Aşk Yalanı Sever dizisi bitti mi neden yayınlanmıyor?

Fox’un dizisi Aşk Yalanı Sever yeni bölüm neden yayınlanmıyor?

26 Mayıs 2016 Perşembe, 00:38

Fox TV’de Nisan ayında yayınlanmaya başlayan Aşk Yalanı Sever dizisi neden bitti?

FOX TV’DE İDDİALI BİR ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ BAŞLIYOR

Yapımcılığını Mia Yapım – Banu Akdeniz’in üstlendiği, başrollerinde Buse Arslan, Eren Hacısalihoğlu, Arif Erkin, Seda Güven ve İsmail Ege Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı Aşk Yalanı Sever dizisi reytinglere yenildi. Fox ekranlarında Nisan ayı başında yayınlanmaya başlayan Aşk Yalanı Sever’in ekran ömrü 7 bölüm sürdü. Reytinglerde hayal kırıklığı yaratan dizisi Aşk Yalanı Sever yayından kaldırıldı. Dizinin çekimleri sona erdi ve dizi ekran macerasını sonlandırdı.

O HAYAT BENİM DİZİSİ İÇİN ŞOK KARAR

Dizinin final bölümünün yayınlanıp, yayınlanmayacağı ise şimdilik bilinmiyor. İşte dizinin bittiğini açıklayan senarist Şeyda Delibaşı’nın tweeti:

AŞK YALANI SEVER DİZİ KONUSU NEDİR?

aşk-yalanı-sever
Koçoğlu otellerinin kurucusu Hüseyin Koçoğlu (Arif Erkin), geçirdiği kalp krizi sonucu ölüm döşeğindedir. Hayata tutunmak için sevgili torunu Ferit’ten (Eren Hacısalihoğlu) tek istediği, yıllar önce yaşadığı gayrimeşru ilişki sonucu dünyaya gelen kızının ölüm haberiyle beraber varlığından yeni haberdar olduğu Ece Öztürk’ün bulmasıdır. Ferit, tüm yolları denemiş ama Ece’nin izini bulamamıştır. Dedesinin son arzusunu yerine getirmek için çırpınan ve çaresiz kalan genç adam, sevgilisi Gonca’nın (Seda Güven) teklifini kabul ettiğinde kendisini büyük bir yalanın içinde bulur. Bu yalanın baş rolünde ise Peri Aslan (Buse Arslan) vardır.

aşk-yalanı-sever-fox-tv

Bir Kore dizisi olan My Girl’ün hikayesinden yola çıkılarak hazırlanan dizinin ilk iki bölüm senaryosu; Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren’in, devam senaryolar da Verda Pars ve Şeyda Delibaşı’nın kaleminden ekrana yansıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Düzgünoğlu yer alırken yapımcılığını ise Mia Film, Banu Akdeniz üstleniyor.

You must be logged in to post a comment Login