halde üşütür.

AŞK VE GURUR OYUNCULARI GALA GECESİNDE BULUŞTU-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Ateşlenen Zeynep’e bütün gece Kenan bakar. İkilinin birbirlerine olan duyguları giderek yoğunlaşmaktadır. Ancak bu duyguları yüksek sesle dile getiremezler. Murat, Şevval’e davayı kazanmak için bulduğu çözümü anlatır ve bu arada, Zeynep’in Kenan’la birlikte otelde olduğunu öğrenir.

Murat, Kenan’dan giderek daha fazla rahatsız olmaktadır. Bu rahatsızlık Murat ve Zeynep arasındaki ilişkiye de yansır. Kadir, Beşiktaş’la el sıkışır. Murat yüzünden köşeye sıkışan Şevval’in dava ettiği Necati Perver, intikam için gözünü karartır. Zeynep’in elindeki günlüğü tesadüfen bulan Kenan’ın hayatında yeni bir sayfa açılacaktır. Ancak bu günlük nedeniyle Kenan, Zeynep’e fena halde öfkelenecektir. Aşk ve Gurur dizisi yeni bölümü ile Salı günü saat 20.00’de Show TV’de.


Aşk ve Gurur’un 28 Nisan Salı akşamı ekrana gelen 4. bölümünde; Kenan’ın Zeynep’lerin evini, kendi annesinin evi olduğu için aldığını öğrenen Zeynep şok oldu. Murat daha fazla
para kazanmak için Selim’den yardım istedi ve Şevval’in bir davasını aldı.

Şevval, Kenan’ı şirketten uzaklaştırmak ve Zeynep’in de gitmesini sağlamak için anlaştıkları projeyi baltaladı. Zeynep hemen Kenan’ın evine gitti ve birlikte durumu kurtardılar.
Heyecanın eksik olmadığı bölümde Zeynep’in Kenan yanında yokken Kenan’ın annesinin de olduğu çocukluğuna ait videoyu izlediği sahnede Kenan’ın geldiği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.
Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesini anlatan “Aşk ve Gurur”un başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez paylaşıyor. Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği “Aşk ve Gurur” yeni bölümü ile 4 Nisan Salı saat 20.00’de Show TV’de.

Aşk ve Gurur’un Salı akşamı ekrana gelecek 4. bölümünde; Oturdukları evin aslında Kenan’ın çocukken yaşadığı ev  olduğunu öğrenen Zeynep büyük bir şaşkınlık yaşar. Diğer yandan Zeynep’le Kenan’ın arasındaki gerilim devam etmektedir. Murat, kazançlı davalar alıp, daha çok para kazanmak istemektedir. Bu konuda da Selim’den yardım ister ve Şevval’in bir davasını alır. Şükran ve Ali’yle vakit geçirdikten sonra eve geç kalan İpek, babası Mahmut’tan dayak yer ve evden kaçar.

Şükran ve Ali, İpek’e sahip çıkarlar. İpek gizlice Esen ailesinin evinde kalmaya başlar. Şevval, Kenan’ın Tarık’la birlikte yapacağı projeyi baltalamak için entrikalar peşindedir.

 Aşk ve Gurur’un ekrana gelen 3. bölümünde; Zeynep, Murat’ın evlenme teklifini ani bir karar ile kabul etti. Yüzüğü gören Kenan yeni aldığı tekneyi yenileme bahanesi
ile Zeynep’i tekneye götürdü ve bu karar neden aldığı konusunda Zeynep’i sorguladı. Şevval, Kenan’ın evi almasından rahatsız olduğundan Kenan’ı şirketten uzaklaştırmak için şirkete geri döndü. Zeynep’in, Murat ile buluşacağını anlayıp engel olmaya çalışan Kenan’ın kendini anlatmaya çalıştığı bölümün final sahnesinde, Kenan’ın aldığı evin annesinin evi olduğunu söylediği anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Murat, annesi ve Şevval arasındaki bağı anlamaya çalışmaktadır. Ancak ikili arasındaki sırrın ne olduğunu bir türlü keşfedemez. Zeynep, Gülnaz’ın ölümüyle iyice içine kapanan Murat’ın
evlilik teklifini kabul eder. Bir yandan da Kenan’la aralarındaki büyük çekime karşı koymaya çalışmaktadır. Bu durum Kenan’la Zeynep’in arasının gerilmesine neden olur. Şevval, Kenan’ın daha önce annesine ait olan evi almış olmasından rahatsızdır.

