baby sensory

Aşkın Dili Yok dizisine büyük şok

Deniz Çakır ve Yiğit Özşener’in yeni dizisinde flaş gelişme

09 Aralık 2014 Salı, 16:38

Aşkın Dili Yok dizisinin çekimleri durduruldu.

Başrollerinde Yiğit Özşener, Deniz Çakır, Murat Ünalmış, Denise Capezza, Deniz Türkali ve Orhan Alkaya’nın yer aldığı Aşkın Dili Yok dizisinde flaş gelişme. Ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın rol aldığı Aşkın Dili Yok adlı dizinin çekimleri durduruldu. Deniz Çakır’ın Kürt bir avukatı canlandırdığı Aşkın Dili Yok dizisinin çekimleri kanal bulunamayınca durduruldu.

SADECE 2 BÖLÜM ÇEKİLDİ
Kürt açılımını konu alan Mahsun Kırmızıgül’ün yapım şirketi Boyut Film imzalı dizide Çakır, başrolü Yiğit Özşener ve Murat Ünalmış’la paylaşıyordu.

KANALLAR TEDİRGİN OLDU
Tatvan ve civarında 2 bölümü çekilen dizinin senaryosundaki Kürt sorunuyla ilgili birkaç sahnenin kanalları tedirgin ettiği öğrenildi.

YENİ DİZİ ANLAŞMASI YAPILDI
Dizinin İstanbul’a dönen ekibinden yönetmen Aydın Bulut; Kadir Doğulu ile Elçin Sangu’nun Alabora adlı yeni dizisi için anlaştı.

Yapımcılığını Boyut Film’in üstelendiği dizinin ilk iki bölüm çekimleri İzmir, Kuşadası, Şirince, Bitlis, Tatvan ve Van’da gerçekleşmişti. Türkiye’de çeşitli devlet kademelerinde görev yapan memurların hayatlarını anlatan dizide Deniz Çakır acılı bir Kürt kadınını oynuyordu. Kocası faili meçhul cinayete kurban giden, insan hakları derneğinin avukatlığını yapan bir kadını canlandıracak olan Çakır, aynı zamanda dizide Kürtçe de konuşacaktı.

You must be logged in to post a comment Login