Aşk ve Mavi dizisine bir sürpriz isim daha!

04 Ekim 2018 Perşembe, 00:01

3 sezondur atv ekranlarında cuma akşamları ekrana gelen dizisi Aşk ve Mavi’de ortalık bir süredir karışık. Başrol oyuncusu Emrah yapımcıdan zam talep etmiş istediği rakamı alamayınca da diziden ayrılacağını duyurmuştu.

Emrah’ın yerine Aşk ve Mavi’nin yeni başrol oyuncusu belli oldu. Başrol oyuncusu Emrah’ın yerine yine bir şarkıcı kökenli oyuncu geldi.

İşte Emrah’ın yerine gelen o başrol oyuncusu ve diziye 5 Ekim’de yayınlanacak yeni bölümünde ‘mümtaz’ karakteri ile dahil olacak oyuncu…

EMRAH 3 BÖLÜM SONRA GİDİYOR
Emrah’ın 3. sezonun ilk 5 bölümünde yer alacağı ve sonra diziye yeni katılacak olan şarkıcı Keremcem’in Aşk ve Mavi’yi bambaşka yerlere götüreceği medya kulislerinde konuşuluyor.

 

YENİ BİR OYUNCU DAHA
Aşk ve Mavi’nin 5 Ekim akşamı yayınlanacak yeni bölümümde diziye yeni bir karakter girecek. Mümtaz karakterinin ise usta isim Ali Düşenkalkar canlandıracak. Gizli yetenekleri olan Mümtaz, her yemeği lezzet karnavalına dönüştürecek. Ali Düşenkalkar daha önce Hanımın Çiftliği dizisinde Kabak Hafız ve Dila Hanım dizisinde de Kahya Canip karakterleri ile dikkatleri üzerine çekmişti.

You must be logged in to post a comment Login