Kenan’ı kontrol altında tutabilmek için zaten en büyük hissedarı olduğu şirkette çalışmaya geri döner. Amacı Kenan’ı şirketten ve hayatından uzaklaştırıp büyük sırrını garanti altına almaktır. Kadir babasıyla arasındaki iplerin iyice gerilmesi nedeniyle evi terk eder. Diğer yandan Kadir ve Türkan artık birbirlerine olan duygularına hakim olmakta iyice zorlanmaktadır. Elif, kendi bölümünden Mert adında bir gençle tanışır. Mert Elif’e olan ilgisini gizlemez. Ancak Mert’in Elif’e olan hisleri karşılıksızdır.

Aşk ve Gurur dizisnden internete özel 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen ikinci bölümü için bugün Web’e özel bir tanıtım yayınlandı. Işın Karaca’nın “Sevmekten Anladığım” şarkısının eşlik ettiği tanıtımda Zeynep ile Kenan’ın karşı karşıya geldiği anlar dikkat çekti.

Mert Fırat ve Damla Sönmez’in başrolde olduğu Aşk ve Gurur’un 2. bölümünde; Zor durumda kalan Ahmet, son çare olarak ailesiyle beraber yaşadığı evi Kenan’a satar. Bu Zeynep’in artık patronu olan ve zaten anlaşamadığı Kenan’la arasının daha da fazla gerilmesine neden olur. Bu sırada Murat’ın annesi Gülnaz ile Kenan’ın halası Şevval’in yıllar öncesinden tanıştığını öğreniriz.

Ortada çok büyük bir sır vardır ve artık bunun gün yüzüne çıkması an meselesidir. Şevval bütün hayatı boyunca koruduğu bu aile sırrının ortaya çıkmaması için her şeyi göze alacaktır. Zeynep’in ablası, ailenin en büyük çocuğu Türkan kendinden yaşça küçük olan futbolcu Kadir’e kaptırmıştır gönlünü fakat imkansız bir ilişki olduğunu düşündüğü için duygularını açmaz. Elif ise üniversitedeki hocasına platonik bir aşk duymaktadır. Ailenin küçük çocukları, lise öğrencisi Şükran ve Ali ise okullarına yeni gelen İpek’le arkadaş olurlar. Bu arkadaşlık iki kardeş için yeni maceraların başlangıcı olacaktır.

Pazar akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen Aşk ve Gurur sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da TT olan dizi saatlerce Türkiye gündeminde üst sıralarda yerini aldı.

Aşk ve Gurur’un bu akşam ekrana gelen 1. bölümünde; Zeynep, nikah şahidi olduğu çocukluk arkadaşı Taylan’ın düğününde Kenan ile tanıştı. Düğün boyunca atışan ikili birbirlerine karşı olan çekime de engel olamıyorlardı. Bu çekim sonucunda kendilerini öpüşürken buldular. Ne olduğunu anlamayıp uzaklaşırken Zeynep’i yakalayan Murat ona o an evlenme teklif etti. Bu arada arkadaşı yüzünden ciddi bir borca giren Zeynep’in babası Ahmet arkadaşının intihar edişine şahit oldu.

Borcu ödemek için harekete geçen Zeynep işyerinden ayrıldı ve Taylan sayesinde bulduğu işe gitti. Onun da Kenan’ın şirketi olduğunu gördüğünde ayrılmaya çalışsa da, Kenan ona aralarında geçenlerin bir önemi olmadığını söyleyince kalmaya karar verdi. Heyecanın eksik olmadığı bölümde Kenan, geçmişe ait bir şeyler hissettiği evi satın aldı. Eve bakmak için geldiği ve Zeynep’le karşılaştığı anlarda Kenan’ın “bu benim evim” dediği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi. başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez paylaşıyor. Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği “Aşk ve Gurur” yeni bölümü ile 12 Mart Pazar saat 20.00’de Show TV’de.

