Aşk Zamanı dizisinin yayın tarihi belli oldu

23 Haziran 2015 Salı, 15:04

atv’nin yeni dizisi Aşk Zamanı’nın yayın tarihi belli oldu.

Medyalab imzalı, başrollerini Ali Ersan Duru, Burcu Binici, Yavuz Bingöl, Bekir Aksoy ve Deniz Uğur’un paylaşacağı yapım, beş kızını İstanbul’da zapt edemeyerek, Ege’de küçük bir kasabaya yerleşen otoriter bir babanın yeni yaşam yerlerine alışırken karşılaştıkları sorunları konu alıyor. Aşk Zamanı, ilk bölümüyle 2 Temmuz Perşembe atv’de başlıyor!

AŞK ZAMANI DİZİSİ KONUSU

Orhan, Türkiye’nin sayılı kabadayılarından biridir. Karısı Güliz, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve ölüm döşeğindeyken Orhan’ı kanundışı işler yapmamaya tövbe ettirir. Orhan, karısının bu son isteğini kabul eder. Babalar meclisini toplar ve kabadayılıktan ayrıldığını açıklar. Orhan’a şart koşarlar: İstanbul’u terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine geri dönemeyecektir. Orhan, bu şartları kabul eder. Orhan’la vedalaşmayan tek bir kişi vardır: O da ezeli rakibi olan Yahya… Orhan, Ege’de huzurlu bir kasaba bulur… Kızlarını da yanına alarak, bu güzelim Ege kasabasında, karısına söz verdiği gibi yeni bir hayata yelken açar. Acaba bu huzurlu kasaba, onun gibi eski bir kabadayıyı bağrına basacak mıdır? Belediye Başkanı Reyhan, Orhan kasabaya geldiğinde çok rahatsız olur.

Yapım : Medyalab

Yapımcı : Çağrı GEDİKOĞLU

Genel Koordinatör : Kayhan HAKSEVER

Yönetmen : Mahmut Bora Onur

Görüntü Yon. :Cafer Gebetaş

Senaryo : Ali Alper Erze – (alperZ)

Müzik : Hüsamettin Alp Yenier

Oyuncular : Yavuz BİNGÖL – ORHAN Deniz UĞUR – REYHAN Bekir AKSOY – TEKİN Ali Ersan DURU- FİKRET Burcu BİNİCİ – SEMA Osman ALBAYRAK- İDRİS Nihan BALYALI – EDA Sarven ÇANKAR- LEVENT Berk GÜNEŞBERK- DENİZ Müge BAYRAMOĞLU- DERYA Büşra AYAYDIN – AZRA EMRE BEY – CAN Sezgi DENİZ – İNCİ İlyas ÖZÇAKIR – KAMİL Pervin ÜNALP – NERİMAN Yavuz TOPOYAN – BAHRİ Ender Zeynep İGE – MERYEM Rüya GÜNDEREN – CEYDA Mustafa Arda ÇIRAK – ALİ

DİZİ MÜZİKLERİ: ALP YENİER

You must be logged in to post a comment Login