Jane Austin’in ölümünün 200. yıl dönümünde, “Aşk ve Gurur” adlı ölümsüz eserinden televizyon dizisine uyarlanan, yapımcılığını Limon Film / Hayri Aslan’ın yaptığı Show TV’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Pazar günü saat 20.00’de Show TV ekranında izleyicisiyle buluşacak olan dizi eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri olan Zeynep, Zeynep’e çocukluğundan beri aşık olan Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan’ın arasında geçen unutulmaz bir aşk hikayesini anlatacak.

Başrollerini Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın yanı sıra Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez gibi dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Aşk ve Gurur” Pazar günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

Limon Film / Hayri Aslan imzalı, Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez’in rol aldığı
Aşk ve Gurur yayınlanan tanıtımlarıyla tam not aldı. Dizinin Web’e özel ralli sahnesi ise bugün internet üzerinden Aşk ve Gurur’un bekleyenleri ile buluştu.

Yarış pistinde olan Kenan’ın (Mert Fırat) Zeynep ile karşı karşıya geldikleri anlarda “sadece iki kelime biri senin, biri benim için” sloganıyla izlediğimiz sahne izleyicilerde merak uyandırdı.

Yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığı içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesini anlatan Aşk ve Gurur pazar günü Show TV’de izleyicisiyle buluşacak.

DEV KADRO “AŞK VE GURUR”DA!
Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesini konu alan Aşk ve Gurur’un başrollerinde Mert Fırat, Damla Sönmez, Alper Saldıran, Tülin Özen, Ahmet Rıfat Şungar, Laçin Ceylan, Levent Ülgen ve Ayfer Dönmez yer alıyor. Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği “Aşk ve Gurur”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yakında Show TV’de başlıyor.

KENAN VE MURAT ARASINDAKİ DÜŞMANLIĞIN İÇİNDE KENDİNİ VAR ETMEYE ÇALIŞAN ZEYNEP’İN HİKAYESİ!
Zeynep… Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır.
Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan… Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

Jane Austin’in ölümünün 200. yıl dönümünde, “Aşk ve Gurur” adlı ölümsüz eseri televizyon dizisine uyarlandı. Yakında Show TV’de başlıyor.

AŞK VE GURUR DİZİSİ ORJİNAL KONUSU NEDİR?

18. yüzyılın sonlarında, Bay ve Bayan Bennet ve beş kızlarından -Jane, Elizabeth, Mary, Kitty ve Lydia- oluşan Bennet ailesi, İngiltere kırsalında kendi çiftliklerini işleten görece ekonomik bağımsızlıkları olan orta sınıfa mensup bir ailedir. Dönemin yasaları gereği Bay Bennet ölünce ailenin mirası Bay Bennet’in kuzeni Bay Collins’e geçecektir. Kızlarının geleceği konusunda endişeli olan Bayan Bennet ve Bay Bennet ölmeden önce kızlarını evlendirmek istemektedir. Zengin bekar Charles Bingley yakın zamanda Netherfield’a, Bennetların yakınındaki büyük bir malikaneye taşınmıştır. Yerel sosyeteyle tanışmak için kibirli kardeşi Caroline ve en yakın arkadaşı, “Derbyshire’ın yarısının sahibi” Fitzwilliam Darcy’yle beraber bir balo düzenler. Baloda Elizabeth’in konuşma çabasını karşılıksız bırakan Darcy sonrasında Elizabeth’e hakaret ederken Elizabeth kendisini duymuştur; bu sırada Bingley, Bennetların en büyük kızı kibar ve güzel Jane’den oldukça etkilenmiştir. Balodan sonra Netherfield’a ziyarete giden Jane hastalanmış ve Elizabeth onunla kalmak için Jane’in, dolayısıyla Darcy ve Caroline’in, yanına gelmiştir.

Sonrasında Bennetler gösteriş sever rahip Bay Collins tarafından ziyaret edilir. Bay Collins devamlı himayesi altında bulunduğu Leydi Catherine de Bourgh’dan ve Leydi’nin kendisinin evlenmesi konusundaki talebinden bahsetmektedir. Bay Collins kısa bir süre sonra Elizabeth’le evlenmek istediğini belirtecektir. Bu sırada bölgeye yeni gelen tümen ve yakışıklı, karizmatik Teğmen Wickham kızların dikkatini çeker: Wickham, Elizabeth’e Darcy tarafından miras konusunda kandırıldığını söyler ve böylelikle Elizabeth’in sempatisini kazanır. Netherfield’daki baloda, Elizabeth, Darcy’nin ani görünüşüyle ve dans teklifiyle irkilir. Elizabeth en yakın arkadaşı Charlotte Lucas’ın şaşkın bakışları eşliğinde bu dans teklifini kabul eder. Dans boyunca Elizabeth iğneleyici sözleriyle Darcy’e saldırır. Darcy bu saldırılara oldukça kibar bir şekilde cevap verir. Aynı baloda Charlotte, Elizabeth’i Jane konusunda uyarır: Jane, Bingley’e çok kapalı davranmaktadır, Bingley Jane’nin ona karşı olan duygularının farkına varamayabilir. Ertesi gün, Longbourn’da, Collins, Elizabeth’e evlenme teklif eder; fakat bu teklif Elizabeth tarafından reddedilir. Bingley’ler beklenmedik bir şekilde Londra’ya dönünce, Elizabeth kalbi kırık Jane’i, Bingley’le yenide iletişim kurmaları umuduyla, Londra’da oturan akrabaları Gardiner ailesinin yanına gönderir. Bir süre sonra Elizabeth, Charlotte’un mali güvence kazanmak ve evde kalmamak için Collins’le evlenmeye karar verdiğini öğrenir.ask-ve-gurur-film

Aylar sonra, Elizabeth yeni evli Collinsleri ziyaret etmek için Leydi Catherine’nin mülkü Rosings’e gider. Leydi, Elizabeth ve Collinsleri yemeğe çağırır, yemekte Leydi’nin yeğenleri Darcy ve Fitzwilliam ile karşılaşırlar. Bu süreçte Darcy Elizabeth’e, özellikle Leydi’nin sorularına iğneleyici cevaplar verdiği zaman, büyük bir ilgi gösterir. Ertesi gün kilisede Albay Fitzwilliam, Darcy’nin Bingley’i Jane’den ayırdığını ağzından kaçırır. Bunu öğrenen Elizabeth kiliseden kaçarcasına çıkar, Darcy Elizabeth’i takip eder ve ona evlenme teklif eder. Darcy, Elizabeth’e “düşük sosyal sınıfına” rağmen onu “hararetle” sevdiğini söyler. Elizabeth teklifi reddeder, onu Jane ve Bingley’i ayırmakla, ve Wickham’a olan davranışlarıyla suçlar; şiddetli bir şekilde kavga ederler, Darcy Jane’in, Bingley’nin aşkına karşılık vermediğine inandığını anlatır. Darcy kırgın ve sinirli bir şekilde gider. Sonrasında Elizabeth’e bıraktığı mektupta Wickham’ın bir kumarbaz olduğunu ve Darcy’nin babasından kendi payına düşen tüm mirası alıp harcadığını anlatır. Sonrasında ondan tekrar para istediğinde, kendisinin onu reddettiğini; bu yüzden Wickham’ın Darcy’nin kız kardeşi Georgiana’ya yaklaştığı, onu birlikte kaçmaya ikna ettiği ancak Georgiana’nın 30.000 poundluk mirasına dokunamayacağını anlayınca kız kardeşini terk ettiğini anlatır.

Gardinerler, Elizabeth’le Peak District’e doğru bir geziye çıkarlar, burada Elizabeth’in tüm isteksizliğine rağmen, Darcy’nin seyahatte olduğunu sanarak, Darcy’nin mülkü Pemberley’i gezmek isterler. Elizabeth malikanede gördüğü estetikten, zenginlikten ve hizmetlinin Darcy hakkında anlattığı güzel şeylerden çok etkilenir. Bu sırada, seyahatinden bir gün erken dönen Darcy’yle karşılaşır. Darcy, Elizabeth ve Gardinerleri kardeşi Georgiana’yla tanışması için yemeğe davet eder. Darcy’nin Elizabeth’e karşı tutumu artık yumuşamıştır ve Georgiana Elizabeth’i ilk gördüğü an sever. Elizabeth eve dönmeden önce aklı havada en küçük kardeşi Lydia’nın Wickham’la kaçtığını öğrenir ve bu haberi ağlayarak Darcy ve Gardinerlere verir. Bennet ailesi kızlarının kaçmasından utanç duymaktadır ve bu haberin ailelerinin sosyal statüsünü sarsacağı bilmektedir. Ancak bir süre sonra Bay Gardiner çifti Londra’da bulur, çift evlenmiştir. Lydia sonrasında Elizabeth’e Darcy’nin onları bulduğunu ve evlenmesi için Wickham’a para verdiğini anlatacaktır.

Bingley ve Darcy Netherfield’a döndüğü zaman, Jane Bingley’nin evlenme teklifini kabul eder. Aynı gece Leydi Catherine beklenmedik bir şekilde Elizabeth’i ziyaret eder. Ona Darcy’nin kızı Anne ile nişanlı olduğunu söyler ve Elizabeth’in Darcy’den vazgeçmesi ister. Elizabeth, Leydi’ye bunu yapmayacağını söyler. Bu ziyaretin ardından uyku tutmayan Elizabeth, güneş yeni doğarken kırda yürümeye başlar. Burada Darcy’le karşılaşır, teyzesinin davranışını öğrendikten sonra onu da uyku tutmamıştır. Darcy, Elizabeth’e onu hala sevdiğini söyler ve Elizabeth, Darcy’nin evlenme teklifini kabul eder. Bay Bennet, Elizabeth’in Darcy’yi sevdiğinden emin olduktan sonra evliliğe onay verir. Filmin A.B.D gösteriminde ek bir sahne daha gösterilir. Bu sahnede yeni evli çift mutlu bir biçimde Pemberley’nin bahçesindedir.

Atv’nin yeni yıl için hazırlanan iddialı dizisi Aşk ve Gurur’a 3 yeni oyuncu!

Yapımını Limon Yapım’ın, yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği, başrollerinde ise Mert Fırat, Damla Sönmez ve Alper Saldıran’ın yer aldığı yapıma Hatırla Sevgili ve Çilek Kokusu’nda rol alan Laçin Ceylan, Akasya Durağı ve Kiralık Aşk’ta oynayan Levent Ülgen ve son olarak Es Es ve Merhamet dizilerinde rol alan Ahmet Rıfat Şungar dahil oldu.  

Diziye ‘Melekler Korusun’, ‘Yerden Yüksek’, ‘Beni Böyle Sev’, ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ ve son olarak ‘Seni Seven Ölsün’ filminde rol alan Alper Saldıran dahil oldu. Sevilen oyuncu, dizide Murat isimli bir karaktere hayat verecek.


Jane Austen’ın aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanan Aşk ve Gurur, yakında ATV’de başlıyor!

AŞK VE GURUR DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Dünyaca ünlü dizi Aşk ve Gurur filminin yerli versiyonunda rol alacak oyuncular belli oldu. Aşk ve Gurur’un yayın haklarını satın alan Limon Yapım dizinin hazırlıklarına başladı.

Son olarak “Güllerin Savaşı”ndaki muhteşem performansıyla hayranlık uyandıran Damla Sönmez ile daha çok sinema ve reklam filmleriyle gündemde olan Mert Fırat “Aşk ve Gurur” dizisinin yerli başrol oyuncuları oldu.

ATV’DE YAYINLANACAK

Bu sezon tüm dünyada farklı versiyonları çekilecek olan eserin yerli projesini Taner Akvardar yönetecek. atv’de seyirciyle buluşacak diziyi Yıldırım Türker kaleme alacak. Proje için Limon Yapım’ın patronu Hayri Aslan, geçen hafta Hülya Avşar’a da teklif götürmüş ve taraflar prensipte anlaşmıştı.

HÜLYA AVŞAR OYNAMAKTAN VAZGEÇTİ

Ancak son gelen haberlere göre Star TV’de yeni yıl itibariyle bir şov programı sunmaya hazırlanan Hülya Avşar, imza aşamasında “Aşk ve Gurur”da oynamaktan vazgeçti.

Daha önce Güllerin Savaşı dizisinde Gülru rolünde izlediğimiz Damla Sönmez, Aşk ve Gurur'da Mert Fırat'la başrolleri paylaşacak.

Daha önce Güllerin Savaşı dizisinde Gülru rolünde izlediğimiz Damla Sönmez, Aşk ve Gurur’da Mert Fırat’la başrolleri paylaşacak.

Mert Fırat, Songül Öden'le birlikte Serçe Sarayı dizisinde oynamıştı.

Mert Fırat, Songül Öden’le birlikte Serçe Sarayı dizisinde oynamıştı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Aşk ve Gurur dizisi konusu ve oyuncuları

x